A. AYRANCI YILBAŞI MEKANLARI, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

A. AYRANCI YILBAŞI MEKANLARI, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Yılbaşını gelmesine sayılı günler kala akıllara takılan tek soru yılbaşının nasıl geçeceği. Bu sorunun cevabını etkileyen en önemli faktörlerden biri de nerde geçeceğidir. Tabi ki Ankara'da iseniz bu tarz sorularla uğraşmak gibi bir derdiniz olmaz. A. Ayrancı yılbaşı mekanları tüm bu ve bu tarz soru ve ya sorunlarınız çözümü olur adeta. Eksiksiz yapılan yılbaşı hazırlıkları ve eşsiz yılbaşı program ve etkinlikleri ile yılbaşının eğlence başkenti olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte.


Ankara Yılbaşı

Yılbaşı
denince akla eğlence gelir. Eğlence denince ise herkesin aklına farklı şeyler gelir; kimisi için eğlence canlı müzik kimisi için sessizlik, kimisi için dostlar kimisi için ise yeni tanışılacak dostlar demektir. İşte bütün bunların farkında olan A. Ayrancı yılbaşı mekanları herkesin eğlence anlayışına uygun programları ile Ankara'da yılbaşı eğlencesine yeni bir bakış acısı kazandırmaktadır. Tabi ki yılbaşı dediğimiz zaman akla bir diğer gelen şey ise yılbaşı yemekleri. A. Ayrancı yılbaşı mekanları bu konuda menülerindeki çeşit çokluğu ile gözlere hitap ettikleri gibi lezzetleri ile de damaklara hitap etmektedir.

Kuytu Meze Balık

Tunalı

Kuytu aslında tam bir semt meyhanesidir diyebiliriz. Bol müdavimi olan, fonda Türk sanat müziği ve eski 45'likler eşliğinde birbirinizi duyarak sohbet edebileceğiniz şirin, butik bir meyhanedir. Kömür ateşinde pişen balıkların yanı sıra et, ciğer, kuzu kokoreç, İnegöl köfte menüleri de mevcuttur. Muhteşem arasıcakları, günlük olarak çıkan yirmiye yakın soğuk mezeleri ile sunum yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sıcak yaz aylarının vazgeçilmez mekanı Kuytu, açık havada yemek yemenin zevkini sunmaktadır.

Bestekar Sokak'ta ismiyle müsemma Kuytu Meze Balık, "Kuytudayız" sloganı ile hizmet veren, özellikle ara sıcakları ve soğuk mezeleri ile ön planda olan balık restoranında, İnegöl'den getirilen köftenin yanı sıra Balıkesir'den getirilen kuzu kokoreç ve yaprak ciğeri çok konuşulanlar arasında yer almaktadır. Ayrıca tüm yorumlarda karides köftenin ve levrek sarmanın baş rolde olduğunu görebilirsiniz. Müdavimlerinin bol olduğu, misafirlerinin yorumlarına önem veren tek tek ilgilenip fikirlerini soran şirin bir işletmedir Kuytu.

Ankara'nın ünlü isimlerinin konutlarında özel aşçılığı ve birçok tanınmış otel ve restoranın şefliğini yapmış Yasin Karataş şefimizin salonda tek tek misafirlerle ilgilenme anlarına tanık olunan anlar gecenin en keyifli sohbetlerinin döndüğü anlardır. Erkeğin midesine giden yol için verdiği tarifler birçok yuvayı kurtarmıştır diyebiliriz.

devamını oku...
Adres: Bestekar Cad. 6/D Kavaklıdere, Çankaya - Ankara

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

7 Zeytin Fasıl Restoran

Balgat

ZENGİN İÇERİKLİ SERPME KAHVALTI İÇERİKLERİdevamını oku... Adres: Nasuh Akar Mahallesi Ziyabey Caddesi No:39 Balgat-Ankara

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Afitap Meyhane

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Tunus Caddesi No:63/B Tunalı-Ankara

Şilingir Meyhane

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara

Beat Cafe Taurus

Çukurambar

devamını oku... Adres: Konya Yolu Bulvarı Taurus AVM Zemin Kat No: 190/B-Z Çukurambar - Ankara

Tabi A .Ayrancı yılbaşı mekanlarını eğlencenin başkenti yapan bir diğer faktör ise menü çeşitliliği kadar fiyat seçeneklerinin de çeşitliliğidir. Her kesim ve bütçeye uygun fiyat seçenekler barındıran bu çeşitlilik herkesin A. Ayrancı mekanlarının yılbaşı etkinlik ve programlarına katılmasına olanak sağlıyor. Eşi benzeri olmayan bu eğlenceye katılamayan herkesin bir benzerini yaşamak için bir seneyi bu yılbaşı eğlencesinin hayalini kurarak geçirmesi gerekiyor. Bir sene boyunca pişmanlık duymak istemeyen ve yılbaşında Ankara'da olacak olan hiç kimse bu muhteşem yılbaşı özel eğlence programlarını kaçırmamalı.

Tüm eğlence hazırlıkları A. Ayrancı yılbaşı mekanları tarafından eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. A. Ayrancı mekanlarının yılbaşı etkinlik ve programları sizin için her şeyi halihazırda planlamış bulunmakta. Tek yapmanız gereken orda olmak ve yılbaşı eğlencesinin aslında nasıl bir şey olduğunun fakına varmak. Genel olarak mekanların size sunamadığı sınırsız eğlenceyi size sunuyor. Eğlenceyi şansa bırakma A. Ayrancı yılbaşı mekanlarına bırak onlar sana eğlencenin ne demek olduğu göstersin.