KIZILAY'DAKİ CAFE VE BARLARDA YILBAŞI

blog yazısı ekle !

KIZILAY'DAKİ CAFE VE BARLARDA YILBAŞI

Bu başlığın altındaki yazı genellikle Ankara'da öğrencilik hayatını sürdüren, genç, eğlenmeyi seven, ancak eğlenceye yüklü paralar harcayamayacak olan, küçük şeylerle mutlu olmayı bilen, gülen güldüren insanların yazısı olacaktır.

Ankara Yılbaşı

Ankara'nın merkezi Kızılay yılbaşı gecesi de bu özelliğini sürdürür. Herkesi bir araya toplar. Eğer ki bir mekana gidip de yüksek miktarlarda fix mönülere dahil olan gruptan olmak istemiyorsanız ve amacınız bir kaç güzel dostunuzla yılbaşı gecesi gülüp eğlenmekse Kızılay'ın sakin ama eğlenceye açık cafe ve barlarında bu isteğinizi karşılayabilirsiniz.

Sizlere öyle full eğlence ya da çok acayip yılbaşı mönüleri vaat edilmez. Zaten sizin amacınız da içkinin yanında ufak tefek çerezler atıştırmak ve fonda çalan müziğe eşlik etmekse Kızılay'daki cafe ve barlar tam size göre.

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Taraça Oyun Salonu

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu Taraça Oyun Salonumuz; Bilardo Satranç, Kâğıt Oyunları, Okey, Tavla ile yarım yüzyılı aşan bir süredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

150 kişilik oturma kapasitesi ile açık terasımız ve 180 kişilik kapalı alanı ile Türkiye'nin bildiğimiz kadarı ile en büyük Oyun Salonu.

Uluslararası ciddi dereceleri olan Bilardo ve Satranç ustalarımız geçmişten bugüne hala aramızda. Özellikle her Cumartesi olan Satranç Turnuvamız belki de bizi bu dönem en özel kılan özelliğimiz diye düşünüyoruz. Öyle ki 10 yaş kategorisinde Avrupa Şampiyonu ustamız ile; Avrupa ve Dünya dereceleri olan yetişkin ustalarımız ve az bilen çok bile fark etmez tüm oyuncularımız arasında bir arada keyifli geçen bu turnuvamız Cumartesi günlerimizi özel kılıyor.

Taraça Oyun Salonu Müşteri profili çoğunlukla 40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin ve işletmenizin değerinin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça Oyun Salonumuzda yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güleryüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara
İster yemeğinizi yersiniz, ister içkinizi söylersiniz, gecenin sonunda da ne yiyip içtiyseniz onun faturasını ödersiniz. Öyle sabaha kadar oturduğunuz yerde kalamasanız da zaten oradan kalktığınızda sokakta da eğlenceye devam edebilirsiniz.