ANKARA'DA SEVGİLİLER GÜNÜ -5

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA SEVGİLİLER GÜNÜ -5

Sevgililer Günü Hediyeleri

Aslında sevgi bir maddeyle ölçülmemeli. Sevgililer Günü yaklaşırken herkesi şimdiden sevgililer gününde ne alacağız telaşı sardı.

Vitrinlerde yılbaşı indirimleri yerini yavaş yavaş sevgililer günü temalı konseptlere bıraktı. Kıyafetler, mumlar, mücevherler, parfümler daha neler neler?

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Ziverbey Cafe Restaurant

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:17/1 Çukurambar-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Ankara Islak Hamburger

Mustafa Kemal Mahallesi

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mah. 266 A / 14 Tepe Prime Çankaya - Ankara


Ankara'nın pek çok alışveriş merkezinde kollar sıvandı. Yalnızca alışveriş merkezleri değil, Ankara'daki sokak satıcılarında da hummalı bir hazırlık başladı. Çiçekçiler, işportacılar, kitapçılar sevgililer gününe özel ürünlerini edinmeye başladı.

Sevgililer günü için son trend sevgiliniz için özel olarak tasarlanan çikolata ya da kurabiyeler. Bunları isterseniz Ankara'daki atölyelerde kendiniz yapabilir ya da bu işlerle ilgilenen ya da internet üzerinden sipariş alan pek çok çikolata ya da kurabiye üreticinden isteyebilirsiniz.
Alışılagelmiş hediyelerin dışında he hesaplı, hem lezzetli bir hediye olacaktır. Üstelik eğer kendiniz yaparsanız sevgiliniz için bu lezzetler daha da lezzetli bir hale gelecektir.

Ama eğer ki siz klasik hediyelerden hoşlanıyorsanız o zaman vakit kaybetmeden kolları sıvayın, bütçeyi hazırlayın ve mağazaların yolunu tutun.