Ankara Brasserie

Brasserie Ankara Restoranları

Brasserie - Şurada Mükemmel Bir Kek Yapıyorlar

Herkesin özellikle çok beğendiği ve arkadaşlarına sevdiklerine mutlaka tavsiye ettiği yerler vardır. Genellikle yiyecek üzerinedir bu mekânlar. Ankara da bu tarz yerler o kadar çoktur ki zamanınızın çoğunu tavsiyeler harcayabilirsiniz. Özellikle pastaneler çok butik tarzdadır. Brasserie Fransızcadan dilimize yerleşmiş ama oradaki lezzetler tamamen Türk damak zevkinin yönlendirmesi ile oluşmaktadır. Ankara muhtelif mekânlara ev sahipliği yaparken pasta be pastane kültürü de oldukça çok başarılıdır. Öğlede...
devamı...

Mekan Ara

Arama Sonuçları

Premium Brasserie

Taraça Resto Pub Çankaya

VIP+ Brasserie

toplam 2 sonuç bulundu.
1 - 2 arası gösteriliyor.
Brasserie Ankara Restoranları

Brasserie - Şurada Mükemmel Bir Kek Yapıyorlar

Herkesin özellikle çok beğendiği ve arkadaşlarına sevdiklerine mutlaka tavsiye ettiği yerler vardır. Genellikle yiyecek üzerinedir bu mekânlar. Ankara da bu tarz yerler o kadar çoktur ki zamanınızın çoğunu tavsiyeler harcayabilirsiniz. Özellikle pastaneler çok butik tarzdadır. Brasserie Fransızcadan dilimize yerleşmiş ama oradaki lezzetler tamamen Türk damak zevkinin yönlendirmesi ile oluşmaktadır. Ankara muhtelif mekânlara ev sahipliği yaparken pasta be pastane kültürü de oldukça çok başarılıdır. Öğleden sonra bir beş çayı içim durakları Ankara da çok tercih edilen lezzet adreslerine dönüşmüştür.

Her ne kadar alkollü içki sevenler meyhane, fasıl, bar tarzı yerleri en gidilesi mekânlar olarak görseler de onlar dahi havalı adı brasserie halk dilinde bilinen adı pastane olan leziz tatlılar ve tuluların çay veya limonata eşliğinde yenilmesinden de ayrı bir keyif alırlar.

Club buluşmalarında da pasta ve hafif tatlılı kekler ikramlar arasında çok sevilir Ankara da yaşayan kişiler tarafından. Burada alınan içecekler çay başta olmak üzere kahve ve soğuk sıvılar olmaktadır. Bazen Ankaralı bayanlar mekânlarda gün dahi yaparlar genelde memur kesiminin yaşadığı Ankara'da, beylerin işe gidip çocukları okula gönderen bayanların birbirleri ile buluşup güzel zaman geçirmesine olanak sağlayabilecek nezih mekânları vardır.

İşe giden memurlar da sabah kahvaltısı için Ankara da biraz erken kalkıp yola çıkar ve bu nefis lezzetler ile kahvaltılarını yapabilmek için sabah uykularından dahi ödün verirler. Gerçek lezzet durağında mola vermek bu güzel şehirde yaşayanların şanslarındandır. Nezih insanların bir araya geldiği ve dünya lezzetlerinden örneklerin sunulduğu özel bir mekânlardır brasserie tabii ki başkentimiz Ankara özel kişileri koynunda barındırdığından bu mekânların müdavimleri de genellikle büyük iş adamları, yüksek sosyete bayan ve beyleri ayrıca politikacılardır.

Ankara tüm konseptlerini çok özel kişilere göre dizayn ettiğinden gittiğiniz her mekân size apayrı bir zarafet ve güzellik yanında doyumsuz lezzetlerinde sunumunu sizlere yakışır nezihlikte sunar. Ankara şehri üzerine yapışmış sorumluluğun bilincini tüm işletmelere ve hizmet sektörüne yansıttığından buralarda kendinizi ticari durumdan ziyade misafir ağırlanır gibi hissedebilirsiniz.