Ankara Düğün Mekanları

Düğün Mekanları Ankara Restoranları

Ankara'daki Düğün Mekanları

Ankara'daki düğün mekanları denilince aklınıza birçok yer ve düğün salonu gelebilir. Sizler için hayallerinizde ki düğün çok büyük ve şık bir salonda gerçekleşeceği gibi kır alanlarında ve bembeyaz renklerin hâkim olduğu ortamlarda da gerçekleşebilir. Ankara'da her şekilde düğün mekânı bulmanız mümkündür. Bu mekanların her biri kendi içlerinde farklı özelliklere ayrılmaktadır. Diğer şehirlerde ki gibi otellerde, restoranlarda, kır düğün mekanlarında ya da davet alanlarında düğününüzü yapmak için sizler de me...
devamı...

Mekan Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Düğün Mekanları

toplam 1 sonuç bulundu.
1 - 1 arası gösteriliyor.
Düğün Mekanları Ankara Restoranları

Ankara'daki Düğün Mekanları

Ankara'daki düğün mekanları denilince aklınıza birçok yer ve düğün salonu gelebilir. Sizler için hayallerinizde ki düğün çok büyük ve şık bir salonda gerçekleşeceği gibi kır alanlarında ve bembeyaz renklerin hâkim olduğu ortamlarda da gerçekleşebilir. Ankara'da her şekilde düğün mekânı bulmanız mümkündür. Bu mekanların her biri kendi içlerinde farklı özelliklere ayrılmaktadır. Diğer şehirlerde ki gibi otellerde, restoranlarda, kır düğün mekanlarında ya da davet alanlarında düğününüzü yapmak için sizler de mekanların özellikleri hakkında bilgi edinebilir ve kararınızı bu şekilde verebilirsiniz.

Ankara düğün mekanları arasında yer alan otellerde düğün yapmak isterseniz davet kapasitesini bu alanların büyüklüğüne göre belirlemeniz gerekecektir. Örneğin; Ankara'da bir otelde yemekli düğün yapacaksanız kapasiteyi 120 kişi ile 1500 kişi arasında belirlemeniz mümkün olacaktır. Ayrıca bu alanda kır düğünü yapmanız da mümkündür. Otel seçimlerinizde dilerseniz kokteyl türü bir düğün de organize edebilirsiniz. Ankara'daki düğün mekanları içinde fiyatlar, standart paketler şeklinde sunulmaktadır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/DBC9FBCn

Yemekli düğünlerde kişi başı fiyatlardan 35 TL'den başlayıp 150 TL'ye kadar yükselme göstermektedir. Bu fiyatlar, sınırsız yerli içki ve menüde gösterilen artışa göre çoğalmakta ve değişiklik göstermektedir. Oteller dışında düğün yapabileceğiniz diğer mekanlar ise, davet alanları ya da kulüpler olarak karşınıza çıkacaktır. Davet kapasiteleri değişiklik gösteren yerlerde maksimum 3000 kişi ağırlamanız mümkündür. Buralarda ki yemekli fiyatlarında en az 40 TL'den başladığı görülmektedir. Seçimlerinizi yaparken, düğününüze katılacak olan davetli sayısı, yemekli olup olmayacağı ve mekânın büyüklüğü gibi faktörler büyük önem arz etmektedir.

https://www.youtube.com/user/TheDugunVideolari

Sizler de seçimlerinizi yaparken bunlara kesinlikle dikkat etmelisiniz. Paketler hemen hemen her düğün konseptinde aynı hazırlansa da, sizler dilediğiniz şekilde eklemeler yapabilirsiniz. Tabii bu eklemelerin fiyatı arttıracağını unutmamalısınız. Örneğin; karşılama kokteyli ya da gelin pastası ile ilgili eklemeler fiyatı arttıracak maddeler arasında sayılabilir. Son olarak Ankara'daki düğün mekanları arasında tercih edebileceğiniz yerlerden biri de kır düğün alanlarıdır. 250 kişi ile isteğe göre 2000 kişi arasında davetliyi çağırabileceğiniz bu alanlarda çok şık bir düğün yapabilirsiniz. Tüm bu alanlardan yapacağınız seçim tamamen size ve hayallerinize aittir.