KIZILAY'DAKİ CAFE VE BARLARDA YILBAŞI

blog yazısı ekle !

KIZILAY'DAKİ CAFE VE BARLARDA YILBAŞI

Bu başlığın altındaki yazı genellikle Ankara'da öğrencilik hayatını sürdüren, genç, eğlenmeyi seven, ancak eğlenceye yüklü paralar harcayamayacak olan, küçük şeylerle mutlu olmayı bilen, gülen güldüren insanların yazısı olacaktır.

Ankara Yılbaşı

Ankara'nın merkezi Kızılay yılbaşı gecesi de bu özelliğini sürdürür. Herkesi bir araya toplar. Eğer ki bir mekana gidip de yüksek miktarlarda fix mönülere dahil olan gruptan olmak istemiyorsanız ve amacınız bir kaç güzel dostunuzla yılbaşı gecesi gülüp eğlenmekse Kızılay'ın sakin ama eğlenceye açık cafe ve barlarında bu isteğinizi karşılayabilirsiniz.

Sizlere öyle full eğlence ya da çok acayip yılbaşı mönüleri vaat edilmez. Zaten sizin amacınız da içkinin yanında ufak tefek çerezler atıştırmak ve fonda çalan müziğe eşlik etmekse Kızılay'daki cafe ve barlar tam size göre.

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara
İster yemeğinizi yersiniz, ister içkinizi söylersiniz, gecenin sonunda da ne yiyip içtiyseniz onun faturasını ödersiniz. Öyle sabaha kadar oturduğunuz yerde kalamasanız da zaten oradan kalktığınızda sokakta da eğlenceye devam edebilirsiniz.