Ankara Yılbaşı Mekanları ve Programları

Ankara Yılbaşı Mekanları ve Programları

Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı Programları 2020

Ankara'daki mekanların 2020 yılbaşı programları ve menülerini görmek için sol taraftan bir mekan seçebilirsiniz. Mekanlar rasgele olarak listelenmektedir. İlgilendiğiniz mekana telefon ederek AnkaraRestoranlari.com'a Özel İndirim Fırsatlarını sorabilirsiniz.

Yeni bir yıla girerken iyi bir tercih yapmak, senede bir kere yaşanan bu güzel günü iyi geçirmek demektir. Yılbaşı, yaşanacak yılın büyük ümitlerle karşılandığı, dileklerin dilendiği ve insanların hayatın rutinini bırakıp kendilerini eğlencenin kollarına bıraktığı özel bir gündür. Bugünü aile ve arkadaşlarla eğlenerek, keyifle geçirebilmek için kutlanacak mekânın iyi seçilmesi gerekir.

Ankara Yılbaşı

Ankara'da faaliyet gösteren birçok restoran, yılbaşı gecesi partiler düzenlemekte ve konuklarını bu güne layık bir şekilde ağırlamaktadır. Restoranların 2020 Ankara yılbaşı programları genellikle birkaç gün öncesinden dolduğu için rezervasyon yaptırmak gerekir. Yılbaşı gecesinin programlanması son ana bırakılmaması gereken bir şeydir. Bütçeye uygun bir mekânın bulunması ve kapasite tükenmeden rezervasyonun yapılması, eğlencenin son günlerde strese dönüşmesini önleyecektir.

Son günlerin yoğunluğunu yaşamadan ve restoranlar arasında koşturmadan doğru mekânın seçilmesi ve rezervasyonun yaptırılması gereklidir. Ankararestoranlari.com, Ankara'da faaliyet gösteren ve 2020 yılbaşı programları olan restoranlara göz atıp uygun bir mekân seçmede yardımcı olur.Ankara Yılbaşı

Soğuk bir yer olan Ankara, yılbaşını dışarıda kutlamak için uygun değildir. Yılbaşını alkollü ve ya alkolsüz bir restoranda, canlı müzik eşliğinde keyifle kutlamak, unutulmaz bir eğlence yaşanmasını sağlayacaktır. Ulus, Çankaya, Tunalı Hilmi, Bahçelievler, GOP, Kızılay, Çayyolu gibi birçok semtte Ankara 2020 yılbaşı programı olan, alkollü ve ya alkolsüz hizmet veren restoranlar bulunmaktadır. Kişisel tercihlere ve müzik zevkine göre canlı müzik hizmeti veren restoranlar da mevcuttur.Ankara Yılbaşı

Yılbaşını tercihlere ve zevklere hitap etmeyen bir mekânda kutlamak, eğlenceyi sıfıra indirecek ve boşuna para harcanmasına sebep olacaktır. Bu durumu yaşamamak için bütçe günler öncesinden ayarlanmalı ve rezervasyon yaptırılmalıdır.

Aile ve arkadaşlarla geçirilen yılbaşı gecesini ölümsüz kılmak, kişisel tercihlere hitap eden kaliteli bir mekânda kutlamakla mümkündür. Günlük hayatın bütün stresinin kapıda bırakılacağı, kaliteli yemek, içki ve müzikler eşliğinde eğlenilecek bir mekânda kutlanan yılbaşı gecesi hayat boyunca unutulmayacaktır.

Ankara'da hizmet veren birçok restoran, yılbaşı programlarında fotoğrafçı da çalıştırmaktadır. Cep telefonlarıyla çekilen fotoğraflarda istenilen kalite alınamayacak ve bu özel günü hatırlamak için iyi bir fotoğraf çekilemeyecektir. Ankararestoran.com'da 2020 yılbaşı programına profesyonel fotoğrafçıları davet eden ve müşterilerinin bir hatıra edinmelerini önemseyen kaliteli restoranlar bulunabilir.data/Yılbasi/Yılbaşı 2018/indirim.jpg

2020 Ankara Yılbaşı Mekanları ve Programları

Her yeni yıl hepimiz için yeni umut, yeni heyecanlar, güzellikler, bolluk, bereket, sağlık ve sıhhat getirmesi dileğiyle kutlanır. Bu kutlamayı yaparken de sevdiklerimizin yanımızda olmasını ve o heyecanı birlikte yaşamayı arzu ederiz.

Kimimiz bu kutlamayı evde geçirmeyi tercih ederken, kimilerimiz farklı mekanlarda kutlamayı tercih ederiz. En azından ev ortamından uzak kalmak isteyenler için yılbaşına özel eğlence ve programlar düzenleyen mekanlar çok tercih edilen mekanlardır. Büyük şehirlerde yılbaşına özel hazırlık yapan ve programları düzenleyen birçok mekan bulunmaktadır. Ankara'da ikamet ediyorsanız ve ya yılbaşını Ankara'da kutlamak isterseniz birçok mekan bulmanız mümkündür.
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı

2020 Ankara Yılbaşı etkinlikleri denilince Tunalı Hilmi, Bahçelievler, Çankaya, GOP, Yıldız, Ümitköy gibi yerler aklınıza gelmeli.

Buralarda yılbaşına özel birçok menü seçenekleri ve müzik programları uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerini beklemektedir. Katılım sayısına göre şimdiden rezervasyon yaptırmak doğru bir karar olacaktır. Yıl başı yaklaştıkça söz konusu mekanların rezervasyonları dolmaktadır. Hangi tür müzik severseniz ona göre seçim yapacağınız mekanı şimdiden belirlemenizde fayda vardır. Fasıl programları yapan mekanların yanında DJ'li programlar da vardır. Yılbaşı ayrıcalığını farklı yaşamak istiyorsanız gecikmeden kararınızı vermeniz gerekir. Sevgilinize, eşinize ve ya ailenize sürpriz yapmak gibi bir niyetiniz var ise en güzel yılbaşı sürprizi özel hazırlanmış bir yılbaşı ortamıdır.

Ankara Yılbaşı

2020 Ankara Yılbaşı programları gün geçtikçe müşterilerine özel konseptler sunarak fark yaratmaktadır. İnsanlar en güzel şeylere layık olduğu için bu etkinliklerden faydalanmak gerekir.

Canlı müzik eşliğinde eski yılı kederleri ve üzüntüleri ile geride bırakarak yeni bir yıla yeni umutlarla merhaba demek en güzel anı yaşamanız demektir. Yaşınız kaç olursa olsun yaşadığınız sürece her yaşta insanların umutları ve istekleri vardır. Ama en önemli istekleri yeni bir yıldan maddi manevi olmak üzere birçok isteği vardır. Büyüklerimizin en önemli isteklerinden bir tanesi ise yılbaşını çocukları ve torunları ile birlikte kutlamaktır. Bu kutlama anını video ve kameraya çekerek o anı ölümsüzleştirmek kadar güzel bir şey yoktur. Gelecekte güzel günlerinizi yâd etmek adına güzel canlı bir hatıranız olacaktır.Yılbaşı kutlamasına sayılı günler kaldığından tüm bu güzellikleri gelin siz de sevdikleriniz ile birlikte yaşayın. Yeni yıla keyifli ve pozitif enerji ile girin.

Ankara Yılbaşı

Ankara'da Yeni Yıla Nerde Girilir?

Sıfır kilometre bizi nelerin beklediğini bilmediğimiz yıla girmemize sayılı günler kala yılbaşını dışarıda geçirmek isteyenleri bir telaş aldı. Acaba yılbaşını nerede kutlasam? Acaba hangi menüler hangi sanatçılar en önemlisi yılbaşı akşamı kişi başı ne kadar gibi? Sorularınıza cevap bulmak için sizin için ünlü mekanları araştırdık.

2020 Ankara Yılbaşı Yine Rengârenk

Ankara'daki mekânların hemen hemen hepsi yılbaşı gecesi konseptlerini hazırlamış durumda. Hepsi birbirinden ünlü mekânlardan başlayarak tüm mekânların birbirlerinden farklı içeriklerle ve programlarla hazırlandıkları yılbaşı gecesi için çoktan geri sayım başlamış durumda.

Ankara Yılbaşı

Ankara yılbaşı gecesi için birbirinden ünlü şarkıcılarında birbirleri ile kıyasıya yarışına ev sahipliği yapacak. Her bütçeye ve her yaş grubuna uygun mekânların bulunduğu Ankara'da yeni yılı hem keyifli hem de eğlenceli bir şekilde karşılarken geçmiş yılın tüm hesaplarını da kapatmış olmanın huzurunu yaşayacaksınız.

Ankara Yılbaşı

Ankara yılbaşı gecesini geçirecek birçok kimse birbirinden leziz menülerin de keyfini çıkaracak. Hemen hemen tüm toplumlar tarafından yeni yıl büyük bir heyecanla karşılanmaktadır.

Yeni yıl bizler için el değmemiş bir sayfa, yeni planlar ve yaşanmamış güzelliklerin başlangıcıdır. Birçok kişi yılbaşı gecesini evde geçirmektense farklı programlar ile kutlama etkinliklerinde geçirmeyi seçmektedir. Çoğu kimse yılbaşının rengi olarak bilinen kırmızı ve yeşili giysilerine de taşımaktadır. Saatler gece yarısını gösterdiğinde herkes telefonlarına sarılır, kimisi çığlıklar eşliğinde sevdiklerine yeni yıl için iyi dileklerde bulunurken kimisi yüreğindekileri dillendirmek için mesaj atar. Çünkü yeni yılı karşılayan hemen hemen herkes sonsuz bir umut beslemektedir.

Ankara Yılbaşı

Yani yeni yıl herkesin hayatın verdiği yükleri bir kenara unutup yok saydığı ve gelecek günleri yepyeni beklentilerle karşıladığı bir gündür. Yeni yıl kutlamalarının ana teması kişilerin sevdikleriyle eğlenceli zamanlar geçirmesidir. Birçok insan yeni yılın verdiği heyecanı, coşkuyu sevdiği insanlarla paylaşarak onlarında mutluluğuna şahit olup paylaştıkça artan mutluluklar yaratmak isterler. İnsanların tüm bu beklentilerin karşılamak adına etkinlik programları ve fiyat seçenekleri bakımından farklı olan birçok yer bulunuyor Ankara'da.


Ankara Yılbaşı

Sizlerde kendinize en uygun programı belirleyerek yılbaşınızı unutamayacağınız dakikalarla süsleyebilirsiniz. Ankara yılbaşı gecesini dışarıda geçirmeye karar verdiyseniz randevunuzu daha fazla geciktirmeden almalısınız. Zira mekânların birçoğu neredeyse kapasitelerini doldurmak üzere. Yılbaşı gecelerine nasıl girilirse tüm yılın o şekilde geçeceği inancı halk arasında oldukça yaygındır. Bu nedenle yılbaşınızı nerede geçirmeye karar verirseniz verin o gece mutlaka çok mutlu olmaya dikkat edin.

Ankara Yılbaşı

2020 ANKARA'DA YILBAŞI EĞLENCE PROGRAMLARI

Ankara'da Yılbaşında Eller Havaya

Yılbaşı gecelerinde eğlence dorukta olsun istersiniz. Bütün kurtlarımızı dökelim, içelim güzelleşelim, kafaları dağıtalım, doya doya yiyelim, göbekler atalım dersiniz. Çünkü üzerinizdeki eski yılın kasvetini böyle atmak istersiniz. Haksız da değilsiniz.

Ankara Yılbaşı

Hem yeni yılın ilk dakikalarına böyle girince tüm yılın böyle geçeceğini de düşünürsünüz bir yandan. Evet işte sizler için uygun programı hazırlayan Ankara mekanları da bu hislerinize tercüman olmak için yeni yıl hazırlıklarını başlatmış durumda.

Ankara'da Gazi Osman Paşa, Çayyolu, Gölbaşı ve İncek dolaylarında sizleri şahane programlarıyla ve lezzetli yemekleriyle eller havaya mekanları bekliyor.

Ankara Yılbaşı

Akşam yemeğiyle başlayan ve sanatçıların sahne alarak söylediği Türkçe Pop Müzik ve kıvrak ezgiler gecenin ilerleyen saatlerine doğru dozunu artırıyor. Arada eski 45'liklerin de girdiği mekanda bir yandan dans ederken bir yandan da lezzetli mönünün tadını çıkartabilirsiniz. Sabah saatlerine doğru eğlencenin zirve yaptığı mekanlarda Yunan Müziğine kadar pek çok çeşit bulmanız mümkün. Bu mekanlarda ücrete tabi olacağınız kişi başılık fiyatlarsa 150 - 250 liralık fiks menüler.

ANKARA'DA 2020 YILBAŞI EĞLENCE PROGRAMLARI

Ankara'da Yılbaşında Rakı Balık Keyfi

Eğer ki yeni yıla rakı balık yaparak girelim diyorsanız sizin için eksiksiz bir şekilde hazırlanan mekanlar olduğunu duyduk. Duymakla kalmadık şöyle bir de araştırdık.

Genellikle mekanlar saat 20:00 ila 21:00 dolaylarında karşılama müziğiyle başlıyorlar. Bu sırada yavaş yavaş konukların gelmesiyle birlikte yemek müziğine doğru geçiş oluyor.

Ankara Yılbaşı

Buarada yavaş yavaş Türk Sanat Müziği ezgileri çınlamaya başlıyor kulaklarınızda. Çünkü yemeğinize fasıl eşlik ediyor. Biraz iştahlar perçinlendikten sonra da haydi bakalım vur darbukaya.

Ankara Yılbaşı

Bazı mekanlarda yeni yılın ilk dakikaları havayi fişeklerle karşılanıyor ve neredeyse tüm mekanlarda 12'den sonra dansöz sahne alıyor.

Konukları için sürpriz çekiliş ve hediyeler hazırlayan bu mekanlarda gecenin sonunda yorulan mideleri rahatlatmak amacıyla çorba ikramı da düşünülüyor. Sizlere şimdiden iyi eğlenceler.

Rota Gazi Osman Paşa, Tunalı Hilmi Caddesi, Oran Sitesi, Gölbaşı ve Çayyolu'nu gösteriyor. Zengin bir menü, başlangıçlar, ara sıcaklar, iştah artırıcılar, tatlılar, finaller derken yeni yıl gecesinde keyifli bir gece yaşamaya hazır olun.

ANKARA'DA YILBAŞI EĞLENCE PROGRAMLARI

Ankara'da 2020 Yılbaşı Gecesi Meyhaneler

Ankara'da yeni yıl eğlencesi için meyhane meyhane dolaşmanıza gerek yok. Çünkü birini seçtiğiniz anda kilitlenecek ve eğlencenin tadını çıkartacaksınız. Toplayın eşi, dostu, arkadaşları. Sizin rahatınız ve güzel bir gece geçirmeniz için kolları sıvayan meyhanelerden birini seçin.

Peki nereye mi gidelim? Eğer Ankara'da müdavimi olduğunuz, gitmezsem ölüm dediğiniz bir meyhane yoksa sizler için hazırlıklara başlayan pek çok meyhane bulunuyor. Oklar yine Gazi Osman Paşa, Çankaya, Tunalı Hilmi Caddesi, Bilkent ve Çayyolu'nu gösteriyor.

Tüm meyhanelerin sizler için oluşturduğu bir program bulunuyor. En az 3 sanatçının sahne aldığı Ankara meyhanelerinde fasıldan, Türk Pop Müziğine, Arabeskten, Fantazi müziğine pek çok seçeneği gece boyunca dinlemeniz mümkün. Ayrıca gece yarısını geçtikren sonra dansözün sahne aldığı meyhanelerde geçerli ücret yine fiks menü üzerinden.

Gece boyunca fiks menüye dahil olarak sucuk ekmek, çorba ve çay kahve ikramı da yapan mekanlarda eğlence sabah saatlerine kadar devam ediyor. Fiyatlar ortalama 150-210 lira arasında değişiyor.

2020 Ankara Yılbaşı Mekanları ve Programları. Ankara yılbaşı eğlencesi, fiyatlari, menü ve kampanyaları.


Ankara Yılbaşı

Ankara Yılbaşı