ÇANKAYA VE YILDIZ'DA YENİ YIL HAZIRLIKLARI BAŞLADI

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA VE YILDIZ'DA YENİ YIL HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Yeni yıl gecesi için şimdiden içimizi bir heyecan sardı. Yavaş yavaş programlar belirlenmeye başlandı. Arkadaşlar yoklandı. Kim, nerede, ne yapıyor tek tek soruldu. Şimdi sıra kendinize uygun bir mekan bulmaya geldi.


Ankara Yılbaşı

İşte bunun için Ankara'daki mekanlar uzun zaman öncesinden hazırlıklarını yapmaya başlamıştı bile. Eğer ki bulunmak istediğiniz semt Çankaya ve Yıldız dolaylarındaysa şanslısınız. Çünkü pek çok mekanda yeni yıl programları belirlendi. Yeni yıl mönüleri hazırlandı. Mekanlar süslendi. Yeni yıl gecesini size en güzel şekilde yaşatabilmek için neredeyse tüm hazırlıklar tamamlandı.

Sıra sizde. Şimdi alın elinize kalemi kağıdı ve hangi mekanda size uygun ne var bir bakın bakalım.

Kuytu Meze Balık

Tunalı

Kuytu aslında tam bir semt meyhanesidir diyebiliriz. Bol müdavimi olan, fonda Türk sanat müziği ve eski 45'likler eşliğinde birbirinizi duyarak sohbet edebileceğiniz şirin, butik bir meyhanedir. Kömür ateşinde pişen balıkların yanı sıra et, ciğer, kuzu kokoreç, İnegöl köfte menüleri de mevcuttur. Muhteşem arasıcakları, günlük olarak çıkan yirmiye yakın soğuk mezeleri ile sunum yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sıcak yaz aylarının vazgeçilmez mekanı Kuytu, açık havada yemek yemenin zevkini sunmaktadır.

Bestekar Sokak'ta ismiyle müsemma Kuytu Meze Balık, "Kuytudayız" sloganı ile hizmet veren, özellikle ara sıcakları ve soğuk mezeleri ile ön planda olan balık restoranında, İnegöl'den getirilen köftenin yanı sıra Balıkesir'den getirilen kuzu kokoreç ve yaprak ciğeri çok konuşulanlar arasında yer almaktadır. Ayrıca tüm yorumlarda karides köftenin ve levrek sarmanın baş rolde olduğunu görebilirsiniz. Müdavimlerinin bol olduğu, misafirlerinin yorumlarına önem veren tek tek ilgilenip fikirlerini soran şirin bir işletmedir Kuytu.

Ankara'nın ünlü isimlerinin konutlarında özel aşçılığı ve birçok tanınmış otel ve restoranın şefliğini yapmış Yasin Karataş şefimizin salonda tek tek misafirlerle ilgilenme anlarına tanık olunan anlar gecenin en keyifli sohbetlerinin döndüğü anlardır. Erkeğin midesine giden yol için verdiği tarifler birçok yuvayı kurtarmıştır diyebiliriz.

devamını oku...
Adres: Bestekar Cad. 6/D Kavaklıdere, Çankaya - Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Taraça Resto Pub

Çankaya

devamını oku... Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Çankaya ve Yıldız'daki pek çok mekan zengin bir yılbaşı mönüsüyle sizleri ağırlamaya hazırlanıyor. Neredeyse akşam saatlerinden sabahın ilk ışıklarına kadar doya doya yiyebileceğiniz pek çok lezzetli seçenek sizleri bekliyor. Ayrıca fix menülerde limitsiz içki ve çeşitli sürprizler de var. Hadi hızlıca Çankaya ve Yıldız'daki mekanlardaki programlara şöyle bir göz atın.