EN İYİ ANKARA PASTANELERİ

blog yazısı ekle !

EN İYİ ANKARA PASTANELERİ

Her hizmet bir bedeli hak ederken bu bedeli ödeyenler, ödedikleri bedelle orantılı olarak iyi bir hizmet beklemektedirler. Bu, her sektörde olduğu gibi pastane tatlı sektöründe de geçerlidir. Ve bu geçerlilik Ankara'da yaşayan ve kaliteli bir hizmet almak Ankaralılar için bir soruyu gündeme getirmektedir: En iyi Ankara Pastaneleri hangi pastanelerdir? Bu soru her şehir için geçerli olmakla birlikte Ankara gibi nüfus yoğunluğunun milyonları ve dükkân sayının binleri bulduğu bir şehirde kaliteyi aramak kaçınılmaz olmaktadır.
Pastane tercihinde kalite gözetmek ise insanların en doğal hakkıdır. Zira kalite yalnız besin maddesinin kalitesi ile değil aynı zamanda mekânın nezihliği, çalışanların güler yüzlülüğü, servisin hızı ve hizmetin hem mideye hem de göz ve kalbe hitap etmesi ile olur. Bunca faktörün bir araya geldiği mekânları bulmak ise kolay olmamaktadır.

Denizatı Pastane Restoran İncek

İncek

Denizatı İncek, 45 yıllık Denizatı Pastanelerinin İncek' uzantısı olup, Ankara' da bir ilke imza atmış ve restoran, cafe-bistro ve pastaneyi aynı mekanda birleştirerek sizlere hizmet vermek üzere 15 nisanda açılmıştır.

Restoranımızda keyfe keder akşamlarınızı taptaze mezeler, et ve balık yemekleriyle şenlendirebilir, Cafe- bistro katında dünya mutfağının spesiyallerini yada sizin için özel ithal edilmiş kahvelerimizi deneyebilir, aynı kattaki geniş ve huzurlu Gizli Bahçemizde aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Giriş katındaki pastanemiz ise bunca yılın tecrübesi ve kaliteli ürün yelpazesiyle siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.
devamını oku...
Adres: Kızılcaşar Mahallesi Zafer Caddesi No:23 İncek-Ankara

Sıtkı Usta Kadayıf, Künefe, Baklava ve Kahvaltı Salonu

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 13/B Çukurambar-Ankara

Tilma Boutique House

Çayyolu

Tilma Boutique House Cafe ev tadında lezzetlerin hakim olduğu börek,poğaça,kurabiye çeşitleri,turta,pasta,salatalar,mantı,köfte gibi çeşitlerin bulunduğu lezzetlerinde iddalı ,özel kutlamaların yapıldığı,aynı zamanda sabah kahvaltılarına da çeşitleri ile ev sahipliği yapan sıcacık bir mekan.

Tilma Cafe misafirlerinin çocukları içinde uygun bir mekan.Doğum günü partileri düzenleyebilir özel gün kutlamalarınızı yapabilirsiniz.Bunun için ayrı bir alanımız var.Ayrıca çocukların keyifle vakit geçirebilcekleri oyun alanları da mevcut .Top havuzu,trombolin,oyun alanı ve yaz döneminde bahçemizde hoşca vakit geçirebilirler.

Tilma Cafe nin 4 katlı alanında atölye çalışmalarıda yapılıyor.Her Salı Ahşap Atölyesi sabah 10:00/16:00 saatleri arasında yapılıyor.Bez bebek ve Amigurimi gibi faaliyetlerde mevcut.Etkinlik günleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizleri ağırlamak güleryüzlü ekibiz için bir keyifdir...devamını oku...
Adres: Alacaatlı Caddesi 3315. Sokak No: 10 Çayyolu-Ankara


Doğum günleri, sevgililer günü, anneler günü gibi özel günlerde yaptırılan ve alınan pastalar; kutlamalar, tebrikler ve sürprizler için tercih edilen yiyecek ve ürün ihtiyaçları market vb. mekânlardan ziyade pastaneler tercih edilerek giderilmektedir. Pastaneler sundukları yiyecek ve içecek çeşitliliği yanında mekânsal olarak da hizmet vermektedir. Sevdikleriyle vakit geçirmek, kitap okumak yahut ders çalışmak amacıyla pastane tercihinde bulunan ve bu mekânları diledikleri doğrultuda kullanan kişiler olmaktadır.

Ankara nüfusu göz önünde bulundurulursa bu tercihlerin artacağı fakat bu tercihlerin hizmet tercihleriyle paralel ilerleyeceği açıkça görülür. Ankara ilinin bulundurduğu restoran, cafe, bar pub, meyhane gibi birçok mekan birçok farklı ihtiyaca cevap verirken ihtiyaçların farklılığı alternatiflerin farklılığını da beraberinde getirecektir.

En kaliteli ürünlerle hazırlanan ve ürün paletinde birçok farklı ve lezzetli tadı barındıran pastaneler, güler yüzlü hizmet, uygun fiyat ve nezih mekân isteklerini de bünyelerinde bulundurdukları zaman daha evvel sorulduğuna inandığımız soruya doğru cevabı vermektedir. En iyi Ankara Pastaneleri hangi pastanelerdir? Ankara'da bulunan birçok pastane standartlarını yükseltmeye çalışsa dahi kaliteyi arzulayan kişiler bu soruyu sormaya ve en doğru cevabı aramaya devam edeceklerdir.