ANITTEPE YILBAŞI MEKANLARI, PROGRAM VE ETKİNLİK

blog yazısı ekle !

ANITTEPE YILBAŞI MEKANLARI, PROGRAM VE ETKİNLİK

Eğlence mekanlarda her zaman aranan bir unsurdur. Özellikle de bizim için önemli günlerde eğlence arayışı en üst düzey olur. Yılbaşı da bu özel günlerde en özel yeri almakta. Fakat Ankara için yılbaşları bir arayış içinde değil bir ayrıcalık olarak geçmektedir. Bunu sağlayan ise Anıttepe yılbaşı mekanlarıdır. Anıttepe yılbaşı mekanları her yıl olduğu gibi bu yılda size ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatmak için hazırlıklarını tam gaz sürdürmekte.


Ankara Yılbaşı

Eğlenceyi her şey dahil bir şekilde yaşatan Anıttepe yılbaşı mekanları gerek menüleri ile gerekse etkinlik ve programlarıyla yılbaşının sıradan bir gece olmadığını sizlere sürekli hatırlatmakta. Fiyat performans acısından ise vazgeçilmezliğini garantiliyor. Yılbaşının sadece bazı zümrelere ait bir şey olmadığını ve her kesimin eğlenmek için hakkı olduğunu bilen Anıttepe yılbaşı mekanları bunu da fiyat seçeneklerini çoğaltarak göstermekte. Ankara'nın uzun yıllar boyunca dilinden düşüremeyeceği ve sizlerin de hafızalarınızdan atamayacağınız bir yılbaşı geçireceksiniz.

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Assos Meyhane

Bahçelievler

ASSOS RESTORAN EGE ESİNTİLERİNİ ANKARADA TATTIRA BİLMEK İÇİN ÜRÜN İÇERİKLERİ VE BALIK ÇEŞİTLERİNİN BİR ÇOĞUNU EGE SAHİLLERİNDEN GETİRTMEKTEDİR ANKARADA 2011 YILINDAN BU TARAFA HİZMET VERMEKTEYİZ RESTORANIMIZDA MEVSİME ÖZEL BALIK VE MEZE ÇEŞİTLERİ BULUNMAKTADIR DENİZ MAHSULLERİNİN ÖZEL ARA SICAKLARI VE MEZELERİ ÖZENLE USTALARIMIZ TARAFINDAN HAZIRLANMAKTADIR RESTORANIMIZ DA AYNI ZAMAN DA SALATA ÇEŞİTLERİ VE ÖZEL MASADA YAPILMAKTA OLAN LEVREK MARİN TAVA BALIKLARI VE IZGARA BALIKLAR BULUNMAKTADIR İSTEĞE ÖZEL MÜŞTERİLERİMİZİN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA BALIK BUĞULAMA DA YAPILMAKTADIR RESTORANIMIZDA ALKOL SERVİSİ YAPILMAKTADIR ÇARŞAMBA CUMA CUMARTESİ CANLI MÜZİK DİĞER GÜNLERDE FASIL EKİBİMİZ MÜŞTERİLERİMİZE MÜZİK ZİYAFETİ VERMEKTEDİR RESTORANIMIZ HAFTANIN 7 GÜNÜ FALİYET GÖSTERMEKTEDİR ÖZEL VALE HİZMETİMİZ VE OTO PARKIMIZ MEVCUTTURdevamını oku... Adres: Aşkabat Cad. (Eski 7. cadde) No: 46/8 Bahçelievler-Ankara
Canlı müziğinde renk kattığı etkinlik ve programlar sizlere muhteşem bir müzik ziyafetini de sunuyor. Her türlü talebin karşılandığı Anıttepe yılbaşı mekanları bu yılbaşında da orada olanlar için bir ayrıcalık oluyor adete. Hiçbir şekilde ulaşım zorluğunun bulunmadığı ve ister kendi arabanızla gelin isterseniz de taksiyle gelin park yeri sorunu yaşamadan sadece aklınız eğlenceye vererek güven içinde yılbaşı geçirme imkanını da sizlere sunmakta.

Sizler ve sevdikleriniz için yılbaşlarının önemini bilen ve bu önemi de prensip edinen bir eğlence anlayışını görmek ve bu eğlencenin içinde olup kaçırmamak istiyorsanız Anıttepe yılbaşı mekanları kapılarını sonuna kadar siz değerli müşterilerine açmakta. Pişmanlıklarla dolu bir yıl geçirmek istemiyorsan yılbaşında pişman olmamalısın. Bu yılbaşında Anıttepe yılbaşı mekanlarına git ve pişmanlık duyan kişi değil pişmanlıkları dinleyip tavsiyede buluna bilecek kişi sen ol.

Hala bu eğlencede yerini ayırtmadıysan çok geç kalmış sayılmazsın ilk iş olarak rezervasyonunu yaptır. Yılbaşının eğlence fırtınasında sende yerini al. Bundan sonra tek yapmak isteyeceğin ise çevrende eğlenememekten yakınan herkese Anıttepe yılbaşı mekanlarında nasıl eğlendiğinden bahsedip onlarında bir daha ki yılbaşlarında aynı pişmanlığı yaşamalarına engel olmak.