ÜMİTKÖY-ÇAYYOLU-KONUTKENT SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 4

blog yazısı ekle !

ÜMİTKÖY-ÇAYYOLU-KONUTKENT SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 4

Çayyolu'ndaki Kulüp ve Otellerde Sevgililer Günü

Ankara'nın her yerinde olduğu gibi Çayyolu'ndaki kulüp ve otellerde de sevgililer günü programları yavaş yavaş belirmeye başladı.

Ankaralı sevgililere yüksek kalitede hizmet sunmayı amaçlayan kulüplerde öncelikle başlangıç mezeleri sofranızda oluyor, ardından ara sıcak ve salata ile birlikte en sonra ana yemekle geceniz lezzetleniyor.
Gece boyu canlı müzik solistlerini ve gruplarının sahne alacağı kulüplerde canlı dj performanslarıyla karşılaşmanız da mümkün.

Akşam saat 21:00 civarında başlayan eğlence yeni günün ilk ışıklarına kadar devam ediyor. Siz de sevgilinizle birlikte Çayyolu'ndaki kulüpleri tercih edebilir ve hareketli bir sevgililer günü yaşayabilirsiniz.

Meyzende Meyhane

Çayyolu

Ailecek keyifli vakit geçirip eğlenmek hatta özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız Ankara'nın yeni nefesi MEYZENDE tam sizlik. Haftanın 4 günü canlı müzik eşliğinde tadı damağınızda kalacak mangal ateşi ile pişen yemek ve çok çeşitli enfes mezeler ile keyfinize keyif katacağız.
Şömine başında keyifli muhabbetler özel gün kutlamaları ile sizlere ayrıcalıklı ,nezih , lezzetli bir akşam vadediyoruz.

Sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyoruz hiç vakit kaybetmeden rezervasyon yaptırın.
devamını oku...
Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2866. Sokak 51/A Park Caddesi Çayyolu-Ankara

Hayat Bir Sahne

Ümitköy

Her akşam canlı müzik eşliğinde lezzetli meze ve yemeklerimizle hizmetinizdeyiz. Hayat Bir Sahnedevamını oku... Adres: Mutlukent Mahallesi Mutluköy Sitesi 1946 Sokak No:16 Ümitköy-Ankara

Fiz Meyhane

Ümitköy

Mekanımız şık ama mütevazı dekorasyonu ile gözünüze hitap ederken, nefis soğuk mezelerimiz, güveçte sıcak yemeklerimiz ile damak tadınıza da hitap ediyoruz.

Keyifli rakı masalarının, birer kadeh şarabın yanında edilen hoş muhabbetlerin veya eğlenceli bira toplantılarının Ümitköy'deki adresiyiz.

Sizleri yeşilin içindeki küçük saklı bahçemizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Gelin, ailemizin bir parçası olun.

Not: Mekanımızda Pazar hariç her gün 20.00 - 00.00 saatleri arasında Fasıl yapılmaktadır.devamını oku...
Adres: Mutlukent Mahallesi 1946. Sokak No:3 Ümitköy-Ankara


Yine Çayyolu ve civarındaki otellerin Sevgililer Günü için hazırladığı programları da tercih ederek gününüzü daha da özel kılabilirsiniz. Bir kaç farklı programın sunulduğu otellerde isterseniz sadece sevgililer günü yemeğine katılabilirsiniz ya da gece konaklamayı da tercih ederek hatta bir kaç günlük kısa bir tatilde planlayabilirsiniz. Çok gecikmeden kararınızı verin ve rezervasyonunuzu yaptırın.