ANKARA SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLAR 1

blog yazısı ekle !

ANKARA SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLAR 1

Nereye Gidersen Aşk Seninle

Ankara'da aşık olmuşsanız eğer zaten 1-0 galip başlamışsınızdır ilişkinize. Çünkü sevgilinizin dikkatini dağıtacak çok fazla detay bulunmaz Ankara'da.

Yani birlikte yürürken denizin dalgasına takılmaz, martılara göz kaçırmaz. Sadece size odaklanır. Gün batımını da sizin gözlerinizde görür, kar yağışını da.Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Ziverbey Cafe Restaurant

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:17/1 Çukurambar-Ankara

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Denizatı Pastane Restoran İncek

İncek

Denizatı İncek, 45 yıllık Denizatı Pastanelerinin İncek' uzantısı olup, Ankara' da bir ilke imza atmış ve restoran, cafe-bistro ve pastaneyi aynı mekanda birleştirerek sizlere hizmet vermek üzere 15 nisanda açılmıştır.

Restoranımızda keyfe keder akşamlarınızı taptaze mezeler, et ve balık yemekleriyle şenlendirebilir, Cafe- bistro katında dünya mutfağının spesiyallerini yada sizin için özel ithal edilmiş kahvelerimizi deneyebilir, aynı kattaki geniş ve huzurlu Gizli Bahçemizde aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Giriş katındaki pastanemiz ise bunca yılın tecrübesi ve kaliteli ürün yelpazesiyle siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.
devamını oku...
Adres: Kızılcaşar Mahallesi Zafer Caddesi No:23 İncek-Ankara

Ankara Islak Hamburger

Mustafa Kemal Mahallesi

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mah. 266 A / 14 Tepe Prime Çankaya - Ankara


Ankara'da sevgiliyle yapılacak en güzel aktivite el ele tutuşup Ankara'nın o soğuk ama bir o kadar da romantik sokaklarında el ele yürümektir kuşkusuz. Kızılay'da Karanfil sokaktan Yüksel Caddesine, Tunalı Hilmi'de Kuğulu Park'tan Atatürk Bulvarına doğru el ele yürümek gibisi yoktur. Üstelik tuttuğunuz sevdiceğinizin eli, Ankara'nın o Şubat soğuğunda soba gibi gelir. İçiniz yüreğiniz ısınır.

Seymenler Parkı'nda sevdiğinizle çimlerin üzerine yayılıp yeşillere dalarken, hayallerinizi kim bilir neler süsler. Bahçelievler'de sevgilinizle el ele yürürken 'acaba tanıdık birileri görür mü?' nün heyecanıyla beraber herkesin duymasını istediğinizin verdiği gururla birlikte daha da kavrarsınız O'nun üşüyen elini.

Ankara'da nereye giderseniz gidin yanınızda sevdiğiniz varsa romantizmi doruklarda yaşarsınız. Çünkü Ankara siz ne isterseniz onu size yaşatan bir şehir.