NİKÂH TÖRENİ - DÜĞÜN MEKÂNLARI

blog yazısı ekle !

NİKÂH TÖRENİ - DÜĞÜN MEKÂNLARI

En özel gününüz olan düğününüzün nerede olacağı büyük öne taşımaktadır. Bazı çiftler evlenecekleri günü iki ayrı parça halinde değerlendirmeyi de tercih edebilir. Önce nikâh salonunda imzaları atar ve akabinde de akşamında ailesiyle, dostlarıyla, sevdikleriyle güzel bir düğün yemeği yemeyi tercih edebilir. Ankara'da nikâhınızı ve akabinde eğlencenizi yapabileceğiniz çok sayıda mekân bulunmaktadır. Önemli olan nikâh salonu ve akşam yemeği yenilecek mekânı önceden ayarlamak ve tüm hazırlıkları tamamlamaktır. Nikâh töreninde gelinin saç, makyaj ve ayakkabı seçimi sade olmalıdır. Çok abartılı olmamak şartıyla güzel bir gelinlik tercih edilmelidir.Taraça Resto Pub

Çankaya

Taraça Resto-Pub 2012 'den bugüne faaliyetlerine Ankara Çankaya Cinnah caddesi Willy Brandt sokak 1A da devam etmektedir. Asaf Bey Silsüpür'ün kurduğu ve eşi Yeşim Silsüpür ile beraber evlerinde misafir ağırlar gibi işlettiği Taraça Resto-Pub misafirlerinden de evimizde gibiyiz yorumlarını sıklıkla almaktadır.

Yiyecek ve içecek kalitesine titizlikle önem verilen Taraça'da damak tadınıza ve tercihlerinize uygun mönümüzü sizlere, hafta sonları canlı müzik ve karaoke imkanı ile eğlenceli bir ortamla beraber sunmaktayız.

Butik bir işletme olan Taraça Resto Pub bugüne kadar pek çok şirket yemeği, doğumgünü, nişan, kına, grup organizasyonlarına ev sahipliği yaptı. Grup organizasyonları için gruba özel menü teklifleri alabilir ve tek başınıza bile rahatlıkla yemek yiyebilir, eğlenebilirsiniz.

Randevu almayı unutmayın.


Promosyonlar

AnkaraRestoranları.com sitesinden bizi ziyaret eden misafirler için güncel mönü fiyatları üzerinden %10 indirim.

Doğum günü organizasyonlarında 6 kişi ve üzeri gruplara doğum günü pastası bizden.

40 ve üzeri rezervasyonlarda güncel mönü fiyatları üzerinden yiyeceklerde %15 içeceklerde %10 indirim.

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.devamını oku...
Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Şairin Yeri

Çankaya

devamını oku... Adres: Yakupabdal Mahallesi Elmadağ Kayak Merkezi Yolu No:1599 Çankaya - Ankara

Pars Garden Pool

Gölbaşı

Pars Garden Pool Wedding Gölbaşı ilçesinde,yaklaşık 70.000 m2 lik bir alanda, yenilikçi tarzı ve geniş kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunma hedefiyle kurulmuş olup, bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Düğün, nişan ,mezuniyet ,doğum günü organizasyonları, toplantılar, yaz okulu, olimpik havuz, fitness, tenis, voleybol ve basketbol kulüplerini bünyesinde barındıran işletmemiz, bu geniş yelpazede siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak hizmet kalitesini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Şehrin merkezinde mavi ve yeşili buluşturan işletmemizde yaşayacağınız bu eşsiz deneyime en kaliteli ve en şık konseptlerimizle ev sahipliği yapmak temel hedefimizdir.
devamını oku...
Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Beautiful Garden Eymir

Gölbaşı

Beautiful Garden Eymir

Çankaya Eymir'de 2 dönüm üzerinde
Bahçeli 6 adet Kapalı Kamelya Isıtıcılı Kendin Pişir Kendin Ye Konseptli Çocuk Oyunu Alanı Sobalı Kış Bahçemiz

Cuma Cumartesi Canlı Müzik
Haftanın Her Günü Serpme Kahvaltı ile Hizmet veriyoruz.
devamını oku...
Adres: Yaylabağı Mahallesi Yaylabağı Küme Evleri No:364 Gölbaşı - Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara


Nikâh töreni, düğüne göre daha kısa süreceğinden topuklu ayakkabı giyilebilir. Akşam için de farklı bir seçenek düşünülmelidir. Çünkü güzel müzikler eşliğinde dans edip, oynayacağınızı d göz önüne almalısınız. Nikâhta makyaj ise güzelliği ön plana çıkaracak şekilde daha sade olmalıdır. Saçlar ise gelinliğin en tamamlayıcı unsuru olduğu düşünülürse topuz ya da bukleler yapılabilir. Nikâha gidecek konuklara tavsiyemiz ise düz bir elbise ya da ipek bir bluzla kombinlenen şık bir pantolon ideal olabilir. Saç ve makyaj da natürel olmalıdır. Nikâh sonrası düzenlenecek gecede ise saç ve makyajda abartıya kaçmayacak şekilde birçok şık model tercih edilebilir. Nikah töreni yapılmadan önce dikkat edilecek ayrıntı, törenin nerede yapılacağıdır. Çünkü bazen çiftler Ankara'da bulunan nikah salonlarına giderek törenlerini burada yapıyorlar.
Böylesi durumlarda ise yapılacak hazırlıkların sonrasında düğün salonunda yer alan gelin odaları sayesinde gelinler kuaför hazırlıklarını yaptıktan sonra burada gelin odasında son kontroller yapılabilecektir. Nikah törenin yapılması esnasında öncelikli olarak bakılacak şey, eğer ki sonrasında düğün yapılmayacaksa gelecek olan misafirlerin ağırlanacağı bir alanın olup olmaması. Çünkü bazı nikah salonlarında alan oldukça küçüktür. Böyle olunca misafirler geldiği zaman farklı sorunlar yaşanabilir. Ya da alan için insanlara sunulan süre çok az olur. Dolayısıyla çift de istediği ufak töreni burada gerçekleştiremeyebiliyor. Bu tarz durumların önüne geçmek adına öncelikli olarak nikah salonları ile alakalı gerekli bilgiler alınması, sonrasında sorunların çıkmasını engelleyecektir.