ANKARA DÜĞÜN YAPILABİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARA DÜĞÜN YAPILABİLECEK MEKANLAR

İçerik başlığından da rahatlıkla anlaşılacağı üzere bu yazıda Ankara'daki birtakım düğün mekânları hakkında bilgi verilecek olup Ankara düğün yapılabilecek mekânlar başlıca açıklanacaktır. Bilindiği gibi düğün yaparak evlenmek her çiftin hayalidir. Özellikle de gelinin şöyle ihtişamlı bir düğünle gelinliğini giymesi çok arzu edilen bir şeydir. İşte böyle olması nedeniyle de bu makalede de bu büyük sevince biraz olsun katkı sağlamak için gerek Ankara'da yaşayanlar gerekse de Ankara'da düğün yapmak isteyenler adına Ankara düğün yapılabilecek mekanlar hakkında bilgi verilmesi kararına varılmıştır.
Düğün çiftin dünya evine girerek bir ömür boyu birlikte olmalarının somutsal yansıması olması açısından oldukça önem arz etmektedir. İşte böyle olması sebebiyle de bu düğünde birtakım estetik ve sanatsal dekorun da ön planda tutulması gerekli olmaktadır. İşte bu konuda bir türlü arayışınızı bulamadıysanız Kızılay başta olmak üzere ilin en güzel düğün yapılabilecek mekânları Maltepe, Çankaya ve Ulus bölgelerinde toplanmıştır.

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA


Gerek kır düğünü tadında asmalı bahçelerin olduğu, yeşilliklerle donatılmış bir ortamda gerekse salon düğünü tarzında bir kapalı atmosferde düğününüzü en kaliteli şekilde yapmanız için bu yerler idealdir. Ayrıca bu yerlerde düğünü coşturacak olan sahne sanatçısı da bulunarak konuklara eğlenceli dakikalar yaşatmayı garanti etmektedir.

Düğün pastasından orkestrasına, yemek menüsünden garsonlarına kadar her şeyi en ince ayrıntısıyla düşünülmüş olan bu mekânlarla Ankara ilinde çiftler mutlu sona erişebileceklerdir. Ayrıca mekan açısından sadece bu etkinlik söz konusu değildir elbette... Bunun yanı sıra ilde daha pek çok sosyalleşme alanları mevcuttur. Nitekim bunların en başında da cafe işletmeleri gelmektedir. Özellikle ile yabancıysanız Tunalı caddesindeki mekânları görmeden dönmemeniz gereklidir.

Yine bu mekânların popülerliği kadar bir bu kadar daha bar pub mekânları da yaygındır. Özellikle Çankaya ve Kızılay gibi mekânlardaki bu gece kulüpleriyle günün yorgunluğu hareketli müzik eşliğinde etraftaki eğlenceli insanlarla atılabilir. Bununla birlikte daha geleneksel dokuda bir yer de düşünürseniz özellikle ilin Hamamönü, Kızılay Sakarya Caddesi gibi mekânlarındaki meyhane mekânları da çok önemli yerlerin başında gelmektedir. Burada özetle belirtilen bu mekânların bir diğeri de sevgilinizle romantik bir akşam yemeği yiyebileceğiniz bir restoran olabilir.