Ankara Club

Club Ankara Restoranları

Club - Hayatım Akşama Club'e Gideceğim

Clubler insanların bir araya gelip sohbet ettiği tartıştığı ve ilgi alanlarına giren konularda fikir alışverişinde bulunduğu her değişik gruptan oluşan kişilerin oluşturduğu özel bir topluluktur.

Ankara da özellikle bayanlar clublerde bir araya gelerek çeşitli yardım faaliyetlerinde de bulunurlar. Geçim sorunundan okuyamayan çocukların okumasına destek olmaktan, ev hanımlarının aile bütçesine destek için evde ürettiği el işi tasarımlarını satmasına yardımcı olmaktan, muhtelif sağlık sorunlarında maddi ...
devamı...

Mekan Ara

Arama Sonuçları

Premium Club

Taraça Resto Pub Çankaya
toplam 1 sonuç bulundu.
1 - 1 arası gösteriliyor.
Club Ankara Restoranları

Club - Hayatım Akşama Club'e Gideceğim

Clubler insanların bir araya gelip sohbet ettiği tartıştığı ve ilgi alanlarına giren konularda fikir alışverişinde bulunduğu her değişik gruptan oluşan kişilerin oluşturduğu özel bir topluluktur.

Ankara da özellikle bayanlar clublerde bir araya gelerek çeşitli yardım faaliyetlerinde de bulunurlar. Geçim sorunundan okuyamayan çocukların okumasına destek olmaktan, ev hanımlarının aile bütçesine destek için evde ürettiği el işi tasarımlarını satmasına yardımcı olmaktan, muhtelif sağlık sorunlarında maddi olanakların yetersizliği ile tedavi olamayan hastaların tedavisi ile ilgilenmekten daha birçok konuya kadar bu clublerde bir araya gelen Ankaralı bayanlar gerek kendileri gerekse oluşturdukları fonlar ile hemen hemen tüm ihtiyaç sahiplerine yetişmeye çabalamaktadırlar.

Ankara bu güzel faaliyetler ev sahipliği yapan kulüpler gibi birçok güzel mekâna sahiptir. Bu clublerde iş çıkışı buluşan Ankaralı iş adamları içkilerini yudumlar iken arkadaşları ile genel konulardan özel konulara birçok mecrada sohbet muhabbet ile hoşça vakit de geçirirler.

Ankara eğlence mekânı olarak sayılan fasıl gibi yerlerin olduğu kadar genel toplantılara imkân veren clublere de ev sahipliği yaparak çok çeşitliliği sergilemektedir. Meyhane kültürüne gerek olabilir açısından var olan bazı içkili yerler burada yaşayan halkın çok nezih olması itibari ile içkiden kaynaklı problem yaşanmaz. Bar olarak Ankara da içki ve sigara tüketimi yapılan mekânlar ayrıca restoran ve diğer mekânlar da mevcuttur. Ama genel durum itibari ile Ankaralı Beyler ve bayanlar club ortamını daha çok sevdikleri için bu tarz mekân oldukça çoktur. Ve her grubun kendine özel clubleri de vardır.

Ankara da özel clublerde düzenli haftanın belirli günleri toplantılar yapılır ve club üyeleri bu günlerde bir araya gelirler. Hatta düzenli gelen arkadaşları bir süre gelmez ise Ankaralı dostları hemen telaşlanır herhangi bir sorunu mu var diye. O derece mükemmel buluşma ve sosyalleşme yerleri halindedir Ankara clubsleri.

Restoranlarda da arkadaşlar buluşur fakat burada yemek yemek ağırlıklı olduğundan club havasında sohbetler daha az olur. Başkent her türlü sosyal aktivitenin var olduğu dünyanın en güzel başkentlerindendir ve burada insanlar iş hayatı ve özel yaşamına ayrı bir itina gösterir.