ANKARA SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLAR 1

blog yazısı ekle !

ANKARA SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLAR 1

Nereye Gidersen Aşk Seninle

Ankara'da aşık olmuşsanız eğer zaten 1-0 galip başlamışsınızdır ilişkinize. Çünkü sevgilinizin dikkatini dağıtacak çok fazla detay bulunmaz Ankara'da.

Yani birlikte yürürken denizin dalgasına takılmaz, martılara göz kaçırmaz. Sadece size odaklanır. Gün batımını da sizin gözlerinizde görür, kar yağışını da.Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Beat Cafe Taurus

Çukurambar

devamını oku... Adres: Konya Yolu Bulvarı Taurus AVM Zemin Kat No: 190/B-Z Çukurambar - Ankara

Beat Cafe Bahçelievler

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Caddesi 2/A ( Bahçelievler 7. Cadde )

Beat Cafe Armada

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergiz Sokak No : 7/2 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü - Ankara


Ankara'da sevgiliyle yapılacak en güzel aktivite el ele tutuşup Ankara'nın o soğuk ama bir o kadar da romantik sokaklarında el ele yürümektir kuşkusuz. Kızılay'da Karanfil sokaktan Yüksel Caddesine, Tunalı Hilmi'de Kuğulu Park'tan Atatürk Bulvarına doğru el ele yürümek gibisi yoktur. Üstelik tuttuğunuz sevdiceğinizin eli, Ankara'nın o Şubat soğuğunda soba gibi gelir. İçiniz yüreğiniz ısınır.

Seymenler Parkı'nda sevdiğinizle çimlerin üzerine yayılıp yeşillere dalarken, hayallerinizi kim bilir neler süsler. Bahçelievler'de sevgilinizle el ele yürürken 'acaba tanıdık birileri görür mü?' nün heyecanıyla beraber herkesin duymasını istediğinizin verdiği gururla birlikte daha da kavrarsınız O'nun üşüyen elini.

Ankara'da nereye giderseniz gidin yanınızda sevdiğiniz varsa romantizmi doruklarda yaşarsınız. Çünkü Ankara siz ne isterseniz onu size yaşatan bir şehir.