ANKARA KÖY KAHVALTISI MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA KÖY KAHVALTISI MEKANLARI

ANKARA KÖY KAHVALTISI MEKANLARI

Ankara'da yaşayanlar genellikle uzun sabah kahvaltısı için Ankara köy kahvaltısı mekanları seçerler. Çünkü bu mekânlarda çeşit bol ve organik olduğu için. Bu mekânlara giden kişiler gönül rahatlığı ile eş dost ya da ailesini götürebilir. Sabah dışarıda içiniz açılarak bir kahvaltı yapmak isterseniz seçeceğiniz mekân nasıl bir yerde, ortamı ne, kahvaltı olarak verilen çeşit gerçekten de organik mi? ve bol mu? Gibi... Seçeneklere bakarlar. Güzel bir manzaralı, oraya giden insanların rahatsız olmayacağı mekânlarda kahvaltı yapmayı tüm Ankaralı çok ister ve giderler.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları
Ankara büyük şehir olduğu için burada mekân çeşidi bol. Restoran tarzı mekânlarda da köy kahvaltısı yapmak mümkündür. Bu restoranlarda sabah taze demlenmiş çay ve köy yumurtası gibi bir köy kahvaltısında olan hemen hemen her çeşit bu mekânların kahvaltılarında da bulunur. Kafeler genellikle eğlenmek için ideal olarak düşünülür. Ancak buralarda da köy kahvaltısı seçenekleri var. İsterseniz bir cafe kahvaltısı da yapabilirsiniz. Kafelerde eğlenerek kahvaltı yapmakta ayrı bir eğlence olabilir.

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara

Köşk Et & Balık Restaurant

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Haymana Yolu 3.km Karşıyaka Mahallesi 634.Sokak No:4 Gölbaşı-Ankara

7 Zeytin Fasıl Restoran

Balgat

ZENGİN İÇERİKLİ SERPME KAHVALTI İÇERİKLERİdevamını oku... Adres: Nasuh Akar Mahallesi Ziyabey Caddesi No:39 Balgat-Ankara

Beat Cafe Taurus

Çukurambar

ANKARA ROCK BAR

Rock müziği oldukça evrenseldir ve her dilde farklı anlamlar içeren popülerliğe sahiptir. Ankara Rock Bar, Türkiye'nin başkenti olan Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer almaktadır.. Müzik keyfi yapmak isteyenler sıklıkla rock bar tercih ederler.

Ankara Rock Bar'a gitmek isteyenler birçok farklı dilden müzik dinleyerek, eşlik edebilir ve mekanlarda alkol içebilir. Birden çok misafir kapasitesi olan; hem canlı hem de müzik çalar eşliğinde gerçekleşen, dj konseptini dahil edebilen mekanlar bulunmaktadır. Bu mekanlar konsept olarak rock bar olarak hizmet vermektedirler. Bar konsepti ile müziğin, şarkıya özel dansın ve sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz bir gün için seçim yapabilirsiniz. Rock müziğinin popüler isimlerinin şarkılarını dinleyebilirsiniz. Daha önce duymadığınız rock müzikleri mekan içerisinde keşfedebilirsiniz.

Ankara Rock Bar Nasıl Bir Konsepte Sahiptir?

Ankara Rock Bar içerisinde rock müziğine gönül veren, dile pelesenk olan şarkıları dinleyebilmek açısından çokça tercih edilmektedir. Şarkılar arasında 1950'de "rock and roll" olarak hayatımıza giren konseptin yanı sıra 60'lı, 70'li, 80'li, 90'lı, 2000'li ve günümüz sanatçılarının İngilizce, Türkçe ve diğer dillerde çokça popüler olan rock müziklerini dinlemek mümkündür. Şarkı seçimlerinde popülaritesinin büyük bir önemi bulunmaktadır. Rock müziği çeşitleri olan hard rock, blues rock, punk rock, heavy metal, alternatif rock, pop rock, progressive rock, senfonik rock, gothic rock gibi türlere sahip müzikler Ankara rock bar konseptinde yer almaktadır.

Rock gruplarının çokça bilindik sanatçıları olan The Beach Boys, Queen, Pink Floyd, Bob Dylan, Erkin Koray, Cem Karaca, Barış Manço, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Şebnem Ferah, Özlem Tekin ve rock müziğine hizmet eden çokça sanatçının yeni ve eski şarkıları Ankara rock bar repertuarındadır. Bu konsepte göre ise müzikler müzik çalarla ortama yayılan sesler, canlı performans sanatçısının rock şarkılarını yorumlaması veya çokça ünlü rock sanatçılarının mekanda sahne almasıyla gerçekleşir.

Rock bar türünde alkollü içeceklerin skalası oldukça geniştir. Mekanda alkolsüz içecekler, mekanın mutfak genişliğine göre menülerine eklenen yiyecek türleri olmaktadır. Genellikle Ankara Rock Bar içerisinde yer alan mekanlarda sanatçıların yer aldığı sahne, enstrümanlar ve dj çalar gibi müzik konseptine alan açılır. Mekanlar pub tarzında olup hem ayakta oturmalı, hem de bar bölümündeki taburelerde oturmalı hem de ayakta rock bar müzisyenini dinleyecek bölümler bulunur.

Ankara Rock Bar konsepti, farklı müzik ve ışıklardadır. Mekanın uygunluğuna göre rezervasyonlu veya rezervasyonsuz olabilmektedir. Her mekanın kendine özgü rock müzik günleri, konsepti olabilmektedir.

Ankara Rock Bar, rock müziğinde punk, heavy, pop gibi çokça çeşitli dallara, 50'li yıllardan günümüze kadar yer alan farklı sanatçıların müziklerine sahiptir. Mekana özgü olarak alkollü ve alkolsüz içecekler, kokteyller, yiyecek seçenekleri farklı fiyatlandırmaya sahiptir.

Ankara Rock Bar çeşitleri, canlı performans sanatçılarının popülaritesine göre değişkenlik göstermekte olup dj performans veya müzik çalar üzerinden gerçekleştirilen dinletiler arasında fiyat farkı bulunur. Bu nedenle Ankara Rock Bar ararken, konsept seçeneklerini bir arada değerlendirmeniz oldukça mümkündür.

devamını oku...
Adres: Konya Yolu Bulvarı Taurus AVM Zemin Kat No: 190/B-Z Çukurambar - Ankara

Beat Cafe Armada

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergiz Sokak No : 7/2 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü - Ankara

Beat Cafe Bahçelievler

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Caddesi 2/A ( Bahçelievler 7. Cadde )


Ankara'nın değişik semtlerinde yaşayan insanlar genellikle akşamları eğlenme yerleri olarak meyhane tercih ederler. Bu mekânlar ayrıca sabahları çok yaygın olmasa da açık olanlarda var. Dilerseniz sabah erken saatlerde oraya gidip kahvaltı eşliğinde eğlenmekte mümkündür. Sabahtan gidip eğlenmek isterseniz bu mekânları tercih edin. Ama bu mekânlar da canlı müzik var diye gitmeyin. Çünkü genellikle canlı müzik akşam vakti olur. Genellikle sabahları canlı müzik olmaz.

''Ben eğlenmek istiyorum. Müzik olsun da ister canlı, ster cansız olsun fark etmez'' derseniz de bar pub gidin. Burada her daim müzik hâkim olur. Ama bu müzikler bazen çok gürültülü olduğu için bu mekânlar da bir şeyler yemekten ziyade bir şeyler içmek için gidilir. Ankara da yaşayan kişiler için ister akşam, isterse de sabah eğlenmek isterlerse mekân çeşitleri bol. Bu mekânlarda istedikleri gibi eğlenip güzel vakit geçirebilirler. Çeşitli semtlerde farklı farklı mekânlar bulunmakta. Kimi mekânlara ailecek gidilebileceği gibi kimi mekânlara ise tek başına gidildiği zaman ise daha çok eğlenceli vakit geçirebilirler. Eğlence mekânı seçimini gideceğiniz kişi ve oradan ne istediğinize göre yapın.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları