ANKARA PARK CADDESİ

blog yazısı ekle !

ANKARA PARK CADDESİ

İşte kendinizi Ankara'da değil de bir tatil kasabasındaymış gibi hissedeceğiniz bir yer, Park Caddesi. Yerleşim yeri açısından sakinliğini koruyan ancak içinde yer alan mekanlarla eğlence ve keyifi doruk noktalarında yaşabileceğiniz bu caddede pek çok seçenek bulmanız mümkün.Meyzende Meyhane

Çayyolu

Ailecek keyifli vakit geçirip eğlenmek hatta özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız Ankara'nın yeni nefesi MEYZENDE tam sizlik. Haftanın 4 günü canlı müzik eşliğinde tadı damağınızda kalacak mangal ateşi ile pişen yemek ve çok çeşitli enfes mezeler ile keyfinize keyif katacağız.
Şömine başında keyifli muhabbetler özel gün kutlamaları ile sizlere ayrıcalıklı ,nezih , lezzetli bir akşam vadediyoruz.

Sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyoruz hiç vakit kaybetmeden rezervasyon yaptırın.
devamını oku...
Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2866. Sokak 51/A Park Caddesi Çayyolu-Ankara

Hayat Bir Sahne

Ümitköy

Her akşam canlı müzik eşliğinde lezzetli meze ve yemeklerimizle hizmetinizdeyiz. Hayat Bir Sahnedevamını oku... Adres: Mutlukent Mahallesi Mutluköy Sitesi 1946 Sokak No:16 Ümitköy-Ankara


Ankara'ya has lezzetlerden tutun da dünya mutfağına ait pek çok hizmet veren restoranlar bu cadde üzerinde sizleri bekliyor. Canınız eğer rakı-balık çekiyorsa harika balıkçılar yine bu cadde üzerinde. Eğlenmek dans etmek istiyorsanız buyurun Park Caddesi'ne. Yok kafanızı dinlendirip dost sohbeti yapacak, aynı zaman da içkinizden yudumlayıp temiz hava alacaksanız yine oklar Park Caddesini işaret ediyor.

Yaz akşamları iş arkadaşlarınızla iki lafın belini kırmak istiyorsanız, okuldan arkadaşlarla eğlencenin tadına varacaksanız, sevgilinize lezzetli ve romantik bir akşam yaşatacaksanız bunların toplandığı tek adres yine Park Caddesi.

Konutkent - Yaşamkent arasında konuşlandırılmış bir yer olan Park caddesine genellikle kendi arabanızla rahat ulaşabilirsiniz. Ancak toplu taşıma araçları da tam cadde üzerinde olmasa da yakınlarından geçerek sizlere ulaşım imkanı sağlayabiliyor.