ARCADİUM AVM RESTORAN CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ARCADİUM AVM RESTORAN CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

Ankara'nın gelişen yüzünde ki şehir merkezinde çok rahat ulaşım sağlayabileceğiniz geniş, ferah ve her türlü alış veriş, kültür ve eğlence ortamını sunan Arcadium Alışveriş Merkezi sizlere güvenli ve neşeli bir ortam sağlamaktadır. Avm içerisinde ki tüm imkanlar sizlere kalite bir ortam sağlamaktadır, özellikle ziyaretçilerin beğeni durağı haline gelen ortamda cafe ve fast food mekanları ve arcadium avm restoran sizlere ister nezih isterse aperatif bir ziyafet sunmayı hedeflediğini görüyoruz.
Ankara da size en iyi hizmeti sunan ve geniş otoparkı sinema salonları birçok zevke hitap eden cafe ve restoranları ile kaliteli bir yer olarak not defterlerinde yer aldığını söyleyebiliriz. Özellikle restoran dediğimize akla gelen kaliteli ve aile mekânı olan arcadium avm restoran konuklarının gayet mutlu bir şekilde mekândan ayrıldıklarını söylemek mümkün.

Pars Garden Pool

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Taraça Resto Pub

Çankaya

devamını oku... Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Taraça Oyun Salonu

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu Taraça Oyun Salonumuz; Bilardo Satranç, Kâğıt Oyunları, Okey, Tavla ile yarım yüzyılı aşan bir süredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

150 kişilik oturma kapasitesi ile açık terasımız ve 180 kişilik kapalı alanı ile Türkiye'nin bildiğimiz kadarı ile en büyük Oyun Salonu.

Uluslararası ciddi dereceleri olan Bilardo ve Satranç ustalarımız geçmişten bugüne hala aramızda. Özellikle her Cumartesi olan Satranç Turnuvamız belki de bizi bu dönem en özel kılan özelliğimiz diye düşünüyoruz. Öyle ki 10 yaş kategorisinde Avrupa Şampiyonu ustamız ile; Avrupa ve Dünya dereceleri olan yetişkin ustalarımız ve az bilen çok bile fark etmez tüm oyuncularımız arasında bir arada keyifli geçen bu turnuvamız Cumartesi günlerimizi özel kılıyor.

Taraça Oyun Salonu Müşteri profili çoğunlukla 40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin ve işletmenizin değerinin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça Oyun Salonumuzda yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güleryüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara


Bu nezih mekân sizlere özel lezzetler sunmakla birlikte damak tadınıza geniş yelpazesi ile hizmet edecektir. Avm de yorgunluk atacak ve hafif şeyler atıştırmak isterseniz cafe ve fast food mekanları uğrak yerinizi olacaktır. Ankara'nın gece hayatının da canlandığını ve avm içerisinde ve dışarısında değişken bir yüzü olduğunu söylemek mümkün karşılaştıracak olursak bir senteze doğru akım gözlemlemekteyiz. İstanbul'da ki taverna ve meyhane kültürünü Ankara'da yaşamanız artık çok daha rahat olduğunu söyleyebiliriz belki de.

Özellikle değişkenlik arz eden müşteriler için mekan sahipleri geniş bir kalite hizmetini sunuyorlar. Genç ve bira kültürünün hâkim olduğu pub mekânları ise özellikle maç akşamları uğrak noktalar. Bar, cafe, içkili ve içkisiz mekânların uğrak müşterilerinin değişkenliği ve talepleri doğrultusunda artacağını ve Ankara da ki atmosferin artık dünya başkentleri ile yarışacak seviyede bir çehreye sahip olacağını görmek hepimiz mutlu ediyor.

Yeni ve geçmiş kuşakların hala aynı havayı soluduğu bu değişken dünyada, bizler de avm kültürünün artık bir parçasıyız ve asla inkâr edemeyiz ki, bu kültür bize sonsuz yelpazede alışveriş olanağı, kolay kullanım, kolay ulaşım, otopark rahatlığı sağlıyor. Şehrin biraz olsun trafik gürültüsünden uzak ortamı, herkesin rahatlamasını ve özellikle teknolojinin ve gelişen inşaat sektörünün bize yeniçağımızda en büyük armağanlarından biri olduğunu söyleyebiliriz