Ankara Bekarlığa Veda Partisi

Bekarlığa Veda Partisi Ankara Restoranları

ANKARA'DA BEKÂRLIĞA VEDA PARTİSİ YAPILABİLECEK MEKÂNLAR

Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar da ülkemiz için henüz yeni parti çeşitlerinden sayılabilecek ancak Avrupa'nın eğlence kültürü olan bekârlığa veda partisi ülkemizi de etkisi altına alan eğlence akımı organize edilmektedir. Gelin ve damadın bütün stresini, yorgunluğunu unutturmak için Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar da eğlenceli bir gece düzenlenmesi yapılmaktadır. Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar<...
devamı...

Mekan Ara

Arama Sonuçları

Premium Bekarlığa Veda Partisi

VIP+ Bekarlığa Veda Partisi

toplam 3 sonuç bulundu.
1 - 3 arası gösteriliyor.
Bekarlığa Veda Partisi Ankara Restoranları

ANKARA'DA BEKÂRLIĞA VEDA PARTİSİ YAPILABİLECEK MEKÂNLAR

Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar da ülkemiz için henüz yeni parti çeşitlerinden sayılabilecek ancak Avrupa'nın eğlence kültürü olan bekârlığa veda partisi ülkemizi de etkisi altına alan eğlence akımı organize edilmektedir. Gelin ve damadın bütün stresini, yorgunluğunu unutturmak için Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar da eğlenceli bir gece düzenlenmesi yapılmaktadır. Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlarda düzenlenen partiye sadece erkekler ve sadece kadınlar olmak üzere ayrı gruplar katılmaktadır. Böylece belirlenen süre boyunca arkadaşları ile beraber şarkı söyleyip, dans ederek hatırlanmaya değer anılar biriktirilir.

Evlenmeye karar vermek hayatta alınan en önemli kararlar arasındadır. Çünkü hayatınızın geri kalanını geçireceğiniz kişiyi seçmek ve sonrası için hayatların birleşmesi. Evlenip bir aile olmak pek çok şeyi de beraberinde getirir. Mesela sorumluluk veya mutluluk. Evlenmeye karar veren çiftler düğün organizasyonu için yoğun bir maratona girer. Gün geçtikçe düğün günün yaklaşması, hazırlıkları tamamlama stresi derken gelin ve damat epey yorulur. İşte ileriye dönük bu büyük plan öncesinde arkadaşlarınız ile eğlenmek, düğün günü öncesinde gerginliğiniz atmak istemeniz son derece normaldir. Bunun için bekârlığa veda partisi ile enerjiniz yükselecektir. Tabi bu gibi özel geceler için mekânın seçilmesi, belirlenmesi gibi konularda büyük titizlik ister.

Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar arasında çeşitli konseptlere sahip çok sayıda mekân karşımıza çıkmaktadır. Mesela bol müzikli (canlı müzik performansı, Karaoke) ve danslı eğlence için meyhaneler tercih edilebilir. Ya da bar, club gibi mekânlarda eğlencesi yüksek yerlerdendir. Ankara'da semt semt gezmek yerine bu tür mekânları bulabileceğiniz yerler İncek, Çankaya, Çayyolu, Gop civarlarındadır. Kalabalık arkadaş grubunun oluşturduğu davetli listesi için bütçe yeter mi? diye düşünmek kaçınılmazdır. Ancak içiniz rahat olsun. Çünkü fiks menü ile bütün davetlilere eğlencenin yanı sıra lezzetli yemekler ile ağırlayabileceğiniz hizmetler düşünülmektedir.

Eğlencenin bir saati, bir süre sınırlaması olmayan Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar da gelin ya da damat ve bütün arkadaşları sabah kadar eğlencenin tadını çıkarabilir.

Ankara'da Bekârlığa Veda Partisi Yapılabilecek Mekânlarda Düzenlenen Organizasyonun Kına Gecesinden Farkı Nedir?

Kına gecesi için bir mekân şartı aranmayabilir. Yani ev büyükse evde yapılabilir, bahçe de ya da herhangi bir düğün salonu tutulur. Ancak bu özel parti için Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar konsepti ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Dolayısı ile yer çok önemlidir.

Kına gecesinde daha yöresel şarkılar, türküler çalınır ve oynanır. Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlarda müzik oldukça çeşitlidir. Fasıl, rock, caz, kulüp müzikleri kısacası gelinin ya da damadın müzik tarzına uygun olarak müzik listesi oluşturulmaktadır.

Kına gecesi yaşlı genç, çoluk çocuk bütün komşu, akraba davet edilir ve eğlenmeye çalışılır. Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlarda sadece davetliler katılır. Yani gençlerin oluşturduğu davetlileri görebilirsiniz. Böylece gençler kesintisiz eğlence ile kutlamanın tadını çıkarır.

Kına gecesinde gelin ve damadın tarafından davetliler kadın, erkek fark etmeksizin eğlenceye dâhil olur. Bu durumda eğlenceye katılmaktan çekinenler sadece izlemek ile yetinir. Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlarda erkek ve kadınlar ayrı ayrı eğlendikleri için herkes pistte göbek atıp, halay çeker. Böylece kimse çekinmeden eğlence söz konusudur.

Kına gecesi için tutulan düğün salonu iki ya da üç saat ile sınırlıdır. Bütün akış arka arkaya düzenlenir ve gece tamamlanmak için acele edilir. Ayrıca evde kına gecesi yapmak isteyenlerde belli bir saate kadar eğlenebiliyor. Sonrasında komşuları rahatsız etmemek için eğlence bitiriliyor. Programın çok hızlı olması eğlenmeye vakit bırakmıyor. Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlarda re kısıtlaması yoktur. Böylece yorulanlar biraz dinlenip tekrar kaldığı yerden devam edebiliyor. Ayrıca bu süre boyunca çeşitli ikramlar da sunulmaktadır.

Kına gecesinde adet olduğu üzere çerez ve kuru pasta ile içecek ile sınırlı bir ikram menüsü oluşturulur. Dolayısı ile eğlenceden sonra acıkanlara ayrıca ikramlar yapılmıyor. Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlarda yemek ile başlangıç yapıp tatlısı, içeceği, çerezi sürekli olarak ikram edilmektedir. Böylece eğlenerek enerji harcayan davetliler atıştırmalıklar sayesinde acıkmamaktadır.

Ancak ne kadar imkânlar kısıtlı olarak yapılan kına gecesinden milletçe vazgeçemeyiz. Ama bekârlığa veda partisi akımını da kaçırmak istemeyip, sadece bir kere evleniyoruz, bir daha böyle bir eğlence düzenleyemeyiz diyenlerdenseniz o zaman büyük organizasyon düzenlemek gerekir. Yani kına gecesi + bekârlığa veda partisi içe içe bir organizasyon bu sorunu çözer. Böylece hem gelenek göreneklerimiz arasında yer alan kına gecesini yapmış olursunuz hem de yeni akıma siz de katılabilirsiniz. Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlarda böylesine özel partilerin yapılacağı mekânları bulabilirsiniz. Gölbaşı, Eryaman, Çankaya, Keçiören yani Ankara'nın bir ucundan bir ucuna kadar ulaşan bu yerler bütün Ankaralıların hizmetindedir. Uzaktan gelen misafirleri nasıl ağırlayacağım? Diye düşünmek yerine davetlilerinize kalacak yer sunduğu gibi eğlence için de alanlar mevcuttur.

Ankara'da Bekârlığa Veda Partisi Yapılabilecek Mekânlarda Düzenlenen Organizasyonda Neler Var?

Düğün günü öncesinde gelin adayı kız arkadaşları ile damat adayı erkek arkadaşları ile felekten bir gece yaşamak istemez mi? İşte eğlenceli gece için yapılabilecekler listesi;

Herkesin davet edildiği bir liste oluşturun. Kalabalıkta eğlenmek, eğlenceyi artırır. Böylece ilkokul, lise, üniversite, iş arkadaşları derken herkesi bekârlığa veda partisine davet etmek gerekir. Ancak davetliler arasında konuşmadıklarınız varsa onları eleyin.

Mekân seçimi çok önemlidir. Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar kapsamındaki kafe, restoran, meyhane, bar gibi yerler tercih edilmelidir. Bu mekânların seçilmesindeki en önemli unsur, eğlenirken kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz konforlu ortamlara sahip olmasıdır.

Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar sadece bulunduğunuz semt ile sınırlı olmayabilir. Yani Ankara'nın doğal güzelliklerini keşfedebileceğiniz bir tatil köyü, kayak merkezlerinin bulunduğu butik oteller, doğa iç içe olabileceğiniz bir motel kiralayarak arkadaş grubunuz ile tatil havasında geçirebilirsiniz.

Müzikli eğlence mekânlarında genellikle hareketli, enerjik parçalara yer vermek gerekir. Ritmi düşük parçalar listeye eklenmemelidir. Çünkü hüzünlü ya da moodu düşürmek yerine eğlencenin zirveye tırmanması gerekir.

Müzik dinlemek ve dans etmek keyiflidir. Ancak sesinize güveniyor musunuz? Eğer sesinizin güzel olduğundan eminseniz sizi mikrofonun başına davet edelim. Böylece sesine güvenen davetliler söylemek istedikleri şarkılar ile mekâna renk katacaktır.

Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar da belirli aksesuarlar ile katılım sağlanmalıdır. Yani kızlar toplanıyorsa duvaklı taçlar takabilir, erkekler toplanıyor ise maske takabilir. Böylece sade bir partiden ziyade aksesuarlar ile şık bir partiye dönüşür.

Çeşitli aktiviteler ile eğlence yapılabilir. Ancak partinin sonlarına doğru pasta kesmek hem damakları tatlandırır hem de geceye damgasını vuran detaydır.

Eğlencenin sadece hafızalarda anılarda kalmasını istemiyorsanız, tekrar tekrar hatırlamak istediğiniz anda video, fotoğraf gibi kayıtlar ile ölümsüzleştirmek istiyorsanız profesyonel fotoğrafçı şarttır. Siz eğlence karelerini yakalamaya çalışırken eğlenceyi kaçırabilirsiniz. Dolayısı ile çekimlerin kusursuz olması ve karede yer almak için profesyonel fotoğrafçı eğlence boyunca çekim yapmaktadır.