GÖLBAŞI AÇIK HAVA KAHVALTI MEKANLARI

blog yazısı ekle !

GÖLBAŞI AÇIK HAVA KAHVALTI MEKANLARI

GÖLBAŞI AÇIK HAVA KAHVALTI MEKANLARI

Ankara'da yaşayan her insanın denize biraz muhakkak özlemi olmuştur, bu özlem biraz olsun Ankara Gölbaşı'na gidenler için hafifletmiştir her zaman. Özellikle kahvaltı kültürüne çok önem verenler için uğrak noktasıdır. Bir de burada harika kahvaltı yapma imkânı bulanlar için özellikle hanımların her zaman arzuladığı bir yemek sofrasında alınacak hizmet ve bulaşık korkusundan uzak ağız tadıyla yapılacak bir kahvaltı sofrasının yanında göl manzarası eşliği asla unutulmayacak ve doyumsuz bir anı olmuştur. Yeşil ve mavinin buluştuğu gibi klasik bir cümle kurmak yerine yeşil ve cam yeşili bir su eşliğinde bol oksijen bol çeşit bir kahvaltı sofrası sizi bekliyor. Gölbaşı Açık Hava Kahvaltı Mekanları size bu atmosferde en iyi şekilde hizmet vermek için donatılmış onlarca restoran bulma imkanı sunuyor.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları
Ankara her geçen gün modern dünyada sosyal zaman ayırmak isteyen sakinleri için daha çok çalıştığını değişen yüzünden görmemizi mümkün kılıyor. Gölbaşı ise bu yoğun hayat koşturmasından uzak cafe ve dinlenme mekanları ile tüm misafirlerine kucak açmış durumda. Siz de dinlenmek aileniz ya da arkadaşlarınız ile bu şirin belde de harika unutulmaz bir vakit geçirmek isterseniz hiç durmayın derim.

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara


Bir göle yakışır ve temiz bir sahil bol oksijen yeşillik ve çok şık restoranları ile karşılaşacağınız garantisini, her giden ve bu zevki yaşayan herkesten alabilirsiniz. Değişik ve çok modern mekan ve restoranlar sizi unutulmaz ve neşeli bir gün yaşamanız için donatılmış adeta. Özellikle titiz ziyaretçilerden tam not alan mekanlar sürekli denetim altında olmakla hijyenik tüm önlemlerin alındığını bilmek misafirlerin içini rahatlatan en önemli olmazsa olmazlardan.

Sizde bar pub ortamları ile haşir neşir iseniz biraz değişiklik yapma vaktinin geldiğini düşünme zamanı. Eğer arkadaşlarınızla harika başlayan güzel bir sabah kahvaltısını günün bitiminde arkadaşlarınızla manzara eşliğinde iyi bir meyhane seçip günü noktalama şansınız var. Ankara'da bu güzel göle sahip olmak ve bu mekanlardan faydalanmak bir ayrıcalık şüphesiz ama hala bu güzelliği keşfetmediyseniz kesinlikle sevdiklerinizle ilk fırsatta bu doğa harikasını görmek ve harika kahvaltı keyfini yaşayıp ayrılamadığımız bu kültüre farklı bir bakış açısı getirmelisiniz.

Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları