GÖLBAŞI MANGAL RESTORANI

blog yazısı ekle !

GÖLBAŞI MANGAL RESTORANI

Millet olarak en düşkün olduğumuz yemeklerden biri de mangaldır. İlk fırsatını bulduğumuzda hemen bir ateş yakar ve et, tavuk, köfte veya bir sebze için mangal hazırlarız. Ayrıca tatil günlerimizde mangal yakmak bir keyiftir. Odun ateşi ve mangal kömürü ile birlikte bu duygu herkes için vazgeçilmez bir keyiftir. Mangal ateşinin pişirilen ete, tavuğa ya da sebzelere daha aromatik lezzet kattığı da bir gerçektir.

Mangal Restoranı Neden Gereklidir?

Mangalın yemek kültürümüzde ki yeri bir hayli önemlidir. Hatta küçük yaşlarda bile çocuklar ailesinin gözetiminde mangal ateşi yakmayı ve mangal düzenini öğrenmektedir. Bizim için bu kadar önemli olan mangal için gidilecek yerlerde çok önemlidir. Ama son zamanlarda artan orman yangınları ve şehirleşmenin getirdiği yer sıkıntısı insanları mangal keyfi yapabilecekleri alternatif mekanlara yönlendirmiştir. İşte bunlardan biri de Gölbaşı mangal restoranıdır.

Ankara'da bir yandan yoğun iş gündemi diğer yandan sıkışık trafik bir de üstüne gündelik sıkıntılar eklenince sıkıntı stres hat safhaya çıkmakta bu da beraberinde birçok ruhsal bunalımları ve psikolojik sorunları getirmektedir. İnsanlar bu sıkıntılardan bir an olsun uzaklaşabilecekleri yerler aramaktadır. Ankara içerisinde mangal yapmaya müsait yerler bulunması bir hayli güç olduğu gibi bir de kış dönemlerine denk geldiyseniz işiniz çok daha zordur. İşte bu gibi sorunların üstesinden gelebilmek için mangal restoranlar tam da size uygun mekanlardır.

Meyzende Meyhane

Çayyolu

Ailecek keyifli vakit geçirip eğlenmek hatta özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız Ankara'nın yeni nefesi MEYZENDE tam sizlik. Haftanın 4 günü canlı müzik eşliğinde tadı damağınızda kalacak mangal ateşi ile pişen yemek ve çok çeşitli enfes mezeler ile keyfinize keyif katacağız.
Şömine başında keyifli muhabbetler özel gün kutlamaları ile sizlere ayrıcalıklı ,nezih , lezzetli bir akşam vadediyoruz.

Sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyoruz hiç vakit kaybetmeden rezervasyon yaptırın.
devamını oku...
Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2866. Sokak 51/A Park Caddesi Çayyolu-Ankara

Fiz Meyhane

Ümitköy

Mekanımız şık ama mütevazı dekorasyonu ile gözünüze hitap ederken, nefis soğuk mezelerimiz, güveçte sıcak yemeklerimiz ile damak tadınıza da hitap ediyoruz.

Keyifli rakı masalarının, birer kadeh şarabın yanında edilen hoş muhabbetlerin veya eğlenceli bira toplantılarının Ümitköy'deki adresiyiz.

Sizleri yeşilin içindeki küçük saklı bahçemizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Gelin, ailemizin bir parçası olun.

Not: Mekanımızda Pazar hariç her gün 20.00 - 00.00 saatleri arasında Fasıl yapılmaktadır.devamını oku...
Adres: Mutlukent Mahallesi 1946. Sokak No:3 Ümitköy-Ankara


Kendin Pişir Kendin Ye!

Mangal restoranlarının en büyük özelliği nitekim özenle hazırlanmış et, köfte, kıyma, tavuk, adana kebap, urfa kebap ve daha nice mangal için hazırlanmış ürünlerdir. Ayrıca önceden hazırlanmış mangal, size kapalı mekânda mangal keyfi yapmanızı sağlamaktadır. Yani kendiniz pişirip kendiniz yiyorsunuz.

Aileniz, arkadaşlarınız, misafirleriniz için en güzel mekanlardan biridir mangal restoranları. İstediğiniz kadar yiyebileceğiniz ve alkollü ya da alkolsüz içeceklerinizi de rahatlıkla tüketebileceğiniz mekanlardır. Ayrıca hiçbir yeri de riske atmadan ya da yangın çıkacak endişesi olmadan gönül rahatlığıyla mangal keyfi yapabilirsiniz.

Nezih ve Gözde Gölbaşı Mangal Restoranı

Mangalı mangal yapan nitekim yanımızda bulunan sevdiklerimiz, ailemiz, arkadaşlarımız veya misafirlerimizdir. Mangal restoranında bu kişilere uygun mekanlar olmadıktan sonra o mangal keyfinin hiçbir anlamı kalmayacaktır. İşte bu yüzden tercih edeceğiniz mangal restoranı size ve misafirlerinize en uygun mekân olmak zorundadır. Bu sebeple nezih ve kaliteli bir mangal restoranı tercih etmeniz daha keyifli bir zaman yaşamanızı sağlayacaktır.

Gönlünüze göre eğlenebileceğiniz mekanları tercih etmelisiniz. Alkollü ya da alkolsüz mekân olmasına dikkat edebilir ve içeceğinizi rahatlıkla içebilirsiniz. Ayrıca canlı müzik yapan bir mangal restoranı tercih ederseniz hem müzik keyfi yapabilir hem de mangal keyfinizi yapabilirsiniz. Aslına bakılırsa açık alanlardan çok daha fazla avantajı olan Gölbaşı mangal restoranını tercih etmenizi öneririz.