ÇANKAYA ET MANGAL MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA ET MANGAL MEKANLARI

Ankara sizler için artık monoton ve sıkıcı bir şehir olmaktan çıkıyor. Size özel yüzlerce mekânı içerisinden tercihinizi yaparak sizde bu özel şehrin farklı mekânlarında mutlu olabilirsiniz. Özellikle damak zevkine önem verenler için Ankara her semtinde özel restoranları ile bu farklılığı yaşatmakta. Çankaya et mangal mekanları bu konuda tercih edilebilir en önemli yerlerden ilk sırada yer almakta.




Mangal biz Türkler için en özel zevklerden ilki. Farklı bir et yemeği olan mangal her zaman yapılamayan ama en çok sevilen damak zevklerinin başında gelmekte. Eti seven bir toplum olarak Ankara'da da bu özel lezzeti sürekli aramaktayız. Artık evlerde mangal yapma yasağı ile birlikte bu konu da size özel imkânlar ortaya çıkmakta. Ankara Çankaya ilçesinin her semtinde sizler için et mangal restoran hizmetini sunmakta. Sizde artık hem dışarı da yemek yemek hem de bu özel lezzeti tekrar anmak için bu nezih mekânlar içerisinden tercihinizi yapabilirsiniz.

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara


Mangal konusunda onlarca mekânı Çankaya ilçesinde bulmanız mümkün. Üstelik her bütçeye uygun olarak ayrı ayrı bulunan mekânlar her kesimden Ankara vatandaşına kucak açmakta. Hem öğrenciler, hem aileler, hem arkadaşlar bu sayede bu özel lezzet için sadece mekân seçiminde sıkıntı yaşamakta. Et mangal konusunda uzman onlarca mekan içerisinden sizde seçim yapmak için fazla beklemeyin ve bir akşam yemeğinizi her zamankinden farklı geçirin.

Ankara' da vakit geçirmek istiyorsanız sizler için Çankaya' da önerebileceğimiz bir diğer mekân ismi de cafe ortamlarıdır. Cafe ortamları Çankaya'nın en çok tercih edilenleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun en büyük nedeni ise birbirinden nezih ortamları sunmasından kaynaklanmaktadır.

Çankaya bir diğer özel hizmeti ile de tercih edilmekte. İçkili ortam arayanlar için meyhane en çok tercih edilenler arasında gelmektedir. Meyhane ortamı ise Ankara'nın Çankaya ilçesinde çok daha fazla hizmet vermektedir. Meyhane yerine içkili ortam için bar pub diğer bir tercihiniz olabilir. Bir buluşma alanı olan bar publarda Çankaya' da oldukça fazla bulunmaktadır. Sizlerde bu mekânlar içerisinden seçiminizi yaparak Ankara'nın bir diğer yüzü ile bir an önce tanışabilirsiniz.