KIZILAY SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 2

blog yazısı ekle !

KIZILAY SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 2

Kızılay Cafelerinde Sevgililer Günü

Ankara'nın göbeği Kızılay'da sevgilinizle buluştunuz. Sevgililer gününün romantizmini birlikte yaşayacaksınız. Bunun için Kızılay'daki cafeler en tercih edilesi mekanlar arasında.
Çünkü hem her yaştan hem de her bütçeden kişiye göre bir mekan bulmanız mümkün Kızılay'da.

Bir kitapçının sakin müzikli cafesinde sıcak çikolatalarınızı yudumlarken de aşkınızı haykırırsınız, canlı müzik olan bir cafede de sevgilinizin gözlerine bakıp rüyalara dalarsınız.

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Taraça Oyun Salonu

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu Taraça Oyun Salonumuz; Bilardo Satranç, Kâğıt Oyunları, Okey, Tavla ile yarım yüzyılı aşan bir süredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

150 kişilik oturma kapasitesi ile açık terasımız ve 180 kişilik kapalı alanı ile Türkiye'nin bildiğimiz kadarı ile en büyük Oyun Salonu.

Uluslararası ciddi dereceleri olan Bilardo ve Satranç ustalarımız geçmişten bugüne hala aramızda. Özellikle her Cumartesi olan Satranç Turnuvamız belki de bizi bu dönem en özel kılan özelliğimiz diye düşünüyoruz. Öyle ki 10 yaş kategorisinde Avrupa Şampiyonu ustamız ile; Avrupa ve Dünya dereceleri olan yetişkin ustalarımız ve az bilen çok bile fark etmez tüm oyuncularımız arasında bir arada keyifli geçen bu turnuvamız Cumartesi günlerimizi özel kılıyor.

Taraça Oyun Salonu Müşteri profili çoğunlukla 40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin ve işletmenizin değerinin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça Oyun Salonumuzda yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güleryüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Beat Cafe Bahçelievler

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Caddesi 2/A ( Bahçelievler 7. Cadde )


Sevgilinizin elinden tutup bir simit cafeye de gidebilirsiniz, Kızılay'ı tepeden gören gösterişli ve kaliteli bir cafeye de gidebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihiniz ve sizin bütçeniz.

Genellikle öğrenci kesimin tercih ettiği Kızılay'daki cafelerde özellikle de sevgililer gününde yüzü asık bir kişi dahi görmeniz pek mümkün değildir. Genel olarak sokakta yürüyen çiftlerin bile yüzlerinde inceden bir gülümsemeyle karşılaşırsınız.

Tabi yalnızca sevgilisi olanlar değil arkadaş gruplarıyla bir araya gelmek isteyenler de o gün sevgililerle aynı ambiyansı paylaşırlar. Hatta o havadan etkilenip bu gruplar içerisinden o gün sevgili olmaya karar verenler birileri de olabilir.