SOSYAL TESİSLERDE DÜĞÜN

blog yazısı ekle !

SOSYAL TESİSLERDE DÜĞÜN

Evlenecek çiftlerin farklı mekan arayışlarına cevap veren sosyal tesisler, özel günlerinizde organizasyonlar için tercih edilen mekanların başında geliyor. Ankara'da herhangi bir sendikaya, spor kulübüne, kamu kurumuna, sivil toplum kuruluşuna, odalara veya derneğe bağlı olarak halka açık hizmet veren sosyal tesisler, fiyat olarak daha hesaplı olabileceği gibi düğünde olması gereken birçok hizmeti de verme özelliğini bulunduruyor.

Genelde yemek yenilebilen ve eğlenceye dönük olan sosyal tesislerde size sunulacak mönüler arasından tercih yapabilir, servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca ses ve ışık sistemi gibi birçok konuda ileri teknolojiyi kullanan tesislerde canlı müzik de yer almaktadır. Sürekli yemek yenilen mekanlar olduğu için sandalye ve masalarda bir tertip ve düzen vardır. Yaz-kış düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bu sosyal tesislerinin bazılarında ise otel hizmeti verilmektedir.Şairin Yeri

Çankaya

devamını oku... Adres: Yakupabdal Mahallesi Elmadağ Kayak Merkezi Yolu No:1599 Çankaya - Ankara

Pars Garden Pool

Gölbaşı

Pars Garden Pool Wedding Gölbaşı ilçesinde,yaklaşık 70.000 m2 lik bir alanda, yenilikçi tarzı ve geniş kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunma hedefiyle kurulmuş olup, bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Düğün, nişan ,mezuniyet ,doğum günü organizasyonları, toplantılar, yaz okulu, olimpik havuz, fitness, tenis, voleybol ve basketbol kulüplerini bünyesinde barındıran işletmemiz, bu geniş yelpazede siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak hizmet kalitesini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Şehrin merkezinde mavi ve yeşili buluşturan işletmemizde yaşayacağınız bu eşsiz deneyime en kaliteli ve en şık konseptlerimizle ev sahipliği yapmak temel hedefimizdir.
devamını oku...
Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Beautiful Garden Eymir

Gölbaşı

Beautiful Garden Eymir

Çankaya Eymir'de 2 dönüm üzerinde
Bahçeli 6 adet Kapalı Kamelya Isıtıcılı Kendin Pişir Kendin Ye Konseptli Çocuk Oyunu Alanı Sobalı Kış Bahçemiz

Cuma Cumartesi Canlı Müzik
Haftanın Her Günü Serpme Kahvaltı ile Hizmet veriyoruz.
devamını oku...
Adres: Yaylabağı Mahallesi Yaylabağı Küme Evleri No:364 Gölbaşı - Ankara

Taraça Resto Pub

Çankaya

Taraça Resto-Pub 2012 'den bugüne faaliyetlerine Ankara Çankaya Cinnah caddesi Willy Brandt sokak 1A da devam etmektedir. Asaf Bey Silsüpür'ün kurduğu ve eşi Yeşim Silsüpür ile beraber evlerinde misafir ağırlar gibi işlettiği Taraça Resto-Pub misafirlerinden de evimizde gibiyiz yorumlarını sıklıkla almaktadır.

Yiyecek ve içecek kalitesine titizlikle önem verilen Taraça'da damak tadınıza ve tercihlerinize uygun mönümüzü sizlere, hafta sonları canlı müzik ve karaoke imkanı ile eğlenceli bir ortamla beraber sunmaktayız.

Butik bir işletme olan Taraça Resto Pub bugüne kadar pek çok şirket yemeği, doğumgünü, nişan, kına, grup organizasyonlarına ev sahipliği yaptı. Grup organizasyonları için gruba özel menü teklifleri alabilir ve tek başınıza bile rahatlıkla yemek yiyebilir, eğlenebilirsiniz.

Randevu almayı unutmayın.


Promosyonlar

AnkaraRestoranları.com sitesinden bizi ziyaret eden misafirler için güncel mönü fiyatları üzerinden %10 indirim.

Doğum günü organizasyonlarında 6 kişi ve üzeri gruplara doğum günü pastası bizden.

40 ve üzeri rezervasyonlarda güncel mönü fiyatları üzerinden yiyeceklerde %15 içeceklerde %10 indirim.

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.devamını oku...
Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA


Son dönemlerde artık pek çok çift, düğün yapacakları zaman tercihlerini sosyal düğünlerden yana yapıyorlar. Bu tarz yerlerin tercih edilme oranının artmaya başlaması ile birlikte de Ankara'da sosyal tesis sayısında ciddi bir artış meydana gelmeye başlamış oldu. Dolayısıyla artık çiftler bu konuda geçmiş dönemlere oranla hiç olmadığı kadar şanslı. Öncelikli olarak yapılacak şey, düğünden bir süre öncesinde mekan araştırmaları yapmaya başlamak. Seçenek çok olduğu için çiftlerin bu konuda ciddi anlamda zaman harcaması gerekecek. Her bir mekanın özellikleri dikkatli bir şekilde araştırılmalı.

Kaç kişilik olduğu, özelliklerinin neler olduğu gibi konulara dikkat edilmesi sonrasında aslında çiftler Ankara'daki sosyal tesisler arasından seçimlerini hiç olmadığı kadar kolaylamış olacaklar. Seçimin yapılmasının ardından bu mekan ile rezervasyon yapılması gerekiyor. Bunun sonrasında ise artık sıra çiftlerin kendi düğün hazırlıklarına bakmaları gerekecek. Ancak düğün zamanı gelmeye başladıkça çift ile sosyal tesisteki düğün görevlilerinin iletişime geçerek ayrıntıları belirlemeye başlamalıdır. Tüm ayrıntıların doğru olarak kurgulanması sayesinde de kısa bir süre içerisinde düğünün yapılacağı alandaki bütün hazırlıklar tamamlanmış olacak. Böylece çiftler diledikleri tarzda bir düğünü tahmin edilenden çok daha uygun fiyatlara yapabilecek, sevdikleri ile hiç olmadıkları kadar keyifli ve eğlenceli bir şekilde zaman geçirebilecektir.