ÇUKURAMBAR RESTORAN CAFE PASTANE VE MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ÇUKURAMBAR RESTORAN CAFE PASTANE VE MEKANLAR

İnsanlar hoş vakit geçirmek için kafe ve restoran gibi mekânları sık tercih etmektedirler. Gerek arkadaşlarla, gerek ise özel günlerde bu tür mekânlar son derece uygun olabilmektedir. Çukurambar restoran cafe pastane ve mekanlar eğlenceli ve güzel zaman geçirmek için idealdir. Ankara büyük bir şehir olmakla beraber, son derece renklidir de. Pek çok farklı yerden burayı ziyarete gelen kişiler de var. Hem öğrenciler hem de Ankara şehrine yolu düşen kişiler bir birinden özel ve kaliteli mekânlarda vakit geçirebilmektedir. Cafe, restoran ve pastane gibi mekânlar her tarz ve yaş kişiler için uygundur. Çünkü her insan bazen farklı yerlerde vakit geçirmek ister, değişik tatları denemeye ister.
Bu mekânların kalitesi ve hizmeti de kişilerin tercih etme sebepleri arasındadır. Kullanılan ürünler, verilen hizmet ve sunulan menüler mekânları ön plana çıkarmaktadır. Ankara'da çok fazla öğrenci ve farklı yerlerden gelen kişiler de yaşamaktadır. Oldukça renkli ve farklı kişiliklere uyabilen mekânlar oldukça çoktur.

Her mekânın farklı dokusu, farklı rengi ve tarzı vardır. İnsanlar arkadaşları ile vakit geçirirken, yemek yerken veya yorgunluklarını atarken kaliteli hizmet ve birbirinden özel menülerle günlerini daha renkli geçirebilirler. Menüler, restoran, kafe ve pastaneler için son derece önem taşımaktadır. Değişik ve kaliteli menüler kendi farkını ortaya koyabilme şansını vermektedir. Mekânlar kendi tarzlarını menülere ve verilen hizmetlerine de yansıtabilmektedirler.

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Beat Cafe Armada

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergiz Sokak No : 7/2 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü - Ankara

Beat Cafe Taurus

Çukurambar

ANKARA ROCK BAR

Rock müziği oldukça evrenseldir ve her dilde farklı anlamlar içeren popülerliğe sahiptir. Ankara Rock Bar, Türkiye'nin başkenti olan Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer almaktadır.. Müzik keyfi yapmak isteyenler sıklıkla rock bar tercih ederler.

Ankara Rock Bar'a gitmek isteyenler birçok farklı dilden müzik dinleyerek, eşlik edebilir ve mekanlarda alkol içebilir. Birden çok misafir kapasitesi olan; hem canlı hem de müzik çalar eşliğinde gerçekleşen, dj konseptini dahil edebilen mekanlar bulunmaktadır. Bu mekanlar konsept olarak rock bar olarak hizmet vermektedirler. Bar konsepti ile müziğin, şarkıya özel dansın ve sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz bir gün için seçim yapabilirsiniz. Rock müziğinin popüler isimlerinin şarkılarını dinleyebilirsiniz. Daha önce duymadığınız rock müzikleri mekan içerisinde keşfedebilirsiniz.

Ankara Rock Bar Nasıl Bir Konsepte Sahiptir?

Ankara Rock Bar içerisinde rock müziğine gönül veren, dile pelesenk olan şarkıları dinleyebilmek açısından çokça tercih edilmektedir. Şarkılar arasında 1950'de "rock and roll" olarak hayatımıza giren konseptin yanı sıra 60'lı, 70'li, 80'li, 90'lı, 2000'li ve günümüz sanatçılarının İngilizce, Türkçe ve diğer dillerde çokça popüler olan rock müziklerini dinlemek mümkündür. Şarkı seçimlerinde popülaritesinin büyük bir önemi bulunmaktadır. Rock müziği çeşitleri olan hard rock, blues rock, punk rock, heavy metal, alternatif rock, pop rock, progressive rock, senfonik rock, gothic rock gibi türlere sahip müzikler Ankara rock bar konseptinde yer almaktadır.

Rock gruplarının çokça bilindik sanatçıları olan The Beach Boys, Queen, Pink Floyd, Bob Dylan, Erkin Koray, Cem Karaca, Barış Manço, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Şebnem Ferah, Özlem Tekin ve rock müziğine hizmet eden çokça sanatçının yeni ve eski şarkıları Ankara rock bar repertuarındadır. Bu konsepte göre ise müzikler müzik çalarla ortama yayılan sesler, canlı performans sanatçısının rock şarkılarını yorumlaması veya çokça ünlü rock sanatçılarının mekanda sahne almasıyla gerçekleşir.

Rock bar türünde alkollü içeceklerin skalası oldukça geniştir. Mekanda alkolsüz içecekler, mekanın mutfak genişliğine göre menülerine eklenen yiyecek türleri olmaktadır. Genellikle Ankara Rock Bar içerisinde yer alan mekanlarda sanatçıların yer aldığı sahne, enstrümanlar ve dj çalar gibi müzik konseptine alan açılır. Mekanlar pub tarzında olup hem ayakta oturmalı, hem de bar bölümündeki taburelerde oturmalı hem de ayakta rock bar müzisyenini dinleyecek bölümler bulunur.

Ankara Rock Bar konsepti, farklı müzik ve ışıklardadır. Mekanın uygunluğuna göre rezervasyonlu veya rezervasyonsuz olabilmektedir. Her mekanın kendine özgü rock müzik günleri, konsepti olabilmektedir.

Ankara Rock Bar, rock müziğinde punk, heavy, pop gibi çokça çeşitli dallara, 50'li yıllardan günümüze kadar yer alan farklı sanatçıların müziklerine sahiptir. Mekana özgü olarak alkollü ve alkolsüz içecekler, kokteyller, yiyecek seçenekleri farklı fiyatlandırmaya sahiptir.

Ankara Rock Bar çeşitleri, canlı performans sanatçılarının popülaritesine göre değişkenlik göstermekte olup dj performans veya müzik çalar üzerinden gerçekleştirilen dinletiler arasında fiyat farkı bulunur. Bu nedenle Ankara Rock Bar ararken, konsept seçeneklerini bir arada değerlendirmeniz oldukça mümkündür.

devamını oku...
Adres: Konya Yolu Bulvarı Taurus AVM Zemin Kat No: 190/B-Z Çukurambar - Ankara

Beat Cafe Bahçelievler

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Caddesi 2/A ( Bahçelievler 7. Cadde )


Çukurambar restoran cafe pastane ve mekanlar her insana farklı lezzetler sunarken, son derece kaliteli ürünler kullanılmaktadır. Doğru yapılan tercihler, menülere de yansıyarak birçok kişilerin tercih sebebi olmaktadır. Bu tür mekânlarda vakit geçirmek insanların yorgunluklarını alırken, aynı zamanda farklı lezzetleri de tatma şansını sunmaktadır. Ankara'da yaşayanlar ve buraya farklı sebeplerden dolayı gelen kişiler, kendilerinden mutlaka bir şeyler bulabilecekler.

Restoran, kafe ve pastane gibi mekânlar gerek ihtiyaç anında gerek ise sadece hoş ve eğlenceli zaman geçirmek için ziyaret edilmektedir. Farklı damak tatlarına uyabilen menüler, kaliteli hizmet ve geniş yelpazeye sahip menüler, Ankara'nın mekânlarını farklı kılan özelliklerdir. Farklı menülerle, kaliteli hizmet ve lezzetli menülerle Ankara'nın mekânları kendi farklarını ortaya koyabilmektedirler.