FORUM AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

blog yazısı ekle !

FORUM AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

Ankara'nın kalabalık ve stresini unutmak için hem güzel bir gün geçirmek hem de ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlerin uğrak yeri, Forum AVM'dir. Bu ihtiyaçların giderilmesi ve günün güzel geçmesi için yapılan aktivitelerden biri de yemek yemektir. Forum AVM Restoran, Cafe ve Fast Food Mekanları bu isteğin hayat bulmuş halidir.
İyi bir alışveriş sonrası izlenen sinemadan sonra yemek yemek için uygun bir mekân olan Forum AVM sunduğu kaliteli hizmetle Ankaralıların beğenisini topluyor. 2008 yılında hizmete açılan Forum AVM, kısa zamanda büyük bir ziyaretçi kitlesine sahip olmayı sunduğu hizmet ve kaliteye borçlu. Dünyaca ünlü birçok markanın Outlet fırsatlarını da elinde bulunduran Forum AVM tatil günlerinin en çok tercih edilen mekânlarından biri olma özelliğini sürdürüyor.

Ziverbey Cafe Restaurant

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:17/1 Çukurambar-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Ankara Islak Hamburger

Mustafa Kemal Mahallesi

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mah. 266 A / 14 Tepe Prime Çankaya - Ankara


Hizmet mekânlarının kıyasıya bir rekabet içinde olduğu ve uygun fiyata doğru hizmet vermek için çabaladıkları bir dönemde bir alışveriş ve eğlence merkezi haline gelen Forum AVM Restoran, Cafe ve Fast Food Mekanları açısından da hem göze hem de mideye beklenen hizmeti sunmanın üstesinden geliyor. Alışveriş ve eğlence alternatifleri hemen ardından yemek yeme ihtiyacını beraberinde getiriyor. Fakat beklenen o ki bu ihtiyaç, uygun ücret fakat kaliteli bir hizmet eşliğinde olsun.

Forum AVM bünyesinde hizmet veren BHU, Burger King, Choc'nette, Gönül Kahvesi, Hacıoğlu, Köfteci Ramiz, Mado, Popeyes, Sbarro, StarBuck gibi dünyaca ünlü markaların yanı sıra yöresel lezzetlerinde bulunabileceği birçok mekândır. Bu hizmeti istenildiği takdirde dinlendirici bir kahve istenildiği takdirde lezzetli bir tatlı yahut öğünü en lezzetli ve doyurucu şekilde tamamladığınız bir keyif şölenine dönüştürmektedir.

Tatil günleri ve değerlendirilmeyi beklenen her saat dilimi Ankara insanı tarafından birçok aktiviteyle doldurulabilmektedir. Restoran, Cafe, Bar Pub, Meyhane gibi eğlence ve yiyecek merkezleri Ankaralıların mekan ihtiyacını karşılamaktadır. Fakat Alışveriş Merkezleri hem yemek hem alışveriş hem de eğlenceyi bir arada sunmalarından dolayı hala revaçta olan ve yüzbinlerce insan tarafından kullanılan uğrak bir merkez olma özelliklerini sürdürmektedirler.