ANKARA'DA NİŞAN-NİKAH YAPILABİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA NİŞAN-NİKAH YAPILABİLECEK MEKANLAR

Evliliğe adım atmak her gencin hayalidir. Bu mutlu günlere de güzel kutlamalarla başlamak istenilir. Kız isteme töreninin ardından akıllara ilk olarak nişan töreni gelir. Eğer evde mütevazı bir tören yapmak yerinde Ankara'nın güzel mekanlarından birinde bu özel günü daha da anlamlandırmak istiyorsanız pek çok seçeneğiniz mevcut.Taraça Resto Pub

Çankaya

devamını oku... Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Beautiful Garden Eymir

Gölbaşı

Beautiful Garden Eymir

Çankaya Eymir'de 2 dönüm üzerinde
Bahçeli 6 adet Kapalı Kamelya Isıtıcılı Kendin Pişir Kendin Ye Konseptli Çocuk Oyunu Alanı Sobalı Kış Bahçemiz

Cuma Cumartesi Canlı Müzik
Haftanın Her Günü Serpme Kahvaltı ile Hizmet veriyoruz.
devamını oku...
Adres: Yaylabağı Mahallesi Yaylabağı Küme Evleri No:364 Gölbaşı - Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Pars Garden Pool

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA


Genellikle büyük otellerin balo salonlarında bugün nişan törenlerinin yapıldığını sıklıkla görmekteyiz. Ayrıca şık restoranlar da geniş kapasiteleriyle nişan törenleri için hizmet vermektedir. Yine lokaller, derneklerin eğlence yerleri ve kulüpler de bu organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı mekanları nikah ve düğün törenleriniz için de tercih etmeniz mümkün. Ankara'daki en bilindik nikah salonlarından biri Çankaya belediyesine ait olan Kurtuluş parkı içindeki Vedat Dalokay Nikah salonudur. Bugüne kadar sayısız imzanın atıldığı bu mekanda ayrıca nikah sonrası kokteyl düzenleme imkanı da sunulmaktadır.

Son dönemin gözdesi kır düğünleridir. Bunun için Gölbaşı, Balgat, İncek ve Çayyolu'nda hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Havuz başı ya da göl kenarı bir düğün hayali kuruyorsanız da yine Gölbaşı ve Eryaman'daki bir kaç mekan sizler için biçilmiş kaftan.