İNCEK KÖY KAHVALTISI MEKANLARI

blog yazısı ekle !

İNCEK KÖY KAHVALTISI MEKANLARI

İNCEK KÖY KAHVALTISI MEKANLARI

Şehrin bunaltıcı kalabalığından sıkıldıysanız ve kafanızı dinleyebileceğiniz bir fırsat arıyorsanız, İncek köy kahvaltısı mekanları oldukça cazip bir fırsat. Hafta sonları burada güzel mekânlarda eşinizle, dostunuzla, ailenizle güzel ve sağlıklı bir kahvaltı yapabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları
Ankara gibi bir yoğun ve yorucu bir şehirde, ruhen ve bedenen yorgunluğunuzu atmanızı sağlayacak güzel yollardan biri lezzetli bir köy kahvaltısı olacaktır. Elbette ki, güzel vakit geçirip, kafa dağıtacağınız tek mekan çeşidi köy kahvaltısı mekanları değil. Güzel bir meyhane masasında, rakı ve balık eşliğinde keyifli vakit geçirip, güzel sohbetler edebilirsiniz. Müzikli ve danslı mekânlar arıyor iseniz bar pub tarzı mekânlar sizin için doğru adres olacaktır. Bir gündüz vakti, daha salaş mekânlar için ise cafe tarzı mekânları tercih edebilirsiniz. Şık buluşmalarınız, önemli görüşmeleriniz için ise restoran tarzı mekânlar sizin için doğru seçim olacaktır.

Köşk Et & Balık Restaurant

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Haymana Yolu 3.km Karşıyaka Mahallesi 634.Sokak No:4 Gölbaşı-Ankara

Denizatı Pastane Restoran İncek

İncek

Denizatı İncek, 45 yıllık Denizatı Pastanelerinin İncek' uzantısı olup, Ankara' da bir ilke imza atmış ve restoran, cafe-bistro ve pastaneyi aynı mekanda birleştirerek sizlere hizmet vermek üzere 15 nisanda açılmıştır.

Restoranımızda keyfe keder akşamlarınızı taptaze mezeler, et ve balık yemekleriyle şenlendirebilir, Cafe- bistro katında dünya mutfağının spesiyallerini yada sizin için özel ithal edilmiş kahvelerimizi deneyebilir, aynı kattaki geniş ve huzurlu Gizli Bahçemizde aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Giriş katındaki pastanemiz ise bunca yılın tecrübesi ve kaliteli ürün yelpazesiyle siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.
devamını oku...
Adres: Kızılcaşar Mahallesi Zafer Caddesi No:23 İncek-Ankara

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara


Günlük yaşamın streslerinden uzaklaşıp, keyifli anlar yaşamak aslında hiç de imkânsız değil. Eğlence istiyorsanız eğlenceli mekânlar, sakinlik ve huzur istiyorsanız daha sessiz ve sakin mekânlar bulabilir, tek başınız yahut sevdiklerinizle birlikte güzel anılar yaşayabilirsiniz. Farklı yerler keşfederek hayatınıza değişik ve farklı şeyler katmalısınız. Alışkanlıklarınızdan kurtulun. Yeni mekânlar, yeni tatlar keşfedin, ruhunuza ve bedeninize farklı hisler tattırın. Bu sayede problemlerinizle ve sıkıntılarınızla daha rahat baş edebilecek ve daha pozitif olabileceksiniz.

Yapmanız gerek zor değil. Örneğin bir hafta sonu, bu çeşitli mekânlardan birini tercih edip kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Güzel, sakin bir cafe de kitabınızı ve çayınızı alıp kafanızı dinleyebilirsiniz. Eşinizi hoş bir restoranda, güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. İncek'te bir köy kahvaltısı mekânın da şehrin sağlıksız ve hızlı kahvaltı anlayışına biraz ara verip, özlediğiniz doğal tatlarla kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Bir bar pub tarzı mekân da eğlenceli kutlamalar yapabilir, dans edip enerjinizi atabilirsiniz. Bu seçeneklerden biri seçip, hayatınıza bir farklılık katın bu hafta. Size iyi geldiğini göreceksiniz. Şehir yaşamının yarattığı negatif düşüncelerden uzaklaşıp daha pozitif düşüneceksiniz ve en önemlisi de kendinizi mutlu hissedeceksiniz ki günümüzde en çok ihtiyaç duyduğumuz şey.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları