DART OYUNU SİZE ÇOK KEYİF VERECEK

blog yazısı ekle !

DART OYUNU SİZE ÇOK KEYİF VERECEK

Oyun oynamak insanların ruhuna çok iyi gelen bir aktivitedir. Yorgun ve stresli geçene zamanı daha kolay atlatmak için çeşitli oyunlar oynamak çok iyi gelmektedir. Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için dart oyunu deneyebilirsiniz. Heyecanlı zaman geçirecek, çok keyif alabileceğiniz bu oyunu, Ankara'da çok farklı mekânlarda oynama şansınız var. Ankara çok sessiz ve kendine has bir havası olan şehirdir.

Buna rağmen çok fazla öğrencilerin ve bir birinden farklı kişilerin yaşadığı özel bir yerdir. Bundan dolayı da Ankara'da bulunan mekânlar da son derece kaliteli ve özeldir. Oyunların oynayabileceği cafeler, clublar bulunmaktadır. Dart oyunu oynamak için bu mekânlardan birini tercih etmek mümkündür. Havanızı değiştirmek ve sıra dışı vakit geçirmek isteyen kişiler mutlaka dart oyunu denemelidir.

Özellikle bazı kişiler dart oyununu bir hobi olarak da görebiliyorlar. Boş vakitlerinde bu oyunu oynayarak geçiren pek çok kişi de bulunmaktadır. Ankara çok yoğun yaşayan bir şehirdir. Orada çalışan ve yaşayan kişiler farklı ve keyifli zaman geçirmek için dart oyunu oynayabilecek mekânları tercih edebilir. Böylece hem arkadaşlarla hoş vakit geçirme şansı olacak hem de heyecanlı bir oyun oynayabilecekler. Dart oyunu oynayarak insanlar streslerini atabiliyor. İnsanların neşesini arttırabilen, heyecanlı ve renkli bir oyundur.

Hayat Bir Sahne

Ümitköy

Her akşam canlı müzik eşliğinde lezzetli meze ve yemeklerimizle hizmetinizdeyiz. Hayat Bir Sahnedevamını oku... Adres: Mutlukent Mahallesi Mutluköy Sitesi 1946 Sokak No:16 Ümitköy-Ankara

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Beat Cafe Taurus

Çukurambar

ANKARA ROCK BAR

Rock müziği oldukça evrenseldir ve her dilde farklı anlamlar içeren popülerliğe sahiptir. Ankara Rock Bar, Türkiye'nin başkenti olan Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer almaktadır.. Müzik keyfi yapmak isteyenler sıklıkla rock bar tercih ederler.

Ankara Rock Bar'a gitmek isteyenler birçok farklı dilden müzik dinleyerek, eşlik edebilir ve mekanlarda alkol içebilir. Birden çok misafir kapasitesi olan; hem canlı hem de müzik çalar eşliğinde gerçekleşen, dj konseptini dahil edebilen mekanlar bulunmaktadır. Bu mekanlar konsept olarak rock bar olarak hizmet vermektedirler. Bar konsepti ile müziğin, şarkıya özel dansın ve sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz bir gün için seçim yapabilirsiniz. Rock müziğinin popüler isimlerinin şarkılarını dinleyebilirsiniz. Daha önce duymadığınız rock müzikleri mekan içerisinde keşfedebilirsiniz.

Ankara Rock Bar Nasıl Bir Konsepte Sahiptir?

Ankara Rock Bar içerisinde rock müziğine gönül veren, dile pelesenk olan şarkıları dinleyebilmek açısından çokça tercih edilmektedir. Şarkılar arasında 1950'de "rock and roll" olarak hayatımıza giren konseptin yanı sıra 60'lı, 70'li, 80'li, 90'lı, 2000'li ve günümüz sanatçılarının İngilizce, Türkçe ve diğer dillerde çokça popüler olan rock müziklerini dinlemek mümkündür. Şarkı seçimlerinde popülaritesinin büyük bir önemi bulunmaktadır. Rock müziği çeşitleri olan hard rock, blues rock, punk rock, heavy metal, alternatif rock, pop rock, progressive rock, senfonik rock, gothic rock gibi türlere sahip müzikler Ankara rock bar konseptinde yer almaktadır.

Rock gruplarının çokça bilindik sanatçıları olan The Beach Boys, Queen, Pink Floyd, Bob Dylan, Erkin Koray, Cem Karaca, Barış Manço, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Şebnem Ferah, Özlem Tekin ve rock müziğine hizmet eden çokça sanatçının yeni ve eski şarkıları Ankara rock bar repertuarındadır. Bu konsepte göre ise müzikler müzik çalarla ortama yayılan sesler, canlı performans sanatçısının rock şarkılarını yorumlaması veya çokça ünlü rock sanatçılarının mekanda sahne almasıyla gerçekleşir.

Rock bar türünde alkollü içeceklerin skalası oldukça geniştir. Mekanda alkolsüz içecekler, mekanın mutfak genişliğine göre menülerine eklenen yiyecek türleri olmaktadır. Genellikle Ankara Rock Bar içerisinde yer alan mekanlarda sanatçıların yer aldığı sahne, enstrümanlar ve dj çalar gibi müzik konseptine alan açılır. Mekanlar pub tarzında olup hem ayakta oturmalı, hem de bar bölümündeki taburelerde oturmalı hem de ayakta rock bar müzisyenini dinleyecek bölümler bulunur.

Ankara Rock Bar konsepti, farklı müzik ve ışıklardadır. Mekanın uygunluğuna göre rezervasyonlu veya rezervasyonsuz olabilmektedir. Her mekanın kendine özgü rock müzik günleri, konsepti olabilmektedir.

Ankara Rock Bar, rock müziğinde punk, heavy, pop gibi çokça çeşitli dallara, 50'li yıllardan günümüze kadar yer alan farklı sanatçıların müziklerine sahiptir. Mekana özgü olarak alkollü ve alkolsüz içecekler, kokteyller, yiyecek seçenekleri farklı fiyatlandırmaya sahiptir.

Ankara Rock Bar çeşitleri, canlı performans sanatçılarının popülaritesine göre değişkenlik göstermekte olup dj performans veya müzik çalar üzerinden gerçekleştirilen dinletiler arasında fiyat farkı bulunur. Bu nedenle Ankara Rock Bar ararken, konsept seçeneklerini bir arada değerlendirmeniz oldukça mümkündür.

devamını oku...
Adres: Konya Yolu Bulvarı Taurus AVM Zemin Kat No: 190/B-Z Çukurambar - Ankara

Beat Cafe Armada

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergiz Sokak No : 7/2 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü - Ankara

Beat Cafe Bahçelievler

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Caddesi 2/A ( Bahçelievler 7. Cadde )

Kolektif Meyhane

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergis Sokak No:7/2-3 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü-Ankara


Genellikle insanlar hep sıradan aktivitelerde bulunmaktadırlar. Evde zaman geçirmek veya hep aynı şeyleri yapmak belirli bir süre sonra insanları sıkmaktadır. Ankara'da yaşayana, okuyan veya tatile gelen kişiler kolayca dart oyununun bulunduğu mekânları bulabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirler. Bu öyle bir oyun ki, cinsiyeti ve yaşı yok. Her insan eğlenmek ve heyecanlı bir oyun oynamak istediğinde dart oyunu oynayabilir.

Ankara'da doğru cafe ve club seçerek zamanınızı kaliteli bir şekilde geçirebilirsiniz. Dart oyunu diğer oyunlardan farklıdır. İnsana stres yaratmaz tam tersi, stresi azaltır ve insanın ruhuna iyi gelir. Birçok yoğun ve stresli bir iş yapan kişiler, vakit buldukça dart oyunu oynamaktadır. Çünkü bu şekilde insanlar bütün kızgınlıklarını, streslerini oyun oynayarak atabiliyorlar. Ankara'da pek çok mekân dart oyununu insanlara sunmaktadır. Bol eğlence, bol keyifli dakikalar ve dinleme garantisini veren dart oyunu pek çok Ankara mekânlarında bulunmaktadır.