TUNALI HİLMİ CADDESİ'NDEKİ BARLAR

blog yazısı ekle !

TUNALI HİLMİ CADDESİ'NDEKİ BARLAR

Eğer ki o gün çok pozitifseniz, kafanızı hiç bir şeye takmıyorsanız, her şeye derinden bir aman çekiyorsanız koşa koşa Tunalı Hilmi caddesine gidin. Çünkü orada da sizin enerjinize enerji katacak bir hava var.

Bu caddede genellikle mutlu insanları görürsünüz. Eğer ki sokakta gördüğünüz biri işten çıkıp eve koştura koştura gitmiyorsa bilin ki Tunalı Hilmi caddesinin tadını çıkarmaya gelmiştir. Kuğulu Parktan itibaren başlayan salınma Tunus Caddesi ya da Bestekar sokağa doğru devam etmektedir.

Tunalı Hilmi Caddesi üzerindeki barlar genellikle genç olan ve kendini daima genç hisseden orta yaştaki Ankaralılara ev sahipliği yapar. Genellikle yaz kış doludur. İçeride dinlemekten keyif alacağınız tarzda genellikle rock tınılarının olduğu yabancı müzik dinlenilir. Haftasonu canlı müzik gruplarına da yer verilen bu mekanlarda kendinizi daha da yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Ankara'nın güzel yaz akşamlarında genellikle bu mekanlardan taşan insan manzaralarıyla karşılaşabilirsiniz. Mekanın kağısından yola doğru uzanna kalabalık ellerindeki içkileriyle bir yandan sohbet ederken bir yandan da müziğin keyfini çıkartır. Eğer siz de onlardan biri olmak isterseniz Tunalı Hilmi caddesindeki barlar sizi büyük bir keyifle ağırlayacaktır.