ÇANKAYA-YILDIZ SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 3

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA-YILDIZ SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 3

Çankaya ve Yıldız'da Sevgililer Günü Programı Olan Meyhaneler

"Sevgili" Ankaralılar şunun şurasında kaç gün kaldı, siz hala sevgililer programınızı yapmadınız. Ne bekliyorsunuz acele edin. İşte size fırsat...

Çankaya ve Yıldız'daki meyhaneler sizi bu özel gününüzde ağırlamak için adeta yarışa girmiş durumdalar. Eğer ki siz de sevgiliniz de meyhane tarzı eğlenceden hoşlanıyorsanız ve hem eğlenmek hem de romantizm yaşamak istiyorsanız yolunuz yine meyhaneler üzerinden geçiyor demektir.Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Kuytu Meze Balık

Tunalı

Kuytu aslında tam bir semt meyhanesidir diyebiliriz. Bol müdavimi olan, fonda Türk sanat müziği ve eski 45'likler eşliğinde birbirinizi duyarak sohbet edebileceğiniz şirin, butik bir meyhanedir. Kömür ateşinde pişen balıkların yanı sıra et, ciğer, kuzu kokoreç, İnegöl köfte menüleri de mevcuttur. Muhteşem arasıcakları, günlük olarak çıkan yirmiye yakın soğuk mezeleri ile sunum yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sıcak yaz aylarının vazgeçilmez mekanı Kuytu, açık havada yemek yemenin zevkini sunmaktadır.

Bestekar Sokak'ta ismiyle müsemma Kuytu Meze Balık, "Kuytudayız" sloganı ile hizmet veren, özellikle ara sıcakları ve soğuk mezeleri ile ön planda olan balık restoranında, İnegöl'den getirilen köftenin yanı sıra Balıkesir'den getirilen kuzu kokoreç ve yaprak ciğeri çok konuşulanlar arasında yer almaktadır. Ayrıca tüm yorumlarda karides köftenin ve levrek sarmanın baş rolde olduğunu görebilirsiniz. Müdavimlerinin bol olduğu, misafirlerinin yorumlarına önem veren tek tek ilgilenip fikirlerini soran şirin bir işletmedir Kuytu.

Ankara'nın ünlü isimlerinin konutlarında özel aşçılığı ve birçok tanınmış otel ve restoranın şefliğini yapmış Yasin Karataş şefimizin salonda tek tek misafirlerle ilgilenme anlarına tanık olunan anlar gecenin en keyifli sohbetlerinin döndüğü anlardır. Erkeğin midesine giden yol için verdiği tarifler birçok yuvayı kurtarmıştır diyebiliriz.

devamını oku...
Adres: Bestekar Cad. 6/D Kavaklıdere, Çankaya - Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara


Üstelik 14 Şubat akşamının pazar gününe denk geliyor olması de bir avantaj. Çünkü genel olarak meyhane sevenler Pazartesi günü işe gideceğinden etrafınızda yalnızca sizin gibi çiftler olacağından emin olabilirsiniz.

Çankaya ve Yıldız'daki meyhaneler sizler için yine muhteşem hazırlıklar yaptılar. Fiyatların yine fiks mönü üzerinden tarifelendirileceği bu gece de siz de sürpriz bir hesapla karşılaşmacayak olmanın verdiği rahatlıkla güzel bir akşam geçireceksiniz.

Üstelik fasıldan, alaturka Türk Sanat Müziği eserlerine, canlı orkestraların seslendireceği pop müziği şarkılarından eski 45'likleri duyabileceğiniz bir eğlence tarzına da hazır olmalısınız.