KIZILAY SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 2

blog yazısı ekle !

KIZILAY SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 2

Kızılay Cafelerinde Sevgililer Günü

Ankara'nın göbeği Kızılay'da sevgilinizle buluştunuz. Sevgililer gününün romantizmini birlikte yaşayacaksınız. Bunun için Kızılay'daki cafeler en tercih edilesi mekanlar arasında.
Çünkü hem her yaştan hem de her bütçeden kişiye göre bir mekan bulmanız mümkün Kızılay'da.

Bir kitapçının sakin müzikli cafesinde sıcak çikolatalarınızı yudumlarken de aşkınızı haykırırsınız, canlı müzik olan bir cafede de sevgilinizin gözlerine bakıp rüyalara dalarsınız.

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara


Sevgilinizin elinden tutup bir simit cafeye de gidebilirsiniz, Kızılay'ı tepeden gören gösterişli ve kaliteli bir cafeye de gidebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihiniz ve sizin bütçeniz.

Genellikle öğrenci kesimin tercih ettiği Kızılay'daki cafelerde özellikle de sevgililer gününde yüzü asık bir kişi dahi görmeniz pek mümkün değildir. Genel olarak sokakta yürüyen çiftlerin bile yüzlerinde inceden bir gülümsemeyle karşılaşırsınız.

Tabi yalnızca sevgilisi olanlar değil arkadaş gruplarıyla bir araya gelmek isteyenler de o gün sevgililerle aynı ambiyansı paylaşırlar. Hatta o havadan etkilenip bu gruplar içerisinden o gün sevgili olmaya karar verenler birileri de olabilir.