ÇAYYOLU'NDA KULÜP VE OTELLERDEKİ YILBAŞI

blog yazısı ekle !

ÇAYYOLU'NDA KULÜP VE OTELLERDEKİ YILBAŞI

Öncelikle yılbaşı gecesinde nasıl eğlenmek istediğinize karar verin ve kendinizi Ankara'daki eşsiz mekanların programlarına bırakın.

Ümitköy - Çayyolu ve Konutkent dolaylarında yılbaşı gecesi için eğlence mekanları ve oteller de hazırlıklarını tamamladı.

Ankara Yılbaşı

Bölgenin en bilindik eğlence mekanlarından olanların programlarında 150 liradan başlayan fiyatlarla eğlenmeniz mümkün. 10 kişilik gruplara indirimin de vaadedildiği bu mekanlarda ise eğlence gece boyu sürüyor.

Pek çok ismin sahne aldığı yılbaşı programında, sınırsız yerli ve yabancı içecekle, sınırsız sıcak ve soğuk aperatifler ikram ediliyor. Canlı müziğin haricinde dj performanslarına da yer verilecen bu mekanlarda, oryantal şov ve barbekü partisi de konuklara sunulan diğer sürprizler.

Vicolo İtaliano

Çayyolu

devamını oku... Adres: Profesör Ahmet Tamer Kışlalı Mahallesi Alacaatlı Caddesi No:9 G/2 Çayyolu-Ankara

Hayat Bir Sahne

Ümitköy

Her akşam canlı müzik eşliğinde lezzetli meze ve yemeklerimizle hizmetinizdeyiz. Hayat Bir Sahnedevamını oku... Adres: Mutlukent Mahallesi Mutluköy Sitesi 1946 Sokak No:16 Ümitköy-Ankara

Fiz Meyhane

Ümitköy

Mekanımız şık ama mütevazı dekorasyonu ile gözünüze hitap ederken, nefis soğuk mezelerimiz, güveçte sıcak yemeklerimiz ile damak tadınıza da hitap ediyoruz.

Keyifli rakı masalarının, birer kadeh şarabın yanında edilen hoş muhabbetlerin veya eğlenceli bira toplantılarının Ümitköy'deki adresiyiz.

Sizleri yeşilin içindeki küçük saklı bahçemizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Gelin, ailemizin bir parçası olun.

Not: Mekanımızda Pazar hariç her gün 20.00 - 00.00 saatleri arasında Fasıl yapılmaktadır.devamını oku...
Adres: Mutlukent Mahallesi 1946. Sokak No:3 Ümitköy-Ankara


Çayyolu'ndaki otellerde de program oldukça dolu. 150 liradan başlayan fiyatlarla sunulan yılbaşı eğlencesinde yine gece boyu sahnede pek çok isim yer alıyor. Her türlü müziği bulabileceğiniz ortamda, zengin mönü de hem gözlerinze hem de midenize hitap ediyor.

Ayrıca çocuklar için de hazırlanan özel galada hem özel bir mönü hem çocuk bakıcısı hemd e çocuklar için uyku odaları hizmeti sunuluyor.