ÇANKAYA BAHÇELİ MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA BAHÇELİ MEKANLAR

Ankara dediğimizde aklınıza Türkiye'nin kalbi, başkenti aklınıza gelir. Ankara'da kültür siyaset vb. şeyler olmasına rağmen bunların yanında da bir de eğlencesi var. Bunun için de Ankara'da gezilebilecek yerler baya çok. Kızılay vb. yerler var ve Ankara'da gezebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz yerlerden birisi de Çankaya. Çankaya Bahçeli Mekanlar denildiği zaman aklınıza eğlence ve sosyal hayatın bol olduğu Cafe, Bar Pub vb. yerler gelebilir. Nezih ve ferah mekânlardan çoğundaki güzel ortam, fiyatlar ve insanların çok olmasından dolayı burası tam sizin eğlenmeniz ve güzel bir akşam geçirmeniz sebebiyle tercih edilmesi gereken yerlerden biri.Ankara'da gece hayatı sadece meyhane olmadığını anlamak isterseniz Bahçeliye gidip buradaki yerleri gezmenizi tavsiye ederim. Tabi ki sadece Kafe, Bar pub değil Restoran da mevcut. Akşam yemeğinizi Restoran da yapıp sonrasında bir kafede akşam sonrası eğlenip içkinizi yudumlayabilirsiniz. Diğer güzel yanı ise üniversite öğrencilerinin gece yarısına kadar dışarılarda kalabileceği ve arkadaşlarıyla sabahlara dek eğlenebilecekleri yerlerin de olması. Bahçelievler biraz karışık gibi dursa da gezdiğiniz zaman her yeri aklınızda tutabilirsiniz.

Rixos Grand Ankara

TunalıDünyaca ünlü gurmelerin onayından geçmiş, her damak tadına hitap eden, dünya mutfaklarının seçkin lezzetleri...

Café @ Bulvar; Günün yorgunluğunu odaya çıkmadan haber veya spor programı seyrederek atmak ve işlerine kaldığı yerden devam etmek isteyenler için sakin bir köşe olmaktadır.

24 saat yaşayan Lobby Bar; Tapas Turca menüsü, Türk usulü mezeleri ve zengin içecek menüsüyle dostlarla buluşmak için Başkent'in ideal mekanıdır.

devamını oku...
Adres: Atatürk Bulvarı. 183 Kavaklıdere-Ankara


Çankaya Bahçeliyi gezdiğiniz zaman buraya alışacağınızdan eminim ve hoşunuza gidecektir. Ayrıca diğer yerlerden ulaşımın kolay olması ve sadece Ankaray'a binerek gelebilmeniz açısından da güzel. E tabi ki bu kadar yer derken güvenlik olay yaratılması açısından da çoğu barın ve kafenin güvenlik elemanları var ve olmadı yok dersek de polis karakolları hemen bahçelide mevcut. Dediğim gibi ulaşımı, sosyalliği, fiyatları ve güvenliği açısından gayet güzel bir akşam geçirebilirsiniz.

Son olarak mekan dediğimizde ise Bahçelide bir çok mekan mevcut ve her birisinin kendine özgü yiyecek içecek ve eğlencesi var. Bunu seçmek sizin tercihiniz fakat şunu size tavsiye ederim ki Nezih ferah ve güzel insanların bulunduğu yerlere gidebilirsiniz. Bu size hem güvenlik hem de eğlence açısından yarar sağlar ve güzel bir akşam geçirdiğinizden dolayı pişman olmazsınız. Bunun yanı sıra Ankara'da siyaset vb. şeyler çok olduğundan dolayı buralardaki sokaklara dikkat edin. Her an yanınızda eylem yapan bir grup insan olabilir.