EN İYİ ANKARA BARLARI

blog yazısı ekle !

EN İYİ ANKARA BARLARI

Yaşamak için para kazanmanız gerekiyor sizde doğal olarak para kazanmak için çalışıyorsunuz. Çok yoğun bir hayat yaşıyorsunuz ve bazen başınızı kaşıyacak vaktinizi bile olmuyor. Bu kadar yoğun iş temposu sizi oldukça yıpratır, hayattan zevk alamaz hale gelirsiniz. Hayatı dengelemek gerekir. Kendinize zaman ayırıp mutlu bir yaşam için biraz eğlenmek hiçte fena bir fikir sayılmaz. Eğer Ankara'da yaşıyorsanız; en iyi Ankara barları sizin için harika bir seçim olabilir.
Eğlence demek deşarj olmak demektir. Günün, haftanın, ayın veya da senenin yorgunluğunu üzerinden atmak isteyenler için yeniden yenilenmek için eğlenmek ilk başta gelir. Eğlenmek diyoruz ancak her yerde eğlenilemeyeceğini de belirtmek isteriz. Ülkemizde bütün illerde eğlence mekânları bulunmaktadır. Bizim için eğlence demek Ankara demektir.

Öncelikle bir program yapmanızı öneririz. Tüm arkadaşlarınızla ortak bir karar vermeniz mantıklı olacaktır. Ankara'da şehrin farklı yerlerinde birçok size uygun mekân bulunmaktadır. Bu mekânlardan birini seçip ona göre programınızı yapmanız gerekir. Yemek yemek isterseniz sade bir restoran işinizi görebilir. Ya da cafe tarzı bir yere de gitmek isterseniz yine ortak bir mekân seçmenizi tavsiye ederiz.

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Hayat Bir Sahne

Ümitköy

Her akşam canlı müzik eşliğinde lezzetli meze ve yemeklerimizle hizmetinizdeyiz. Hayat Bir Sahnedevamını oku... Adres: Mutlukent Mahallesi Mutluköy Sitesi 1946 Sokak No:16 Ümitköy-Ankara

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Kraz Cafe

Çayyolu

devamını oku... Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2818. Sokak No:9 G-2 Çayyolu - Ankara

Sote Meyhane

Ümitköy

Sote Meyhane - yakından takip edebileceğiniz İnstagram adresimiz - @sotemeyhane

Sote Meyhane Ümitköy Mutlukent villalarında yer almaktadır. 3 katlı butik bir meyhane olup hem ön tarafında hem de arka tarafında balkonu bulunmaktadır.

Tabi ki ayrıca serinleyebileceğiniz ve ailenizle çok rahat edebileceğiniz nezih ve havadar bir bahçeye Sahiptir. Her çarşamba Cuma ve Cumartesi günü fasıl ekibimiz sizlerle olacaktır.

Mezelerimizin güzelliğinden de söz etmemek olmaz tabi ki... Akdeniz yeşillikleri ve kaliteli ana yemeklerle masanız ve mideniz bayram edecektir. Şimdiden iyi eğlenceler dileriz :)
devamını oku...
Adres: Mutlukent Mah 1946. Sokak No:11 (Galeria Yanı) Ümitköy - Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Ankara Islak Hamburger

Mustafa Kemal Mahallesi

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mah. 266 A / 14 Tepe Prime Çankaya - Ankara


Gençlerin en çok uğradığı bir bar pub ya da daha ağır takılmak isterseniz alaturka bir meyhane keyfinizi yerine getirecek demektir. Barlar genelde daha tempolu ve hızlı bir deşarj olma mekanizmasına sahiptir. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar arkadaşlarınızla oldukça harika bir zaman geçirebilirsiniz. Meyhaneler de daha sakin ancak yine de farklı bir kafa dinleme tarzıyla sizi rahatlatabilir. Çıktığınızda kendinizi kuş kadar hafif hisseder ve mutlu olursunuz. Unutmadan belirtelim; eğlencenin dozunu kaçırmamak en sağlıklısıdır. Eğlenirken başkalarını rahatsız etmeden hareket edilmelidir.

Yorgunluğunuz, stresiniz, iş yerinizdeki kafanıza takılan önemsiz şeyler ve daha sayamadığımız tüm olumsuzluklar artık sizi üzemez. Daha mutlu, huzurlu bir beden ve sakin bir kafayla yeniden hayata kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Deşarj olmuş bir bünye yeniden doğmuş gibidir desek yalan olmaz. Her zaman kendinizin kıymetini bilin ve hiçbir şey için bedeninizi zorlamayın. Çalışmasını ve eğlenmesini bildikten sonra bu hayatın daha güzel ve yaşanılabilir olduğunu göreceksiniz.