ÇANKAYA BAHÇELİ MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA BAHÇELİ MEKANLAR

Ankara dediğimizde aklınıza Türkiye'nin kalbi, başkenti aklınıza gelir. Ankara'da kültür siyaset vb. şeyler olmasına rağmen bunların yanında da bir de eğlencesi var. Bunun için de Ankara'da gezilebilecek yerler baya çok. Kızılay vb. yerler var ve Ankara'da gezebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz yerlerden birisi de Çankaya. Çankaya Bahçeli Mekanlar denildiği zaman aklınıza eğlence ve sosyal hayatın bol olduğu Cafe, Bar Pub vb. yerler gelebilir. Nezih ve ferah mekânlardan çoğundaki güzel ortam, fiyatlar ve insanların çok olmasından dolayı burası tam sizin eğlenmeniz ve güzel bir akşam geçirmeniz sebebiyle tercih edilmesi gereken yerlerden biri.Ankara'da gece hayatı sadece meyhane olmadığını anlamak isterseniz Bahçeliye gidip buradaki yerleri gezmenizi tavsiye ederim. Tabi ki sadece Kafe, Bar pub değil Restoran da mevcut. Akşam yemeğinizi Restoran da yapıp sonrasında bir kafede akşam sonrası eğlenip içkinizi yudumlayabilirsiniz. Diğer güzel yanı ise üniversite öğrencilerinin gece yarısına kadar dışarılarda kalabileceği ve arkadaşlarıyla sabahlara dek eğlenebilecekleri yerlerin de olması. Bahçelievler biraz karışık gibi dursa da gezdiğiniz zaman her yeri aklınızda tutabilirsiniz.

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Ristorante Dante

GOP

Dante Restoran olarak 2022 Kasım ayında kapılarımızı açtık. Prensipte İtalyan mutfağı çalışıyoruz. Menümüz et ve tavuk yemekleri, makarna ve risotto çeşitleri, pizza & salata grubu ve tatlı seçeneklerinden oluşuyor.

Kalabalık masalar romantik yemekler eğlenceli arkadaş toplantıları, söz konusu bir araya gelme olunca Dante Ekibi misafirlerine hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.devamını oku...
Adres: Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:96/13 Gop-Ankara


Çankaya Bahçeliyi gezdiğiniz zaman buraya alışacağınızdan eminim ve hoşunuza gidecektir. Ayrıca diğer yerlerden ulaşımın kolay olması ve sadece Ankaray'a binerek gelebilmeniz açısından da güzel. E tabi ki bu kadar yer derken güvenlik olay yaratılması açısından da çoğu barın ve kafenin güvenlik elemanları var ve olmadı yok dersek de polis karakolları hemen bahçelide mevcut. Dediğim gibi ulaşımı, sosyalliği, fiyatları ve güvenliği açısından gayet güzel bir akşam geçirebilirsiniz.

Son olarak mekan dediğimizde ise Bahçelide bir çok mekan mevcut ve her birisinin kendine özgü yiyecek içecek ve eğlencesi var. Bunu seçmek sizin tercihiniz fakat şunu size tavsiye ederim ki Nezih ferah ve güzel insanların bulunduğu yerlere gidebilirsiniz. Bu size hem güvenlik hem de eğlence açısından yarar sağlar ve güzel bir akşam geçirdiğinizden dolayı pişman olmazsınız. Bunun yanı sıra Ankara'da siyaset vb. şeyler çok olduğundan dolayı buralardaki sokaklara dikkat edin. Her an yanınızda eylem yapan bir grup insan olabilir.