KIR DÜĞÜNÜ - DÜĞÜN MEKÂNLARI

blog yazısı ekle !

KIR DÜĞÜNÜ - DÜĞÜN MEKÂNLARI

Ankara'da evlenecek çiftlerin özellikle sıcak yaz mevsiminde tercih ettikleri kır düğünleri oldukça eğlenceli ve samimi düğünlerin tercih edildiği mekânlarda yapılır. Ayrıca bu tarz mekânlar sünnet düğünleri için de oldukça elverişli bir ortamdır. Herhangi bir sosyal tesisin bahçesinde bu tarz düğünler yapılabileceği gibi otellerin de kır düğünü için ayırdığı bölümler vardır. Bazı restoranların bahçeleri de kır düğünü için kullanılabilir. Kır düğünü ile evlenmek isteyen gelin adaylarının tercih edeceği gelinlikte ortama göre farklılık gösterir. Mesela salon düğünleri için kabarık ve çok gösterişli gelinlikler tercih edilirken, kır düğünleri için daha hafif ve kabarık olmayan gelinlikler revaçtadır.Pars Garden Pool

Gölbaşı

Pars Garden Pool Wedding Gölbaşı ilçesinde,yaklaşık 70.000 m2 lik bir alanda, yenilikçi tarzı ve geniş kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunma hedefiyle kurulmuş olup, bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Düğün, nişan ,mezuniyet ,doğum günü organizasyonları, toplantılar, yaz okulu, olimpik havuz, fitness, tenis, voleybol ve basketbol kulüplerini bünyesinde barındıran işletmemiz, bu geniş yelpazede siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak hizmet kalitesini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Şehrin merkezinde mavi ve yeşili buluşturan işletmemizde yaşayacağınız bu eşsiz deneyime en kaliteli ve en şık konseptlerimizle ev sahipliği yapmak temel hedefimizdir.
devamını oku...
Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Beautiful Garden Eymir

Gölbaşı

Beautiful Garden Eymir

Çankaya Eymir'de 2 dönüm üzerinde
Bahçeli 6 adet Kapalı Kamelya Isıtıcılı Kendin Pişir Kendin Ye Konseptli Çocuk Oyunu Alanı Sobalı Kış Bahçemiz

Cuma Cumartesi Canlı Müzik
Haftanın Her Günü Serpme Kahvaltı ile Hizmet veriyoruz.
devamını oku...
Adres: Yaylabağı Mahallesi Yaylabağı Küme Evleri No:364 Gölbaşı - Ankara

Taraça Resto Pub

Çankaya

Taraça Resto-Pub 2012 'den bugüne faaliyetlerine Ankara Çankaya Cinnah caddesi Willy Brandt sokak 1A da devam etmektedir. Asaf Bey Silsüpür'ün kurduğu ve eşi Yeşim Silsüpür ile beraber evlerinde misafir ağırlar gibi işlettiği Taraça Resto-Pub misafirlerinden de evimizde gibiyiz yorumlarını sıklıkla almaktadır.

Yiyecek ve içecek kalitesine titizlikle önem verilen Taraça'da damak tadınıza ve tercihlerinize uygun mönümüzü sizlere, hafta sonları canlı müzik ve karaoke imkanı ile eğlenceli bir ortamla beraber sunmaktayız.

Butik bir işletme olan Taraça Resto Pub bugüne kadar pek çok şirket yemeği, doğumgünü, nişan, kına, grup organizasyonlarına ev sahipliği yaptı. Grup organizasyonları için gruba özel menü teklifleri alabilir ve tek başınıza bile rahatlıkla yemek yiyebilir, eğlenebilirsiniz.

Randevu almayı unutmayın.


Promosyonlar

AnkaraRestoranları.com sitesinden bizi ziyaret eden misafirler için güncel mönü fiyatları üzerinden %10 indirim.

Doğum günü organizasyonlarında 6 kişi ve üzeri gruplara doğum günü pastası bizden.

40 ve üzeri rezervasyonlarda güncel mönü fiyatları üzerinden yiyeceklerde %15 içeceklerde %10 indirim.

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.devamını oku...
Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara


Kır düğününde gelin rahat ve hafif ve kabarık olmayan gelinlik giyer de damat geri kalır mı? Tabi ki kalmaz. Kır düğünüyle evlenecek damatlar için de ortama uygun şık ve rahat ve açık renk tonlarında damatlıklar satılmaktadır. Kır düğünü konseptine uygun olarak çeşitli gelin saçları da vardır. Gerçek çiçeklerle süslenmiş saç, dağınık bir topuz ve yandan yapılmış gevşek bir örgü kır düğünü için oldukça uygundur. Tabi bunu buğulu göz makyajı ve doğal gösterişli dudak makyajıyla tamamlamak gerekir.

Kır düğünü ile evlenecek gelin adayları asla sivri topuklu bir ayakkabı tercih etmemelidir. Özellikle platform topuklu bir ayakkabılar gelinin toprak zemine batmaması ve ortamda rahat hareket etmesi oldukça uygun olur. Böylece rahatça dans edebileceği gibi konuklar arasında dolaşabilir. Gelin son olarak bu konseptini sarı pırlanta, turmalin, safir ve yakut gibi renkli taşlar ile tamamlayabilir. Kır düğününün diğer detayları ise konuklarınızın oturacağı masaların süslenmesidir.

Mesela ortama uygun olarak taze kır çiçekleri masalarda yer alabilir. Bu arada unutulmaması gereken bir detay da her ne kadar havalar iyi olsa da kır düğünleri için A ve B planlarını hazır bulundurmakta da her zaman fayda vardır. Kır düğünü yapılacak alanın üzeri kapatılabileceği gibi, düğünün yapıldığı kapalı bölümü olan mekânlar her an can simidi olarak hayatınızın en güzel anının sırılsıklam olmasını önleyebilir. Ankara'da kır düğünü konseptine uygun çok sayıda mekân bulunmaktadır. Tabi kır düğünü için yaz sezonunun yoğun geçeceği düşünülerek erken rezervasyon yaptırmakta da fayda vardır.