CEVİZLİDERE YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

CEVİZLİDERE YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

31 Aralığa yaklaşırken Ankara da yılbaşı gecesi neler yapacağınız üzerinde düşünüp nerede sınırsızca eğlenebileceğinizi düşünüyor olmalısınız. Eğlenmek herkesin hakkı sonuç olarak. Ama şanlısınız Ankara gibi bir yerde yaşıyorsunuz. Ankara sizlerin eşsiz eğlenebileceğiniz bir şehirdir. Cevizlidere Yılbaşı Mekanları yeni yıla girerken sevdikleriniz, dostlarınız ve ailenizle sınırsızca eğlenin diye çeşitli etkinlik ve programlar hazırladı. Cevizlidere Yılbaşı Mekanlarına gelenlerin büyük mutluluk duyacağı gelmeyenlerin ise pişman olacağı etkinlikler sizler için tasarlanıp hazırlandı.


Ankara Yılbaşı

Bol çeşitli yılbaşı yemekleri menülere eklenerek çeşitliliği arttırdık. Dilediğiniz yemek istediğiniz her türlü yiyeceği, içeceği bulabileceğinizi garanti ediyoruz. Peki ya yemek yedikten sonra müzik eşliğinde oturup sohbet etmek ve ya çılgınlar gibi dans etmek istemez misiniz? Evet Cevizlidere Yılbaşı Mekanları size bu fırsatları sunuyor. Dilediğiniz şarkıyı dinleyebilecek mükemmel bir gece geçirip yeni yıla tüm stresinizden arınarak girebileceksiniz. İyi güzel anlatıyorsun fakat çok pahalıdır Cevizlidere Yılbaşı Mekanları dediğinizi duyar gibiyim. Sakın böyle düşünmeyin. Bizler her şeyi sizler en güzel ve en uygun şekilde eğlenebilesiniz diye tasarladık ve sizlere sunuyoruz. Bunun için yılbaşı yemek fiyatları herkesin bütçesine uygun şekildedir. Dilediğiniz kadar eğlence sunuyoruz hepsi uygun fiyatlarla karşınıza çıkıyoruz. Böylesi güzel bir yılbaşı gecesini evde oturarak geçirmeyin diye sizin için çalışıyoruz.

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Dafne Hotel

Balgat

Dafne Hotel, Ankara'nın yükselen değeri olmaya devam eden semtlerinden Balgat'ta yer almaktadır.

Sizleri ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacak olan Dafne Hotel single, double, triple ve suit odalar olmak üzere 72 oda 155 yatak kapasitelidir. Tüm odalarımız için aile konseptini benimseyen Dafne Hotel, klima, özel kasa, mini bar, saç kurutma makinesi, telefon ve 24 saat sıcak su hizmetleriyle sizleri evinizdeymiş gibi rahat hissettirmeyi amaçlamaktadır.

Toplantı, eğitim ve seminer gibi organizasyonlarınıza hitap edecek İbah Salonu ( 60 kişi ) Puis Salonu ( 80 kişi ) ve çok amaçlı 350 kişilik salonlarımız ve ekipmanları ile hizmetinizdedir.

Düğün, nişan, kına gibi özel günlerinizde sizlere hizmet verecek olan 350 kişilik balo salonumuz ve 150 kişilik çok amaçlı restaurantımız ve 80 kişilik kır bahçemiz kaliteli personeli ve profesyonel mutfağımız ile anılarınızı süsleyecektir.
devamını oku...
Adres: Çiğdem Mahallesi 1545. Sokak No:7 Balgat-Ankara


Ulaşımı sorarsanız eğer özel aracınız ile geldiğinizde rahatlıkla park edebileceğiniz park yerleri mevcuttur. Toplu taşıma araçlarını kullanmak isterseniz eğer her türlü ulaşım aracıyla kolaylıkla Cevizlidere Yılbaşı Mekanlarına gelebilirsiniz. Gecenin sonunda evinize dönmek istediğinizde de taksi durakları oldukça yakın yerlerdedir. Kesinlikle ulaşım konusu sizi zorlamayacaktır. Eşsiz eğlencenin keyfine varacağınıza garanti veriyoruz, dilediğiniz şarkıyı canlı dinleyeceğinizin garantisini veriyoruz, çeşitli ve kaliteli yılbaşı yemeklerini yeme fırsatı tanıyoruz. Heyecanlandığınızı hisseder gibiyim. Heyecanlanmakta çok haklısınız. Yılbaşı gecesi sizin geceniz olsun. Gelmeyenler gelmediklerine pişman olacak bundan emin olabilirisiniz.
Yılbaşı gecesine sayılı günler kaldığı için Cevizlidere Yılbaşı Mekanlarında doğal olaraktan yerler dolmaya başladı. Sizde geç kalmamınız gerekiyor. Böylesi güzel bir gece evde kutlamak istemiyorsanız Rezervasyon yaptırmak için internet sayfasından ve ya facebook adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Şimdiden yeni yılınızı kutlar, mutlu bir sene geçirmenizi temenni ederiz.