MALTEPE YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

MALTEPE YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Ankara'ya iki yıl önce gelmiştim ve Ankara'nın sadece Türkiye'nin başkenti değil eğlencenin de başkenti olduğunu çok geç fark ettim. Eminim ki siz de benim gibi Ankara hem uygun fiyat ile hem de eğlencenin iddialı olduğu bir mekan araştırmasına girdiniz. Eğer öyle ise sizin Maltepe yılbaşı mekanalarının inanılmaz uygun fiyatından ve yüksek kalitede sunulan eğlence merkezlerinden bahsetmek istiyorum. Çünkü bundan önce bende sizden önce o vazgeçilmez üçlüden yani pijama terlik ve televizyon üçlüsünden fazlasını yapamadığımı söylemek isterim. Tombalanın o sıkıcı çinkolarını beklemekten bende sizin kadar sıkılmıştım ki arkadaşlarım sayesinde Maltepe yılbaşı mekanlarına geldik ve şu zaman kadar hiç eğlenmediğim kadar eğlenmiştim.


Ankara Yılbaşı

Maltepe yılbaşı mekanarınına ulaşmak o kadar da zor değil internet sitelerinden ve facebook adreslerinden rahatlıkla mekanlar hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. İnanılması zor ancak Maltepe yılbaşı programlarının etkinlik ve programlarına baktığınız zaman çocuklarınıza animatörlerle ayrı bir eğlence sunarken bir yandan da sizin eğlenmenizi sağlıyorlar. Ailelerin hiç tereddütsüz çocuklarını emanet ettiği Maltepe yılbaşı mekanları takdiri hak ediyor. Canlı müzik etkinlikleriyle bir yandan da sizleri mest ediyor. Kulak zevkinize uygun müzik seçenekleri de oldukça fazla. Ankara gerçekten de eğlencenin başkenti olmaya aday bir şehir.

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Assos Meyhane

Bahçelievler

ASSOS RESTORAN EGE ESİNTİLERİNİ ANKARADA TATTIRA BİLMEK İÇİN ÜRÜN İÇERİKLERİ VE BALIK ÇEŞİTLERİNİN BİR ÇOĞUNU EGE SAHİLLERİNDEN GETİRTMEKTEDİR ANKARADA 2011 YILINDAN BU TARAFA HİZMET VERMEKTEYİZ RESTORANIMIZDA MEVSİME ÖZEL BALIK VE MEZE ÇEŞİTLERİ BULUNMAKTADIR DENİZ MAHSULLERİNİN ÖZEL ARA SICAKLARI VE MEZELERİ ÖZENLE USTALARIMIZ TARAFINDAN HAZIRLANMAKTADIR RESTORANIMIZ DA AYNI ZAMAN DA SALATA ÇEŞİTLERİ VE ÖZEL MASADA YAPILMAKTA OLAN LEVREK MARİN TAVA BALIKLARI VE IZGARA BALIKLAR BULUNMAKTADIR İSTEĞE ÖZEL MÜŞTERİLERİMİZİN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA BALIK BUĞULAMA DA YAPILMAKTADIR RESTORANIMIZDA ALKOL SERVİSİ YAPILMAKTADIR ÇARŞAMBA CUMA CUMARTESİ CANLI MÜZİK DİĞER GÜNLERDE FASIL EKİBİMİZ MÜŞTERİLERİMİZE MÜZİK ZİYAFETİ VERMEKTEDİR RESTORANIMIZ HAFTANIN 7 GÜNÜ FALİYET GÖSTERMEKTEDİR ÖZEL VALE HİZMETİMİZ VE OTO PARKIMIZ MEVCUTTURdevamını oku... Adres: Aşkabat Cad. (Eski 7. cadde) No: 46/8 Bahçelievler-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara


Bütçeye uygun yemek fiyatlarıyla ve meze seçenekleri ile de midenizi doyuruyor. Birçok menü seçenekleri hangisini yesem acaba sorusunu da birlikte getiriyor. Ancak hiç sıkıntı çekmeye de bilirsiniz. Çünkü mekanlarda çalışan ünlü aşçılar size bu konu da hemen yardımcı oluyor. Açık büfelerden de ne yiyeceğinize dair seçenekleri görebilirsiniz. Sevdiklerinizle ve dostlarınızla birlikte kaliteli bir seçenek istiyorsanız size tavsiyem Maltepe yılbaşı mekanları. Ankara'nın soğuğunda içinizi ısıtacak tekliflerle ve indirimler ile sizleri bekliyor. Eğer ulaşımı nasıl sağlayacağım diye soruyorsanız biz taksi ile gidip gelmiştik ve mekanların hemen yanında olan taksi durakları ulaşımınızı kolaylaştırıyor.
Eğer aracınız ile gelecekseniz de otopark ve park alanları da mevcut. Size tavsiyem bu fırsatı kaçırmamanız. Çünkü hem kaliteli bir hizmet hem de uygun bir fiyatı bir arda yakalamanız Ankara gibi bir şehir de oldukça güç. Geriye müzik dans ve eğlencenin tadına çıkarmak kalıyor. Umarım siz de bizim gibi bu yılbaşında eğlencenin tadına varırsınız. Nice mutlu sıcak Ankaralı günler dilerim. Umarım ki memnun kalırsınız. Çünkü sizi nasıl mutlu edeceklerini gayet iyi biliyorlar.