ÜMİTKÖY – KONUTKENT – ÇAYYOLU BAHÇELİ MEKÂNLAR

blog yazısı ekle !

ÜMİTKÖY – KONUTKENT – ÇAYYOLU BAHÇELİ MEKÂNLAR

İnsanlar boş vakitlerini özellikle sevdikleriyle geçirmekten hoşlanmaktadır. Günümüzde iş yaşamları oldukça yoğun olduğu için, herkes boş kaldığı vakitleri iyi bir şekilde değerlendirmek istemektedir. Başkent Ankara herkese sunmuş olduğu çeşitli mekân seçenekleriyle bütün dikkatleri üzerine çekmektedir. Hem Ankara'da yaşayanlar hem de başkente ziyaret amaçlı gelen kişiler için başkent çok çeşitli mekân seçenekleri bulunmaktadır. Ankara'nın çeşitli ilçeleri özellikle mekân açısından oldukça zengindir. Ümitköy – Konutkent – Çayyolu Bahçeli mekânlar herkes tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Bu ilçelerde yer alan mekânlarda cıvıl cıvıl olduğu için çok fazla kişi tarafından tercih edilmektedir.
Önemli olan her tarza uygun mekân sunmaktır. Ankara'da ki mekânlar bu konuda oldukça başarılıdır. Her tarza uygun restoran seçenekleri güzel bir akşam yemeği yemek isteyenler için oldukça idealdir. Böylece isteyenler hem kendileri hem de sevdikleriyle birlikte vakit geçirebilecek mekânlar bulabilecektir. Diğer yandan bazı kişiler yeni mekânlar keşfetmekten de oldukça hoşlanmaktadır.

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara

Kraz Cafe

Çayyolu

devamını oku... Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2818. Sokak No:9 G-2 Çayyolu - Ankara


İsteyenler için gündüz saatlerinde isteyenler için de akşam saatlerinde herkes kendisine uygun bir mekân bulabilecektir. Sıcak yaz günlerinde soğuk bir şeyler içmek isteyenler için çeşitli cafe seçenekleri de bulunmaktadır. Önemli olan her saatte güzel ve keyifli vakit geçirebilmektir. Bu yüzden de Ankara'da Ümitköy, Konutkent, Çayyolu ve Bahçeli çevrelerinde her tarza uygun mekânlar bulunmaktadır. Bu mekânlar devamlı olarak yenilenmekte ve gelişmektedir.

Sıcak yaz günlerini yaşadığımız günlerde akşamları dışarı çıkmak isteyenler için Ankara'da çeşitli mekânlar bulunmaktadır. Bar pub seçenekleri akşam saatlerinde oldukça tercih edilmektedir. Arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirmek ve muhabbet etmek isteyen insanlar için akşam serinliğinde bu mekânlar arasından tercih yapılabilecektir. Meyhane tarzı mekânlarda akşam dışarı çıkanlar için tercih edilebilecek mekânlar arasından yer almaktadır.

Çok fazla mekân seçeneği olduğu için herkes isterse her gün başka bir mekânı keşfedebilecektir. Bu seçimler tamamen kişilerin keyif ve isteklerine bağlıdır. Herkesin mekân seçiminde zevki de aynı değildir. Bu yüzen her zevke ve tarza uygun farklı mekânlar bulunmaktadır. Her geçen gün de var olan mekânlara yenisi eklenmektedir.