ARCADİUM AVM RESTORAN CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ARCADİUM AVM RESTORAN CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

Ankara'nın gelişen yüzünde ki şehir merkezinde çok rahat ulaşım sağlayabileceğiniz geniş, ferah ve her türlü alış veriş, kültür ve eğlence ortamını sunan Arcadium Alışveriş Merkezi sizlere güvenli ve neşeli bir ortam sağlamaktadır. Avm içerisinde ki tüm imkanlar sizlere kalite bir ortam sağlamaktadır, özellikle ziyaretçilerin beğeni durağı haline gelen ortamda cafe ve fast food mekanları ve arcadium avm restoran sizlere ister nezih isterse aperatif bir ziyafet sunmayı hedeflediğini görüyoruz.
Ankara da size en iyi hizmeti sunan ve geniş otoparkı sinema salonları birçok zevke hitap eden cafe ve restoranları ile kaliteli bir yer olarak not defterlerinde yer aldığını söyleyebiliriz. Özellikle restoran dediğimize akla gelen kaliteli ve aile mekânı olan arcadium avm restoran konuklarının gayet mutlu bir şekilde mekândan ayrıldıklarını söylemek mümkün.

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Beat Cafe Taurus

Çukurambar

devamını oku... Adres: Konya Yolu Bulvarı Taurus AVM Zemin Kat No: 190/B-Z Çukurambar - Ankara

Beat Cafe Bahçelievler

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Caddesi 2/A ( Bahçelievler 7. Cadde )

Beat Cafe Armada

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergiz Sokak No : 7/2 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü - Ankara


Bu nezih mekân sizlere özel lezzetler sunmakla birlikte damak tadınıza geniş yelpazesi ile hizmet edecektir. Avm de yorgunluk atacak ve hafif şeyler atıştırmak isterseniz cafe ve fast food mekanları uğrak yerinizi olacaktır. Ankara'nın gece hayatının da canlandığını ve avm içerisinde ve dışarısında değişken bir yüzü olduğunu söylemek mümkün karşılaştıracak olursak bir senteze doğru akım gözlemlemekteyiz. İstanbul'da ki taverna ve meyhane kültürünü Ankara'da yaşamanız artık çok daha rahat olduğunu söyleyebiliriz belki de.

Özellikle değişkenlik arz eden müşteriler için mekan sahipleri geniş bir kalite hizmetini sunuyorlar. Genç ve bira kültürünün hâkim olduğu pub mekânları ise özellikle maç akşamları uğrak noktalar. Bar, cafe, içkili ve içkisiz mekânların uğrak müşterilerinin değişkenliği ve talepleri doğrultusunda artacağını ve Ankara da ki atmosferin artık dünya başkentleri ile yarışacak seviyede bir çehreye sahip olacağını görmek hepimiz mutlu ediyor.

Yeni ve geçmiş kuşakların hala aynı havayı soluduğu bu değişken dünyada, bizler de avm kültürünün artık bir parçasıyız ve asla inkâr edemeyiz ki, bu kültür bize sonsuz yelpazede alışveriş olanağı, kolay kullanım, kolay ulaşım, otopark rahatlığı sağlıyor. Şehrin biraz olsun trafik gürültüsünden uzak ortamı, herkesin rahatlamasını ve özellikle teknolojinin ve gelişen inşaat sektörünün bize yeniçağımızda en büyük armağanlarından biri olduğunu söyleyebiliriz