ÇUKURAMBAR KAHVALTI FIRSATLARI

blog yazısı ekle !

ÇUKURAMBAR KAHVALTI FIRSATLARI

ÇUKURAMBAR KAHVALTI FIRSATLARI

Ankara, kalabalık bir şehirdir. Çukurambar da, Ankara'nın kalabalığını en çok hissettiren yerlerinden birisidir. Çukurambar, yemek yemeye ve bir şeyler içmek için mekan açısından oldukça zengin bir yerdir. Çukurambar kahvaltı fırsatları her bütçeye uygun olarak hazırlanmıştır.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları
Kahvaltı fırsatları menülerde kahvaltı tabağı şeklinde bulunduğu gibi, reçel, pekmez, beyaz peynir, domates, zeytin gibi ayrı ayrı seçeneklerde de bulunmaktadır. Kahvaltılıkları tek tek satın almak yerine kahvaltı tabağı satın almak fiyat açısından daha uyguna gelmektedir. Kahvaltılıklara tek tek göz attığımızda kaymak 10.50 TL, bal kaymak 7.50 TL, tereyağı bal 6.50 TL, tereyağı reçel 5.50 TL, tahin ve pekmezin 5.50 TL olduğunu görürüz. Ancak en küçük ve daha zengin bir kahvaltı tabağı 8.50 TL'ye sahip olabilirsiniz.

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Beat Cafe Armada

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergiz Sokak No : 7/2 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü - Ankara

Beat Cafe Bahçelievler

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Caddesi 2/A ( Bahçelievler 7. Cadde )

Beat Cafe Taurus

Çukurambar

ANKARA ROCK BAR

Rock müziği oldukça evrenseldir ve her dilde farklı anlamlar içeren popülerliğe sahiptir. Ankara Rock Bar, Türkiye'nin başkenti olan Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer almaktadır.. Müzik keyfi yapmak isteyenler sıklıkla rock bar tercih ederler.

Ankara Rock Bar'a gitmek isteyenler birçok farklı dilden müzik dinleyerek, eşlik edebilir ve mekanlarda alkol içebilir. Birden çok misafir kapasitesi olan; hem canlı hem de müzik çalar eşliğinde gerçekleşen, dj konseptini dahil edebilen mekanlar bulunmaktadır. Bu mekanlar konsept olarak rock bar olarak hizmet vermektedirler. Bar konsepti ile müziğin, şarkıya özel dansın ve sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz bir gün için seçim yapabilirsiniz. Rock müziğinin popüler isimlerinin şarkılarını dinleyebilirsiniz. Daha önce duymadığınız rock müzikleri mekan içerisinde keşfedebilirsiniz.

Ankara Rock Bar Nasıl Bir Konsepte Sahiptir?

Ankara Rock Bar içerisinde rock müziğine gönül veren, dile pelesenk olan şarkıları dinleyebilmek açısından çokça tercih edilmektedir. Şarkılar arasında 1950'de "rock and roll" olarak hayatımıza giren konseptin yanı sıra 60'lı, 70'li, 80'li, 90'lı, 2000'li ve günümüz sanatçılarının İngilizce, Türkçe ve diğer dillerde çokça popüler olan rock müziklerini dinlemek mümkündür. Şarkı seçimlerinde popülaritesinin büyük bir önemi bulunmaktadır. Rock müziği çeşitleri olan hard rock, blues rock, punk rock, heavy metal, alternatif rock, pop rock, progressive rock, senfonik rock, gothic rock gibi türlere sahip müzikler Ankara rock bar konseptinde yer almaktadır.

Rock gruplarının çokça bilindik sanatçıları olan The Beach Boys, Queen, Pink Floyd, Bob Dylan, Erkin Koray, Cem Karaca, Barış Manço, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Şebnem Ferah, Özlem Tekin ve rock müziğine hizmet eden çokça sanatçının yeni ve eski şarkıları Ankara rock bar repertuarındadır. Bu konsepte göre ise müzikler müzik çalarla ortama yayılan sesler, canlı performans sanatçısının rock şarkılarını yorumlaması veya çokça ünlü rock sanatçılarının mekanda sahne almasıyla gerçekleşir.

Rock bar türünde alkollü içeceklerin skalası oldukça geniştir. Mekanda alkolsüz içecekler, mekanın mutfak genişliğine göre menülerine eklenen yiyecek türleri olmaktadır. Genellikle Ankara Rock Bar içerisinde yer alan mekanlarda sanatçıların yer aldığı sahne, enstrümanlar ve dj çalar gibi müzik konseptine alan açılır. Mekanlar pub tarzında olup hem ayakta oturmalı, hem de bar bölümündeki taburelerde oturmalı hem de ayakta rock bar müzisyenini dinleyecek bölümler bulunur.

Ankara Rock Bar konsepti, farklı müzik ve ışıklardadır. Mekanın uygunluğuna göre rezervasyonlu veya rezervasyonsuz olabilmektedir. Her mekanın kendine özgü rock müzik günleri, konsepti olabilmektedir.

Ankara Rock Bar, rock müziğinde punk, heavy, pop gibi çokça çeşitli dallara, 50'li yıllardan günümüze kadar yer alan farklı sanatçıların müziklerine sahiptir. Mekana özgü olarak alkollü ve alkolsüz içecekler, kokteyller, yiyecek seçenekleri farklı fiyatlandırmaya sahiptir.

Ankara Rock Bar çeşitleri, canlı performans sanatçılarının popülaritesine göre değişkenlik göstermekte olup dj performans veya müzik çalar üzerinden gerçekleştirilen dinletiler arasında fiyat farkı bulunur. Bu nedenle Ankara Rock Bar ararken, konsept seçeneklerini bir arada değerlendirmeniz oldukça mümkündür.

devamını oku...
Adres: Konya Yolu Bulvarı Taurus AVM Zemin Kat No: 190/B-Z Çukurambar - Ankara


8.50 TL olan kahvaltı tabağının içerisinde simit, zeytin çeşitleri, domates, salatalık, ezine peynir, üçgen peynir ve bir bardak demleme çay bulunmaktadır. Yine poğaça, domates, salatalık, zeytin çeşitleri, ezine peynir, üçgen peynir ve bir bardak demleme çayın bulunduğu kahvaltı tabağı 8.50 TL'dir. Kahvaltılıkların çeşitleri arttıkça fiyat buna bağlı olarak artmaktadır. 25 TL da kahvaltı tabağı bulunmaktadır. Bu tercihe göre değişir. Sahanda yumurta, domates, salatalık, zeytin çeşitleri, ev yapımı reçeller, kaşar peynir, dil peyniri, ekmek sepeti ve bir bardak demleme çayın bulunduğu kahvaltı tabakları 19.90 TL'dir.

Gurme kahvaltı tabağının içinde kavrulmuş dana eti, füme dana eti, rokfor peynir, taze mevsim meyvesi ve galetanın bulunduğu kahvaltı tabağının fiyatı 24.50 TL'dir. Light kahvaltılar da genel olarak 18 TL'ye yapılabilir. İçinde meyveli yoğurt ve sütlü müsli bulunmaktadır. Kahvaltıda yenilebilecek çift kaşarlı tostun genel fiyatı ise 7.50 TL'dir. Soğuk sandviçler ise, 3.50 TL'den başlayıp 7 TL'ye kadar fiyatları değişmektedir.

Ankara'da kahvaltı edilebilecek yerlerin dışında pek çok cafe , bar pub, restoran ve meyhane bulunmaktadır. Kafelerde kahvaltı sipariş edilebileceği gibi pek çok tatlı, dondurma, soğuk içecekler, sıcak içecekler, pasta çeşitleri, vitamin deposu olan içecekler, pizzalar ve salataların tadına da bakılabilir. Meyhane olarak Ankara'da Türk ve Yunan meyhaneleri bulunmaktadır.

Bu meyhanelere rezervasyon yaptırılarak da gidilebilir. Erken rezervasyonlarda fiyat açısından indirim de yapılmaktadır. Kişi başı en uygun fiyat 80 TL olarak bu meyhanelere gidilebilir. Pub ve cafe için genellikle rezervasyon gerekmez. Tercih edilen mekâna göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bar pub, insanlar genellikle iş çıkışı rahatlamak ve arkadaşlarıyla vakit geçirmek, sohbet etmek ya da tatil günlerinde hoş vakit geçirmek amacıyla giderler.

Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları