SOSYAL TESİSLERDE DÜĞÜN

blog yazısı ekle !

SOSYAL TESİSLERDE DÜĞÜN

Evlenecek çiftlerin farklı mekan arayışlarına cevap veren sosyal tesisler, özel günlerinizde organizasyonlar için tercih edilen mekanların başında geliyor. Ankara'da herhangi bir sendikaya, spor kulübüne, kamu kurumuna, sivil toplum kuruluşuna, odalara veya derneğe bağlı olarak halka açık hizmet veren sosyal tesisler, fiyat olarak daha hesaplı olabileceği gibi düğünde olması gereken birçok hizmeti de verme özelliğini bulunduruyor.

Genelde yemek yenilebilen ve eğlenceye dönük olan sosyal tesislerde size sunulacak mönüler arasından tercih yapabilir, servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca ses ve ışık sistemi gibi birçok konuda ileri teknolojiyi kullanan tesislerde canlı müzik de yer almaktadır. Sürekli yemek yenilen mekanlar olduğu için sandalye ve masalarda bir tertip ve düzen vardır. Yaz-kış düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bu sosyal tesislerinin bazılarında ise otel hizmeti verilmektedir.Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Rixos Grand Ankara

TunalıDünyaca ünlü gurmelerin onayından geçmiş, her damak tadına hitap eden, dünya mutfaklarının seçkin lezzetleri...

Café @ Bulvar; Günün yorgunluğunu odaya çıkmadan haber veya spor programı seyrederek atmak ve işlerine kaldığı yerden devam etmek isteyenler için sakin bir köşe olmaktadır.

24 saat yaşayan Lobby Bar; Tapas Turca menüsü, Türk usulü mezeleri ve zengin içecek menüsüyle dostlarla buluşmak için Başkent'in ideal mekanıdır.

devamını oku...
Adres: Atatürk Bulvarı. 183 Kavaklıdere-Ankara

Kalispera

GOP

Yunan & Ege & Balkan Müziklerinin en güzel örnekleri dinleyebileceğiniz , sıcacık ambiansı ve leziz yemekleri ile Ankara'nın vaz geçilmez en iyi meyhanesi...
devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/B G.O.P-Ankara

Ata Konağı Restaurant

Hamamönü

ATA KONAĞI TARİHÇESİ

Konağımız, son Osmanlı mimarisi tarzında tahminen 1850'lerden sonra inşa edilmiş olup, Ankara Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu tarafından tescillenerek korumaya alınmıştır. Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerinde devletin ileri gelenlerinin konakladığı rivayet olunur.

Tamamen kullanılmaz, harabe haline gelmiş konağımız 2005-2006 yıllarında restore edilerek, tarihimize ve büyüklerimizin anısına saygı ifade eden Ata Konağı Restaurant olarak 23 Eylül 2006 yılında halkımızın hizmetine sunulmuştur.
Konağımız üç katı kullanıma açık dört katlı bir binadır. Tarihi doku bozulmadan yenileme yapılmasından dolayı katlarımızda büyüklü küçüklü 8 odamız bulunmaktadır. Restaurantımızda sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemeği olmak üzere üç öğün yemek servisi sunulmaktadır. Odalarımız bayan günleri, doğum günleri gibi grup yemeklerinde de tercih edilmektedir.

Konağımız 2012 yılından itibaren geliştirilip, genişletilerek nişan, kına, düğün, sünnet, toplu yemek gibi etkinliklerde de kullanılabilecek 150 ve 200 kişilik iki ayrı bahçeye sahip olmuştur. Bahçeler birleştirildiği anda 350-400 kişiye hizmet verilecek konuma gelmektedir. Bahçe salonlarımızın üstü açılıp kapanabilir olup ısıtma ve soğutma sistemleri mevcuttur. Bu sayede dört mevsim hizmet verilmektedir. Lezzetli ve beğenilen yemeklerin yanı sıra bu konsept aranılan ve tercih edilen mekanlar arasında ilk sırayı almaktadır.

ATA KONAĞI SAHİP VE İŞLETMECİLERİ

Konağın sahibi emekli Dr. Latif ATASEVER ve eşi Ecz. Neriman ATASEVER 'dir. Atasever ailesi sağlık sektöründe faaliyet göstermektedir. Sağlığın bir parçası olan beslenme ve sosyal faaliyetlerin önemimi bildikleri için bu sektörde de özel ve güzel Konağı titizlikle işletmektedirler.

Dr. Latif ATASEVER önderliğinde eşi Ecz. Neriman ATASEVER, çocukları Dr. Selçuk ATASEVER, Müh. Serdar ATASEVER, Ecz. Selnur ATASEVER; gelinleri Müh. Sedef ATASEVER, ve İşletmeci Bilgehan ATASEVER 'den oluşan kocaman bir aile işletmesi Ata Konağı.

Ürünlerimiz kendi açık mutfağımızda imal edilmekte olup kendi soframıza koymadığımız hiçbir yiyeceği konuklarımıza sunmamaktayız. Temel felsefemiz hijyenik, mümkün olduğu kadar organik, taze gıdalarla, Türk ve Ankara mutfağına uygun yemekler üreterek, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Buyurun sizlerle de birlikte olalım.

devamını oku...
Adres: Dumlupınar Caddesi Sarıkadın Sokak No:69 Hamamönü Kurtuluş-ANKARA

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara

Köşk Et & Balık Restaurant

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Haymana Yolu 3.km Karşıyaka Mahallesi 634.Sokak No:4 Gölbaşı-Ankara


Son dönemlerde artık pek çok çift, düğün yapacakları zaman tercihlerini sosyal düğünlerden yana yapıyorlar. Bu tarz yerlerin tercih edilme oranının artmaya başlaması ile birlikte de Ankara'da sosyal tesis sayısında ciddi bir artış meydana gelmeye başlamış oldu. Dolayısıyla artık çiftler bu konuda geçmiş dönemlere oranla hiç olmadığı kadar şanslı. Öncelikli olarak yapılacak şey, düğünden bir süre öncesinde mekan araştırmaları yapmaya başlamak. Seçenek çok olduğu için çiftlerin bu konuda ciddi anlamda zaman harcaması gerekecek. Her bir mekanın özellikleri dikkatli bir şekilde araştırılmalı.

Kaç kişilik olduğu, özelliklerinin neler olduğu gibi konulara dikkat edilmesi sonrasında aslında çiftler Ankara'daki sosyal tesisler arasından seçimlerini hiç olmadığı kadar kolaylamış olacaklar. Seçimin yapılmasının ardından bu mekan ile rezervasyon yapılması gerekiyor. Bunun sonrasında ise artık sıra çiftlerin kendi düğün hazırlıklarına bakmaları gerekecek. Ancak düğün zamanı gelmeye başladıkça çift ile sosyal tesisteki düğün görevlilerinin iletişime geçerek ayrıntıları belirlemeye başlamalıdır. Tüm ayrıntıların doğru olarak kurgulanması sayesinde de kısa bir süre içerisinde düğünün yapılacağı alandaki bütün hazırlıklar tamamlanmış olacak. Böylece çiftler diledikleri tarzda bir düğünü tahmin edilenden çok daha uygun fiyatlara yapabilecek, sevdikleri ile hiç olmadıkları kadar keyifli ve eğlenceli bir şekilde zaman geçirebilecektir.