ANKARA DÜĞÜN YAPILABİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARA DÜĞÜN YAPILABİLECEK MEKANLAR

İçerik başlığından da rahatlıkla anlaşılacağı üzere bu yazıda Ankara'daki birtakım düğün mekânları hakkında bilgi verilecek olup Ankara düğün yapılabilecek mekânlar başlıca açıklanacaktır. Bilindiği gibi düğün yaparak evlenmek her çiftin hayalidir. Özellikle de gelinin şöyle ihtişamlı bir düğünle gelinliğini giymesi çok arzu edilen bir şeydir. İşte böyle olması nedeniyle de bu makalede de bu büyük sevince biraz olsun katkı sağlamak için gerek Ankara'da yaşayanlar gerekse de Ankara'da düğün yapmak isteyenler adına Ankara düğün yapılabilecek mekanlar hakkında bilgi verilmesi kararına varılmıştır.
Düğün çiftin dünya evine girerek bir ömür boyu birlikte olmalarının somutsal yansıması olması açısından oldukça önem arz etmektedir. İşte böyle olması sebebiyle de bu düğünde birtakım estetik ve sanatsal dekorun da ön planda tutulması gerekli olmaktadır. İşte bu konuda bir türlü arayışınızı bulamadıysanız Kızılay başta olmak üzere ilin en güzel düğün yapılabilecek mekânları Maltepe, Çankaya ve Ulus bölgelerinde toplanmıştır.

Şairin Yeri

Çankaya

devamını oku... Adres: Yakupabdal Mahallesi Elmadağ Kayak Merkezi Yolu No:1599 Çankaya - Ankara

Pars Garden Pool

Gölbaşı

Pars Garden Pool Wedding Gölbaşı ilçesinde,yaklaşık 70.000 m2 lik bir alanda, yenilikçi tarzı ve geniş kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunma hedefiyle kurulmuş olup, bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Düğün, nişan ,mezuniyet ,doğum günü organizasyonları, toplantılar, yaz okulu, olimpik havuz, fitness, tenis, voleybol ve basketbol kulüplerini bünyesinde barındıran işletmemiz, bu geniş yelpazede siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak hizmet kalitesini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Şehrin merkezinde mavi ve yeşili buluşturan işletmemizde yaşayacağınız bu eşsiz deneyime en kaliteli ve en şık konseptlerimizle ev sahipliği yapmak temel hedefimizdir.
devamını oku...
Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Beautiful Garden Eymir

Gölbaşı

Beautiful Garden Eymir

Çankaya Eymir'de 2 dönüm üzerinde
Bahçeli 6 adet Kapalı Kamelya Isıtıcılı Kendin Pişir Kendin Ye Konseptli Çocuk Oyunu Alanı Sobalı Kış Bahçemiz

Cuma Cumartesi Canlı Müzik
Haftanın Her Günü Serpme Kahvaltı ile Hizmet veriyoruz.
devamını oku...
Adres: Yaylabağı Mahallesi Yaylabağı Küme Evleri No:364 Gölbaşı - Ankara

Taraça Resto Pub

Çankaya

Taraça Resto-Pub 2012 'den bugüne faaliyetlerine Ankara Çankaya Cinnah caddesi Willy Brandt sokak 1A da devam etmektedir. Asaf Bey Silsüpür'ün kurduğu ve eşi Yeşim Silsüpür ile beraber evlerinde misafir ağırlar gibi işlettiği Taraça Resto-Pub misafirlerinden de evimizde gibiyiz yorumlarını sıklıkla almaktadır.

Yiyecek ve içecek kalitesine titizlikle önem verilen Taraça'da damak tadınıza ve tercihlerinize uygun mönümüzü sizlere, hafta sonları canlı müzik ve karaoke imkanı ile eğlenceli bir ortamla beraber sunmaktayız.

Butik bir işletme olan Taraça Resto Pub bugüne kadar pek çok şirket yemeği, doğumgünü, nişan, kına, grup organizasyonlarına ev sahipliği yaptı. Grup organizasyonları için gruba özel menü teklifleri alabilir ve tek başınıza bile rahatlıkla yemek yiyebilir, eğlenebilirsiniz.

Randevu almayı unutmayın.


Promosyonlar

AnkaraRestoranları.com sitesinden bizi ziyaret eden misafirler için güncel mönü fiyatları üzerinden %10 indirim.

Doğum günü organizasyonlarında 6 kişi ve üzeri gruplara doğum günü pastası bizden.

40 ve üzeri rezervasyonlarda güncel mönü fiyatları üzerinden yiyeceklerde %15 içeceklerde %10 indirim.

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.devamını oku...
Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA


Gerek kır düğünü tadında asmalı bahçelerin olduğu, yeşilliklerle donatılmış bir ortamda gerekse salon düğünü tarzında bir kapalı atmosferde düğününüzü en kaliteli şekilde yapmanız için bu yerler idealdir. Ayrıca bu yerlerde düğünü coşturacak olan sahne sanatçısı da bulunarak konuklara eğlenceli dakikalar yaşatmayı garanti etmektedir.

Düğün pastasından orkestrasına, yemek menüsünden garsonlarına kadar her şeyi en ince ayrıntısıyla düşünülmüş olan bu mekânlarla Ankara ilinde çiftler mutlu sona erişebileceklerdir. Ayrıca mekan açısından sadece bu etkinlik söz konusu değildir elbette... Bunun yanı sıra ilde daha pek çok sosyalleşme alanları mevcuttur. Nitekim bunların en başında da cafe işletmeleri gelmektedir. Özellikle ile yabancıysanız Tunalı caddesindeki mekânları görmeden dönmemeniz gereklidir.

Yine bu mekânların popülerliği kadar bir bu kadar daha bar pub mekânları da yaygındır. Özellikle Çankaya ve Kızılay gibi mekânlardaki bu gece kulüpleriyle günün yorgunluğu hareketli müzik eşliğinde etraftaki eğlenceli insanlarla atılabilir. Bununla birlikte daha geleneksel dokuda bir yer de düşünürseniz özellikle ilin Hamamönü, Kızılay Sakarya Caddesi gibi mekânlarındaki meyhane mekânları da çok önemli yerlerin başında gelmektedir. Burada özetle belirtilen bu mekânların bir diğeri de sevgilinizle romantik bir akşam yemeği yiyebileceğiniz bir restoran olabilir.