MALTEPE YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

MALTEPE YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Ankara'ya iki yıl önce gelmiştim ve Ankara'nın sadece Türkiye'nin başkenti değil eğlencenin de başkenti olduğunu çok geç fark ettim. Eminim ki siz de benim gibi Ankara hem uygun fiyat ile hem de eğlencenin iddialı olduğu bir mekan araştırmasına girdiniz. Eğer öyle ise sizin Maltepe yılbaşı mekanalarının inanılmaz uygun fiyatından ve yüksek kalitede sunulan eğlence merkezlerinden bahsetmek istiyorum. Çünkü bundan önce bende sizden önce o vazgeçilmez üçlüden yani pijama terlik ve televizyon üçlüsünden fazlasını yapamadığımı söylemek isterim. Tombalanın o sıkıcı çinkolarını beklemekten bende sizin kadar sıkılmıştım ki arkadaşlarım sayesinde Maltepe yılbaşı mekanlarına geldik ve şu zaman kadar hiç eğlenmediğim kadar eğlenmiştim.


Ankara Yılbaşı

Maltepe yılbaşı mekanarınına ulaşmak o kadar da zor değil internet sitelerinden ve facebook adreslerinden rahatlıkla mekanlar hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. İnanılması zor ancak Maltepe yılbaşı programlarının etkinlik ve programlarına baktığınız zaman çocuklarınıza animatörlerle ayrı bir eğlence sunarken bir yandan da sizin eğlenmenizi sağlıyorlar. Ailelerin hiç tereddütsüz çocuklarını emanet ettiği Maltepe yılbaşı mekanları takdiri hak ediyor. Canlı müzik etkinlikleriyle bir yandan da sizleri mest ediyor. Kulak zevkinize uygun müzik seçenekleri de oldukça fazla. Ankara gerçekten de eğlencenin başkenti olmaya aday bir şehir.

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara


Bütçeye uygun yemek fiyatlarıyla ve meze seçenekleri ile de midenizi doyuruyor. Birçok menü seçenekleri hangisini yesem acaba sorusunu da birlikte getiriyor. Ancak hiç sıkıntı çekmeye de bilirsiniz. Çünkü mekanlarda çalışan ünlü aşçılar size bu konu da hemen yardımcı oluyor. Açık büfelerden de ne yiyeceğinize dair seçenekleri görebilirsiniz. Sevdiklerinizle ve dostlarınızla birlikte kaliteli bir seçenek istiyorsanız size tavsiyem Maltepe yılbaşı mekanları. Ankara'nın soğuğunda içinizi ısıtacak tekliflerle ve indirimler ile sizleri bekliyor. Eğer ulaşımı nasıl sağlayacağım diye soruyorsanız biz taksi ile gidip gelmiştik ve mekanların hemen yanında olan taksi durakları ulaşımınızı kolaylaştırıyor.
Eğer aracınız ile gelecekseniz de otopark ve park alanları da mevcut. Size tavsiyem bu fırsatı kaçırmamanız. Çünkü hem kaliteli bir hizmet hem de uygun bir fiyatı bir arda yakalamanız Ankara gibi bir şehir de oldukça güç. Geriye müzik dans ve eğlencenin tadına çıkarmak kalıyor. Umarım siz de bizim gibi bu yılbaşında eğlencenin tadına varırsınız. Nice mutlu sıcak Ankaralı günler dilerim. Umarım ki memnun kalırsınız. Çünkü sizi nasıl mutlu edeceklerini gayet iyi biliyorlar.