BİLKENT İFTAR MEKANLARI

blog yazısı ekle !

BİLKENT İFTAR MEKANLARI

Ramazan'ın yaklaşmasıyla ülkemizde her yerde hummalı hazırlıklar başlamıştır. Özellikle de iftar mekânları en fazla hazırlık yapan yerlerin başında gelmektedir. Böylece herkes dilediği iftar mekânını seçebilecektir. Yazın sıcak günlerine denk gelen Ramazan ayı restoranların çok daha fazla özen göstermesine sebep olmaktadır. Hatta dış mekânlarda yapılan iftar sayıları sıcak yaz günlerinde çok fazla artmaktadır. Böylece gün boyu sıcağın altından oruç tutan kişiler, akşamın serinliğinde mutlulukla iftar yapabileceklerdir. Bu sebeplerden dolayı dış mekânlarda iftar Ramazan ayı yaz mevsimine geldiğinden beri çok fazla tercih edilmektedir. Dış mekânların yanı sıra tabi ki iç mekânlarda da yer bulunabilmektedir. Ankara Bilkent İftar Mekânları' da bütün her yer gibi Ramazan'ın yaklaşmasıyla hazırlıklarına hız vermiştir.Tilma Boutique House

Çayyolu

Tilma Boutique House Cafe ev tadında lezzetlerin hakim olduğu börek,poğaça,kurabiye çeşitleri,turta,pasta,salatalar,mantı,köfte gibi çeşitlerin bulunduğu lezzetlerinde iddalı ,özel kutlamaların yapıldığı,aynı zamanda sabah kahvaltılarına da çeşitleri ile ev sahipliği yapan sıcacık bir mekan.

Tilma Cafe misafirlerinin çocukları içinde uygun bir mekan.Doğum günü partileri düzenleyebilir özel gün kutlamalarınızı yapabilirsiniz.Bunun için ayrı bir alanımız var.Ayrıca çocukların keyifle vakit geçirebilcekleri oyun alanları da mevcut .Top havuzu,trombolin,oyun alanı ve yaz döneminde bahçemizde hoşca vakit geçirebilirler.

Tilma Cafe nin 4 katlı alanında atölye çalışmalarıda yapılıyor.Her Salı Ahşap Atölyesi sabah 10:00/16:00 saatleri arasında yapılıyor.Bez bebek ve Amigurimi gibi faaliyetlerde mevcut.Etkinlik günleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizleri ağırlamak güleryüzlü ekibiz için bir keyifdir...devamını oku...
Adres: Alacaatlı Caddesi 3315. Sokak No: 10 Çayyolu-Ankara

Ankara Islak Hamburger

Mustafa Kemal Mahallesi

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mah. 266 A / 14 Tepe Prime Çankaya - Ankara


Başkentliler Bilkent İftar Mekânları arasından en çok beğendiklerini seçebileceklerdir. Bazı iftar mekânları, iftar menüleri sunarken, bazıları da açık büfe iftar sunmaktadır. Diğer yandan her zamanki menülerini kullanan ve müşterilerine kendi iftar menüsünü oluşturma şansı veren mekânlarda bulunmaktadır. Bütün bunların yanı sıra bazı mekânlar da iftar menülerini birkaç çeşit şeklinde sunmaktadır. Özellikle et, tavuk ve sebze yemeği ayrımı bu şekilde yapılabilmektedir. Böylece herkes damak tadına en uygun menüyü seçebilmektedir. Ankara Bilkent İftar Mekânları içinden herkesin kendisine en uygun mekânı seçeceğinden kesinlikle eminiz. Bu şekilde kimse sevmediği yemekler yemek zorunda kalmayacaktır.

Ramazan ayında işte bu şekilde iftar mekânları ortaya çıktığı için çok renkli manzaralarda ortaya çıkmaktadır. Bazı mekânlar sadece Ramazan ayına özel olarak çalışmaktadır. Bazı mekânlarında sadece Ramazan ayına özel olarak yapmış olduğu yemekler ve tatlılar bulunmaktadır. Böylece oruç tutan herkes iftarını açarken oldukça keyifle karnını doyurabilecektir. Diğer yandan Ramazan ve iftar yalnızca yemek yemek demek değildir. Kişilerin yakınları ve sevdikleriyle birlikte aynı saatte aynı sofralara oturması da Ramazan'ın bir başka anlamıdır. Siz de sevdiklerinizle keyifli iftar sofralarına oturmak istiyorsanız Ramazan ayından Ankara Bilkent İftar Mekânları arasından hemen yerinizi ayırtabilirsiniz. Böylece bu Ramazan'da da sevdikleriniz ve yakınlarınızla mutlu ve keyifli sofralarınız olacaktır.