NATA VEGA AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

blog yazısı ekle !

NATA VEGA AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

Alışveriş merkezlerinin merkezi olan Ankara sizlere muhteşem bir mekân daha sunmaktadır. Nata Vega AVM restoran, cafe ve fast food Mekanları sizler için muhteşem bir eğlenceyi ayağınıza kadar getirmekte. Ankara'nın eğlenceli yüzü haline gelen Nata Vega' da herkes mutlu olabilme şansına sahip.
Nata Vega Mamak ilçesinde hizmet veren Ankara'nın en nezih ortamlarını ve mekânlarını ağırlayan bir alışveriş merkezi. Herkes için eğlencenin odağı olan Nata Vega alışveriş merkezi sevdikleriniz ile birlikte toplanıp bir şeyler yapmanız için size oldukça fazla imkân tanımakta.

Ankara'nın önemli bir alışveriş olan Nata Vega mekânlar konusunda oldukça fazla imkân tanımakta. En çok tercih edilen mekânları arasında ise hiç kuşkusuz cafe ortamları gelmekte. Pek çok kişinin buluşma noktası olarak seçtiği kafeler Nata Vega ev sahipliğinde müşterilere sunulmakta. Dünyaca ünlü kafelerin yanı sıra Türkiye'nin yıllarca tecrübe ettiği nezih mekânlar bir araya gelmiş durumda. Sizde arkadaşlarınızla bu kafelerde buluşmak için kendinize biraz vakit ayırabilirsiniz.

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Beat Cafe Taurus

Çukurambar

ANKARA ROCK BAR

Rock müziği oldukça evrenseldir ve her dilde farklı anlamlar içeren popülerliğe sahiptir. Ankara Rock Bar, Türkiye'nin başkenti olan Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer almaktadır.. Müzik keyfi yapmak isteyenler sıklıkla rock bar tercih ederler.

Ankara Rock Bar'a gitmek isteyenler birçok farklı dilden müzik dinleyerek, eşlik edebilir ve mekanlarda alkol içebilir. Birden çok misafir kapasitesi olan; hem canlı hem de müzik çalar eşliğinde gerçekleşen, dj konseptini dahil edebilen mekanlar bulunmaktadır. Bu mekanlar konsept olarak rock bar olarak hizmet vermektedirler. Bar konsepti ile müziğin, şarkıya özel dansın ve sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz bir gün için seçim yapabilirsiniz. Rock müziğinin popüler isimlerinin şarkılarını dinleyebilirsiniz. Daha önce duymadığınız rock müzikleri mekan içerisinde keşfedebilirsiniz.

Ankara Rock Bar Nasıl Bir Konsepte Sahiptir?

Ankara Rock Bar içerisinde rock müziğine gönül veren, dile pelesenk olan şarkıları dinleyebilmek açısından çokça tercih edilmektedir. Şarkılar arasında 1950'de "rock and roll" olarak hayatımıza giren konseptin yanı sıra 60'lı, 70'li, 80'li, 90'lı, 2000'li ve günümüz sanatçılarının İngilizce, Türkçe ve diğer dillerde çokça popüler olan rock müziklerini dinlemek mümkündür. Şarkı seçimlerinde popülaritesinin büyük bir önemi bulunmaktadır. Rock müziği çeşitleri olan hard rock, blues rock, punk rock, heavy metal, alternatif rock, pop rock, progressive rock, senfonik rock, gothic rock gibi türlere sahip müzikler Ankara rock bar konseptinde yer almaktadır.

Rock gruplarının çokça bilindik sanatçıları olan The Beach Boys, Queen, Pink Floyd, Bob Dylan, Erkin Koray, Cem Karaca, Barış Manço, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Şebnem Ferah, Özlem Tekin ve rock müziğine hizmet eden çokça sanatçının yeni ve eski şarkıları Ankara rock bar repertuarındadır. Bu konsepte göre ise müzikler müzik çalarla ortama yayılan sesler, canlı performans sanatçısının rock şarkılarını yorumlaması veya çokça ünlü rock sanatçılarının mekanda sahne almasıyla gerçekleşir.

Rock bar türünde alkollü içeceklerin skalası oldukça geniştir. Mekanda alkolsüz içecekler, mekanın mutfak genişliğine göre menülerine eklenen yiyecek türleri olmaktadır. Genellikle Ankara Rock Bar içerisinde yer alan mekanlarda sanatçıların yer aldığı sahne, enstrümanlar ve dj çalar gibi müzik konseptine alan açılır. Mekanlar pub tarzında olup hem ayakta oturmalı, hem de bar bölümündeki taburelerde oturmalı hem de ayakta rock bar müzisyenini dinleyecek bölümler bulunur.

Ankara Rock Bar konsepti, farklı müzik ve ışıklardadır. Mekanın uygunluğuna göre rezervasyonlu veya rezervasyonsuz olabilmektedir. Her mekanın kendine özgü rock müzik günleri, konsepti olabilmektedir.

Ankara Rock Bar, rock müziğinde punk, heavy, pop gibi çokça çeşitli dallara, 50'li yıllardan günümüze kadar yer alan farklı sanatçıların müziklerine sahiptir. Mekana özgü olarak alkollü ve alkolsüz içecekler, kokteyller, yiyecek seçenekleri farklı fiyatlandırmaya sahiptir.

Ankara Rock Bar çeşitleri, canlı performans sanatçılarının popülaritesine göre değişkenlik göstermekte olup dj performans veya müzik çalar üzerinden gerçekleştirilen dinletiler arasında fiyat farkı bulunur. Bu nedenle Ankara Rock Bar ararken, konsept seçeneklerini bir arada değerlendirmeniz oldukça mümkündür.

devamını oku...
Adres: Konya Yolu Bulvarı Taurus AVM Zemin Kat No: 190/B-Z Çukurambar - Ankara

Beat Cafe Armada

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergiz Sokak No : 7/2 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü - Ankara

Beat Cafe Bahçelievler

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Caddesi 2/A ( Bahçelievler 7. Cadde )


Cafelerin dışında restoran mekânları da oldukça ünlü olan Nata Vega bu konuda Ankara'nın en iyileri arasında. Fast food severler pek çok ünlü marka haline gelen firmaların özel lezzetleri için Nata Vega alışveriş merkezini tercih etmekte.

Pek çok mekan Nata Vega çatısı altında sizlere sunulmakta. Sizde hem alışverişinizi yapmak hemde sevdiklerinizle derin bir sohbete girmek istiyorsanız işte sizin için tercih edilebilir alışveriş merkezi olan Nata Vega her imkânı sunmakta.

Ankara'nın bu eğlenceli yüzü sadece alışveriş merkezlerinde değil daha pek çok noktada bulunmakta. Ankara'nın en eski neşeli ortamı olan meyhane geleneği için tek yapmanız gereken sokağa çıkmak. Ankara'nın çoğu semtinde arkadaşlarınız ile baş başa geçireceğiniz meyhanelere rastlamanız mümkün.

Gençlerin uğrak yeri olan bar pub Ankara'nın bir diğer eğlence yüzü. Pek çok kişi bar pub farklılığını Ankara' da rahatlıkla yaşayabilmekte. Bu farklılığı sizin de yaşamanız mümkün. Ankara'nın tüm mekânları sizler için kapılarını açmış durumda. Sizde artık hayatınıza bir farklılık katın ve dışarıya çıkın.