PARK VERA AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

blog yazısı ekle !

PARK VERA AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

Park Vera AVM restoran, cafe ve fast food mekanları Ankara'nın yeni eğlence noktası. Etimesgut gibi merkezi bir alanda kurulan Park Vera alışveriş merkezi eğlencenin yeni odağı olmuş durumda. Herke için farklı bir eğlenceye davet eden bu merkezde farklı bir anı oluşturmak mümkün.
Alışveriş merkezleri diğer ortamlardan farklı olarak sizlere hem alışverişi hem de keyifli bir gün geçirmenizi bir arada sunmakta. Giyim, ev için yiyecek alışverişlerinizin yanında alışveriş merkezlerin de vakit geçirmek için pek çok mekânı da el altında bulundurma imkânına sahip olabilmektesiniz. Ankara'nın da parlayan yıldızı olan Park Vera bu konu da sizlere en iyi hizmeti veren alışveriş merkezleri içerisine adını yazdırmış durumda. Dünyaca ünlü markaları bir araya getiren Park Vera ayrıca sizlere sevdiklerinizle veya tek başınıza farklı lezzetleri tatma imkânı da tanımakta.

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Ziverbey Cafe Restaurant

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:17/1 Çukurambar-Ankara

Ankara Islak Hamburger

Mustafa Kemal Mahallesi

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mah. 266 A / 14 Tepe Prime Çankaya - Ankara


Ankara Etimesgut' ta hizmet veren Park Vera dinlenmek ve sevdiklerinizle sohbet için mekan sunmakta. Bu mekânlardan ilkini kafe ortamları oluşturmakta. Kahve, cafe, tatlılar, farklı türden içecekler ile farklı lezzetleri bir araya getiren kafeler sayesinde mükemmel bir dosthane ortam oluşturmanız mümkün.

Bir diğer imkân ise fast food hizmeti veren restoran ortamları. Park Vera pek çok restoranı bir araya getirmekte. Fast food lezzetini sevenler için bu mekânlar oldukça farklı lezzetleri sunmakta. Alışverişten yorulanlar ve farklı lezzetleri hayatına katmak isteyenler bu restoranlarda yemek yiyebilir kendisine özel bir armağan verebilir.

Ankara artık sizler için çekilmez ve sıkıcı bir şehir değil her sokağında mutluluk ve farklılık olan bir hale gelmiş durumda. Bu özelliği ile Ankara artık çok daha fazla seviliyor. Gençler akşamlar bar pub ortamlarında eğlenirken dünyevi sıkıntılarından uzaklaşıyor. Meyhane mekânları eskisinden çok daha fazla nezih ortamlar olarak kadın, erkek herkesi sazlı sözlü bir gece de ağırlıyor. Artık bu özellikleri ile Ankara her saatini mutlu yaşayan bir şehir haline gelmiş durumda. Sizde mutlu yaşayan bu şehirde mutlu bir akşam, mutlu bir öğlen veya mutlu bir sabah için sokakların tadını çıkarın. Ankara artık sizlere eğlenceye kucak açıyor.