BAHÇELİEVLER'DE YILBAŞINDA RESTORANLAR

blog yazısı ekle !

BAHÇELİEVLER'DE YILBAŞINDA RESTORANLAR

Yılbaşı gecesinde sanki yeni yılda yemek bulamayacakmışız gibi bir iştahla yiyeceklere sarılırız. Yılbaşı soframızda türlü türlü yiyecekler içecekler olsun, hepsiniz aynı anda tüketelim isteriz. Bu durum yeni yıl gecesi tercih ettiğimiz mekanların mönülerine de yansır.


Ankara Yılbaşı


Ankara'da Bahçelievler'de yılbaşı gecesi organizasyonu hazırlayan restoranlar da müşterilerinin bu talebini göz önünde bulundurarak kusursuz bir mönü hazırlamış durumdalar.

Ancak uzmanlara göre yılbaşı gecesinde sağlığımız için yemeği çok abartmamakta fayda var. Öncelikli olarak yılbaşını geçireceğiniz restorana gitmeden önce hafif bir kahvaltı tarzı atıştırmalık yapmanızı öneren uzmanlar, böylece bedeninize biranda yoğun bir besin yüklemesi yapmayacağınızı söylüyor.

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Assos Meyhane

Bahçelievler

ASSOS RESTORAN EGE ESİNTİLERİNİ ANKARADA TATTIRA BİLMEK İÇİN ÜRÜN İÇERİKLERİ VE BALIK ÇEŞİTLERİNİN BİR ÇOĞUNU EGE SAHİLLERİNDEN GETİRTMEKTEDİR ANKARADA 2011 YILINDAN BU TARAFA HİZMET VERMEKTEYİZ RESTORANIMIZDA MEVSİME ÖZEL BALIK VE MEZE ÇEŞİTLERİ BULUNMAKTADIR DENİZ MAHSULLERİNİN ÖZEL ARA SICAKLARI VE MEZELERİ ÖZENLE USTALARIMIZ TARAFINDAN HAZIRLANMAKTADIR RESTORANIMIZ DA AYNI ZAMAN DA SALATA ÇEŞİTLERİ VE ÖZEL MASADA YAPILMAKTA OLAN LEVREK MARİN TAVA BALIKLARI VE IZGARA BALIKLAR BULUNMAKTADIR İSTEĞE ÖZEL MÜŞTERİLERİMİZİN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA BALIK BUĞULAMA DA YAPILMAKTADIR RESTORANIMIZDA ALKOL SERVİSİ YAPILMAKTADIR ÇARŞAMBA CUMA CUMARTESİ CANLI MÜZİK DİĞER GÜNLERDE FASIL EKİBİMİZ MÜŞTERİLERİMİZE MÜZİK ZİYAFETİ VERMEKTEDİR RESTORANIMIZ HAFTANIN 7 GÜNÜ FALİYET GÖSTERMEKTEDİR ÖZEL VALE HİZMETİMİZ VE OTO PARKIMIZ MEVCUTTURdevamını oku... Adres: Aşkabat Cad. (Eski 7. cadde) No: 46/8 Bahçelievler-Ankara


Akşam Bahçelievler'deki seçkin restoranlara gittiğinizde de yemeği abartmamakta fayda var. Uzmanlara göre rahat uyumanız ve yeni yılın ilk sabahına dinç uyanmanız için her şeyden azar azar yiyip tıka basa dolmamak en iyisi.Çerez seçiminde de mide rahatlatıcı özelliği sebebiyle beyaz leblebiyi öneren uzmanlar, geceyi çorba ile sonlandırmanın hem yediklerinizi daha rahat sindirmenize hem de rahat bir uyku çekmenize yardımcı olacağını söylüyorlar.