DİKMEN RESTORAN CAFE PASTANE VE MEKANLAR

blog yazısı ekle !

DİKMEN RESTORAN CAFE PASTANE VE MEKANLAR

Yemek yemek veyahut bir şeyler içmek insanların en temel ihtiyaçlarında biri şüphesiz. Açlık hissesini yok etmek ve bu gereksinimi karşılamak üzere çeşitli işletmeler müşterilerine farklı şekillerde hizmet sunmaktadır. Yemek kültürünün farklı olması ve insanların farklı yiyeceklerden hoşlanmasında ötürü her zevke uygun işletmeler müşterine hizmet sunmaktadır. Ankara Dikmen restoran cafe pastane ve mekanlar açısından oldukça zengin bir muhittir.
Ailenizle ve sevdiklerinizle hoş ve elit bir yerde lezzetli tatları tatmak ve sohbet ederek hoş bir vakit geçirmek için bu özel mekânları tercih edebilirsiniz. Dikmen Restoran cafe pastane ve mekanlar aradığınızda karşınıza birçok işletme gelecektir. Ankara Dikmen'de enfes tatları tadacağınız ve sevdiklerinizle baş başa yemek yiyeceğiniz bu mekanlar değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Sadece Dikmen'de değil bu semtin dışında Ankara'nın çeşitli semtlerindeki mekanlara da ulaşabilir ve mekanların özelliklerini, menülerini görebilir ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Beat Cafe Taurus

Çukurambar

ANKARA ROCK BAR

Rock müziği oldukça evrenseldir ve her dilde farklı anlamlar içeren popülerliğe sahiptir. Ankara Rock Bar, Türkiye'nin başkenti olan Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer almaktadır.. Müzik keyfi yapmak isteyenler sıklıkla rock bar tercih ederler.

Ankara Rock Bar'a gitmek isteyenler birçok farklı dilden müzik dinleyerek, eşlik edebilir ve mekanlarda alkol içebilir. Birden çok misafir kapasitesi olan; hem canlı hem de müzik çalar eşliğinde gerçekleşen, dj konseptini dahil edebilen mekanlar bulunmaktadır. Bu mekanlar konsept olarak rock bar olarak hizmet vermektedirler. Bar konsepti ile müziğin, şarkıya özel dansın ve sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz bir gün için seçim yapabilirsiniz. Rock müziğinin popüler isimlerinin şarkılarını dinleyebilirsiniz. Daha önce duymadığınız rock müzikleri mekan içerisinde keşfedebilirsiniz.

Ankara Rock Bar Nasıl Bir Konsepte Sahiptir?

Ankara Rock Bar içerisinde rock müziğine gönül veren, dile pelesenk olan şarkıları dinleyebilmek açısından çokça tercih edilmektedir. Şarkılar arasında 1950'de "rock and roll" olarak hayatımıza giren konseptin yanı sıra 60'lı, 70'li, 80'li, 90'lı, 2000'li ve günümüz sanatçılarının İngilizce, Türkçe ve diğer dillerde çokça popüler olan rock müziklerini dinlemek mümkündür. Şarkı seçimlerinde popülaritesinin büyük bir önemi bulunmaktadır. Rock müziği çeşitleri olan hard rock, blues rock, punk rock, heavy metal, alternatif rock, pop rock, progressive rock, senfonik rock, gothic rock gibi türlere sahip müzikler Ankara rock bar konseptinde yer almaktadır.

Rock gruplarının çokça bilindik sanatçıları olan The Beach Boys, Queen, Pink Floyd, Bob Dylan, Erkin Koray, Cem Karaca, Barış Manço, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Şebnem Ferah, Özlem Tekin ve rock müziğine hizmet eden çokça sanatçının yeni ve eski şarkıları Ankara rock bar repertuarındadır. Bu konsepte göre ise müzikler müzik çalarla ortama yayılan sesler, canlı performans sanatçısının rock şarkılarını yorumlaması veya çokça ünlü rock sanatçılarının mekanda sahne almasıyla gerçekleşir.

Rock bar türünde alkollü içeceklerin skalası oldukça geniştir. Mekanda alkolsüz içecekler, mekanın mutfak genişliğine göre menülerine eklenen yiyecek türleri olmaktadır. Genellikle Ankara Rock Bar içerisinde yer alan mekanlarda sanatçıların yer aldığı sahne, enstrümanlar ve dj çalar gibi müzik konseptine alan açılır. Mekanlar pub tarzında olup hem ayakta oturmalı, hem de bar bölümündeki taburelerde oturmalı hem de ayakta rock bar müzisyenini dinleyecek bölümler bulunur.

Ankara Rock Bar konsepti, farklı müzik ve ışıklardadır. Mekanın uygunluğuna göre rezervasyonlu veya rezervasyonsuz olabilmektedir. Her mekanın kendine özgü rock müzik günleri, konsepti olabilmektedir.

Ankara Rock Bar, rock müziğinde punk, heavy, pop gibi çokça çeşitli dallara, 50'li yıllardan günümüze kadar yer alan farklı sanatçıların müziklerine sahiptir. Mekana özgü olarak alkollü ve alkolsüz içecekler, kokteyller, yiyecek seçenekleri farklı fiyatlandırmaya sahiptir.

Ankara Rock Bar çeşitleri, canlı performans sanatçılarının popülaritesine göre değişkenlik göstermekte olup dj performans veya müzik çalar üzerinden gerçekleştirilen dinletiler arasında fiyat farkı bulunur. Bu nedenle Ankara Rock Bar ararken, konsept seçeneklerini bir arada değerlendirmeniz oldukça mümkündür.

devamını oku...
Adres: Konya Yolu Bulvarı Taurus AVM Zemin Kat No: 190/B-Z Çukurambar - Ankara


Ankara gibi büyük bir şehirde oturduğunuz semtte veyahut size en yakın semtte restoran, cafe veya pastane bulmak çok daha basit. Oturduğunuz semt büyük bir semt ise çevrenizi çok fazla bilmiyorsanız hangi semtte ne var öğrenmek çok daha kolay. Örneğin Dikmen'de restoran nerede var, ne menüleri var nasıl ulaşılır gibi sorulara yanıtı çok basit bir şekilde ulaşacaksınız. Sadece restoran değil tabi. Dikmende ki cafelere, pastanelere ve mekanlara ulaşmak da hiç zorluk çekmeyecek ve bu tarz mekanlara ulaşarak eşinizle ve ailenizle yemek yiyebilecek ve ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabileceksiniz.

Ankara'nın hangi şehrinde yaşarsanız yaşayın işletmelere kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Dikmen, Oran, Etlik, Yıldız, Batıkent ve diğerleri. Yani hangi semtte cafe, lokanta, pastane arıyorsanız semte göre arama yaparak kolayca ve hızla bulacak. Yeni mekânlar keşfederek harika lezzetleri test edecek ve iyi bir vakit geçirerek boş zamanınızı iyi şekilde değerlendireceksiniz.

Ne, nerede, nasıl gidilir, ne yenir gibi sorulara cevap bulacak ve bu mekanlara gitmeden hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Yaşadığınız yerlerdeki mekânlara gitmeden oturduğunuz yerden onlar hakkında araştırma yapabilir ve seçenekler içinden en doğru tercihi yaparak zamandan da kâr yapabilirsiniz.