ANITTEPE YILBAŞI MEKANLARI, PROGRAM VE ETKİNLİK

blog yazısı ekle !

ANITTEPE YILBAŞI MEKANLARI, PROGRAM VE ETKİNLİK

Eğlence mekanlarda her zaman aranan bir unsurdur. Özellikle de bizim için önemli günlerde eğlence arayışı en üst düzey olur. Yılbaşı da bu özel günlerde en özel yeri almakta. Fakat Ankara için yılbaşları bir arayış içinde değil bir ayrıcalık olarak geçmektedir. Bunu sağlayan ise Anıttepe yılbaşı mekanlarıdır. Anıttepe yılbaşı mekanları her yıl olduğu gibi bu yılda size ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatmak için hazırlıklarını tam gaz sürdürmekte.


Ankara Yılbaşı

Eğlenceyi her şey dahil bir şekilde yaşatan Anıttepe yılbaşı mekanları gerek menüleri ile gerekse etkinlik ve programlarıyla yılbaşının sıradan bir gece olmadığını sizlere sürekli hatırlatmakta. Fiyat performans acısından ise vazgeçilmezliğini garantiliyor. Yılbaşının sadece bazı zümrelere ait bir şey olmadığını ve her kesimin eğlenmek için hakkı olduğunu bilen Anıttepe yılbaşı mekanları bunu da fiyat seçeneklerini çoğaltarak göstermekte. Ankara'nın uzun yıllar boyunca dilinden düşüremeyeceği ve sizlerin de hafızalarınızdan atamayacağınız bir yılbaşı geçireceksiniz.

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara
Canlı müziğinde renk kattığı etkinlik ve programlar sizlere muhteşem bir müzik ziyafetini de sunuyor. Her türlü talebin karşılandığı Anıttepe yılbaşı mekanları bu yılbaşında da orada olanlar için bir ayrıcalık oluyor adete. Hiçbir şekilde ulaşım zorluğunun bulunmadığı ve ister kendi arabanızla gelin isterseniz de taksiyle gelin park yeri sorunu yaşamadan sadece aklınız eğlenceye vererek güven içinde yılbaşı geçirme imkanını da sizlere sunmakta.

Sizler ve sevdikleriniz için yılbaşlarının önemini bilen ve bu önemi de prensip edinen bir eğlence anlayışını görmek ve bu eğlencenin içinde olup kaçırmamak istiyorsanız Anıttepe yılbaşı mekanları kapılarını sonuna kadar siz değerli müşterilerine açmakta. Pişmanlıklarla dolu bir yıl geçirmek istemiyorsan yılbaşında pişman olmamalısın. Bu yılbaşında Anıttepe yılbaşı mekanlarına git ve pişmanlık duyan kişi değil pişmanlıkları dinleyip tavsiyede buluna bilecek kişi sen ol.

Hala bu eğlencede yerini ayırtmadıysan çok geç kalmış sayılmazsın ilk iş olarak rezervasyonunu yaptır. Yılbaşının eğlence fırtınasında sende yerini al. Bundan sonra tek yapmak isteyeceğin ise çevrende eğlenememekten yakınan herkese Anıttepe yılbaşı mekanlarında nasıl eğlendiğinden bahsedip onlarında bir daha ki yılbaşlarında aynı pişmanlığı yaşamalarına engel olmak.