ÇANKAYA BAHÇELİ MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA BAHÇELİ MEKANLAR

Ankara dediğimizde aklınıza Türkiye'nin kalbi, başkenti aklınıza gelir. Ankara'da kültür siyaset vb. şeyler olmasına rağmen bunların yanında da bir de eğlencesi var. Bunun için de Ankara'da gezilebilecek yerler baya çok. Kızılay vb. yerler var ve Ankara'da gezebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz yerlerden birisi de Çankaya. Çankaya Bahçeli Mekanlar denildiği zaman aklınıza eğlence ve sosyal hayatın bol olduğu Cafe, Bar Pub vb. yerler gelebilir. Nezih ve ferah mekânlardan çoğundaki güzel ortam, fiyatlar ve insanların çok olmasından dolayı burası tam sizin eğlenmeniz ve güzel bir akşam geçirmeniz sebebiyle tercih edilmesi gereken yerlerden biri.Ankara'da gece hayatı sadece meyhane olmadığını anlamak isterseniz Bahçeliye gidip buradaki yerleri gezmenizi tavsiye ederim. Tabi ki sadece Kafe, Bar pub değil Restoran da mevcut. Akşam yemeğinizi Restoran da yapıp sonrasında bir kafede akşam sonrası eğlenip içkinizi yudumlayabilirsiniz. Diğer güzel yanı ise üniversite öğrencilerinin gece yarısına kadar dışarılarda kalabileceği ve arkadaşlarıyla sabahlara dek eğlenebilecekleri yerlerin de olması. Bahçelievler biraz karışık gibi dursa da gezdiğiniz zaman her yeri aklınızda tutabilirsiniz.

Villa Restaurant

Tunalı

devamını oku... Adres: Barbaros Mahallesi Billur Sokak No: 17/A Kavaklıdere-Ankara

Gırnata Meyhanesi Fasıl

Çankaya

Bir masa hayal ettik.devamını oku...
Adres: Hilal Mahallesi 677. Cadde No:49/C Çankaya-Ankara

Patile

Birlik Mahallesi


devamını oku...
Adres: 435. Cad. 61/A Birlik Mah. Çankaya-Ankara

Rixos Grand Ankara

TunalıDünyaca ünlü gurmelerin onayından geçmiş, her damak tadına hitap eden, dünya mutfaklarının seçkin lezzetleri...

Café @ Bulvar; Günün yorgunluğunu odaya çıkmadan haber veya spor programı seyrederek atmak ve işlerine kaldığı yerden devam etmek isteyenler için sakin bir köşe olmaktadır.

24 saat yaşayan Lobby Bar; Tapas Turca menüsü, Türk usulü mezeleri ve zengin içecek menüsüyle dostlarla buluşmak için Başkent'in ideal mekanıdır.

devamını oku...
Adres: Atatürk Bulvarı. 183 Kavaklıdere-Ankara

Ayıntap Sofrası

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Caddesi No:35 GOP-Ankara

Home Kitchen Restaurant

Oran

Ankara'nın gözde yerleşim yeri Sinpaş Altın Oran Çarşı'da yer alan restorantımız geleneksel Osmanlı Türk Mutfağı ve Dünya Mutfağı üzerine kurulu lezzetleriyle siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Her zaman kaliteyi, tazeliği ve lezzeti ön planda tutan restoranımız 70 kişilik kapasiteye sahiptir.

Güleryüzlü personeli, özel dekoru ve sıcak havasıyla siz değerli dostlarımızı ağırlarken "Sizin Eviniz, Sizin Mutfağınız" sloganı ile adım adım Tüm Ankara'ya yayılmaya devam ediyoruz.
devamını oku...
Adres: İlkbahar Mahallesi Güneypark Küme Evleri Sinpaş Altın Oran Çarşı No: 19/B 16-17


Çankaya Bahçeliyi gezdiğiniz zaman buraya alışacağınızdan eminim ve hoşunuza gidecektir. Ayrıca diğer yerlerden ulaşımın kolay olması ve sadece Ankaray'a binerek gelebilmeniz açısından da güzel. E tabi ki bu kadar yer derken güvenlik olay yaratılması açısından da çoğu barın ve kafenin güvenlik elemanları var ve olmadı yok dersek de polis karakolları hemen bahçelide mevcut. Dediğim gibi ulaşımı, sosyalliği, fiyatları ve güvenliği açısından gayet güzel bir akşam geçirebilirsiniz.

Son olarak mekan dediğimizde ise Bahçelide bir çok mekan mevcut ve her birisinin kendine özgü yiyecek içecek ve eğlencesi var. Bunu seçmek sizin tercihiniz fakat şunu size tavsiye ederim ki Nezih ferah ve güzel insanların bulunduğu yerlere gidebilirsiniz. Bu size hem güvenlik hem de eğlence açısından yarar sağlar ve güzel bir akşam geçirdiğinizden dolayı pişman olmazsınız. Bunun yanı sıra Ankara'da siyaset vb. şeyler çok olduğundan dolayı buralardaki sokaklara dikkat edin. Her an yanınızda eylem yapan bir grup insan olabilir.