ÇANKAYA RESTORAN CAFE PASTANE VE MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA RESTORAN CAFE PASTANE VE MEKANLAR

Güzel bir gün geçirerek Ankara'nın stresini üzerinizden atın. Bu kalabalık şehrin tadını çıkarmak sizlerin elindedir. Bu şehirde mutlu olmak artık birçok mekânıyla oldukça kolaydır. Özellikle Çankaya restoran cafe pastane ve mekanlar konusunda en ünlü ilçelerin başını çekmekte. Çankaya'nın bütün mekânları fıkır fıkır insan dolu olmaktadır.
Ankara Türkiye'nin en önemli şehirlerinden biridir. Bir başkent olarak pek çok konuda gelişmişlik gösteren Ankara aslında sosyal konuda da çok önemli mekânlara ev sahipliği yapmaktadır. Sosyal aktiviteler sayesinde gezip eğlenebilir ve Ankara'nın farklı mekânları ile farklı bir gün geçirebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız şeylerden ilki hiç kuşkusuz kafe, pastane, restoran ve diğer mekânlarda bir araya gelmek ve bu mekânlarda sohbet ederek güzel bir gün geçirmektir. Ankara bu konuda size büyük avantajlar tanımakta. Özellikle Çankaya restoran cafe pastane ve mekanlar konusunda Ankara'nın en kalabalık ilçelerinden biri.

Patile

Birlik Mahallesi


devamını oku...
Adres: 435. Cad. 61/A Birlik Mah. Çankaya-Ankara

Home Kitchen Restaurant

Oran

Ankara'nın gözde yerleşim yeri Sinpaş Altın Oran Çarşı'da yer alan restorantımız geleneksel Osmanlı Türk Mutfağı ve Dünya Mutfağı üzerine kurulu lezzetleriyle siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Her zaman kaliteyi, tazeliği ve lezzeti ön planda tutan restoranımız 70 kişilik kapasiteye sahiptir.

Güleryüzlü personeli, özel dekoru ve sıcak havasıyla siz değerli dostlarımızı ağırlarken "Sizin Eviniz, Sizin Mutfağınız" sloganı ile adım adım Tüm Ankara'ya yayılmaya devam ediyoruz.
devamını oku...
Adres: İlkbahar Mahallesi Güneypark Küme Evleri Sinpaş Altın Oran Çarşı No: 19/B 16-17

Boteco Bistro

Tunalı

devamını oku... Adres: Bülten Sokak No:9/26 Tunalı-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Coffee Bus Ankara

Tunalı

Öncelikle sizi önemsiyoruz. Bir müşteri olarak değil, gönülden, şevkle bir zevahire bakar gibi, kişi olarak seviyoruz. En büyük arzumuz ve sevincimiz sizleri tanımak. Kahve, bir aksam üzerinde peşimizden geliyor. Espresso ve sütten daha ötesiniz ve biz, sizlerden bunu duymak istiyoruz.

İkincisi, dolaşıyoruz. Bu bizi takip etmenizi zorlaştırıyor. Tipik yer ve saatlerimiz varken, sosyal yayınlarımızı kontrol etmek zorunda kalmanız, buluşmalarımızın çoğu kez önüne geçiyor. Otobüste ya da mutfakta bizi yakaladığınız an, bu birleşmenin tadını çıkarmanız için önünüzde hiçbir engel kalmıyor biliyoruz fakat biz, sizlerle daha sık, daha uzun ve dilediğiniz zaman karşılaşabileceğiniz yerde bulunmak istiyoruz.

Son olarak, elimizden gelenin en iyisini yapmak, uzun kuyruklarda beklemenizin önüne geçmek, bir Wi-Fi istasyonuyla topluluğa ve bir ses uzaklığında personelimize bağlı kalarak iletişimimizi güçlendirmek istiyoruz.

Yapmamız gereken, otobüsümüzü her zaman bulabileceğiniz bir adrese park etmek ve dilediğiniz zaman, dilediğiniz yere taşımak olacaktı ki, Tunus Caddesi No: 55'de bu düşüncemizi hayata geçirdik.

devamını oku...
Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunus Caddesi No: 55/A Tunalı-Ankara


Çankaya ilçesinin pek çok semti bilindiği gibi hoş ve nezih mekânları bir arada bulundurmaktadır. Bu mekânlar her gün pek çok kişi tarafından dolup taşmakta. Arkadaşlarınız, sevdikleriniz veya eski dostlarınızla birlikte sohbet ortamını restoran, kafe, pastane gibi ortamlarda bulabilirsiniz. Birbirinden iyi mekânlar Çankaya'nın özel olarak tüm semtlerinde toplanmakta. Sizde istediğiniz mekânı seçebilir isterseniz tek başınıza isterseniz yakınlarınızla güzel ve özel bir gün yaşayabiliriz.

Çankaya'nın semtlerindeki fiyatlar değişmekte. Bu fiyatlar sayesinde her bütçeden kesimin bu ortamlarda eğlenme şansı olmakta. Birbirinden farklı lezzetler ve daha fazlası için dilediğiniz kadar mekân bulunmakta. Balık, tavuk veya ev yemekleri restoranları veya canlı- cansız müzik kafeleri ve çok daha fazlası bu ilçede toplanmakta.

Sizde artık işten veya okuldan biraz olsun kendinize vakit ayırın ve bu mekânların tadını çıkartmaya bakın. Farklı olarak yaşayacağınız her ortam sizin enerjinizi ve zihninizi yenilemenize yardımcı olacak. Bu sayede hayatınıza her zamankinden daha hızlı şekilde devam edebilirsiniz. Bu özel mekânlar arasından seçiminizi yapmadan kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Bütün semtlerin sokakları bu tip mekânlarla dolup taşmaya devam ediyor. Seçiminiz sizi mutlu edecek.