GAZİ OSMAN PAŞA'DA YILBAŞI EĞLENCE MEKANLARI

blog yazısı ekle !

GAZİ OSMAN PAŞA'DA YILBAŞI EĞLENCE MEKANLARI

GAZİ OSMAN PAŞA'DA YILBAŞI EĞLENCE MEKANLARI

Ankara'da her zaman eğlenmek içi seçtiğiniz mekanlar sizlere muhteşem bir yılbaşı gecesi yaşatmak için harika bir program hazırladılar. Gazi Osman Paşa'daki en işlek meyhanelerden birinde eğlence fasılla başlıyor, Eski 45'liklerle deva ediyor. Sahneye çıkan orkestra sizi coştururken bütün gece boyunca ünlü bir keman virtüözü eğlencenize eşlik ediyor.



Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Canlı MüzikAnkara Canlı Müzik Mekanları


Ankara Yılbaşı

Gazi Osman Paşa'daki mekanların olmazsa olması oryantal şovlar. Gece boyunca canlı müzikle coştuğunuz yılbaşı gecesinde muhakkak yeni yılın ilk dakikalarında bir oryantal şov izlemeniz mümkün. ayrıca havai fişek şovdan, noel babanın hediyelerine pek çok sürpriz de Gazi Osman Paşa'daki mekanlarda sizleri bekliyor olacak.

Mekanların mönüleriyse oldukça zengin. Yılbaşı gecesi önce gözünüzü sonra karnınızı doyuracak yemek ve çeşitleriyle size vaadedilen cümle, 'yemek, sınırsız içki ve dibine kadar eğlence'.

Kuytu Meze Balık

Tunalı

Kuytu aslında tam bir semt meyhanesidir diyebiliriz. Bol müdavimi olan, fonda Türk sanat müziği ve eski 45'likler eşliğinde birbirinizi duyarak sohbet edebileceğiniz şirin, butik bir meyhanedir. Kömür ateşinde pişen balıkların yanı sıra et, ciğer, kuzu kokoreç, İnegöl köfte menüleri de mevcuttur. Muhteşem arasıcakları, günlük olarak çıkan yirmiye yakın soğuk mezeleri ile sunum yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sıcak yaz aylarının vazgeçilmez mekanı Kuytu, açık havada yemek yemenin zevkini sunmaktadır.

Bestekar Sokak'ta ismiyle müsemma Kuytu Meze Balık, "Kuytudayız" sloganı ile hizmet veren, özellikle ara sıcakları ve soğuk mezeleri ile ön planda olan balık restoranında, İnegöl'den getirilen köftenin yanı sıra Balıkesir'den getirilen kuzu kokoreç ve yaprak ciğeri çok konuşulanlar arasında yer almaktadır. Ayrıca tüm yorumlarda karides köftenin ve levrek sarmanın baş rolde olduğunu görebilirsiniz. Müdavimlerinin bol olduğu, misafirlerinin yorumlarına önem veren tek tek ilgilenip fikirlerini soran şirin bir işletmedir Kuytu.

Ankara'nın ünlü isimlerinin konutlarında özel aşçılığı ve birçok tanınmış otel ve restoranın şefliğini yapmış Yasin Karataş şefimizin salonda tek tek misafirlerle ilgilenme anlarına tanık olunan anlar gecenin en keyifli sohbetlerinin döndüğü anlardır. Erkeğin midesine giden yol için verdiği tarifler birçok yuvayı kurtarmıştır diyebiliriz.

devamını oku...
Adres: Bestekar Cad. 6/D Kavaklıdere, Çankaya - Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Taraça Resto Pub

Çankaya

devamını oku... Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Şilingir Meyhane

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara


Gazi Osman Paşa'daki mekanların mönüleri önce başlangıç yemekleriyle başlıyor.
Ara sıcaklarda genellikle paçanga ve üçgen börek, sosis ya da misket köftenin sunulduğu yılbaşı mönüsünde ana yemekler balıktan, hindi dolmasına kadar çeşitlilik gösteriyor.

Tatlı, meyve ve kuruyemişin bulunduğu fiks menülerde gece sonunda mutlaka mide rahatlatıcı bir çorba da müşterilere ikram ediliyor.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Canlı MüzikAnkara Canlı Müzik Mekanları