Y.AYRANCI YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

Y.AYRANCI YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

2015'in iş koşuşturması ile, çocuklarımızın okul stresi ile geçirdiği ve hala bu yoğunluğa devam edeceği bu günlerde biraz eğlenmek ve nefes almak bizim de sevdiklerimizin de hakkı olan bir şey. Çocuğunuzun derslerden kafasını kaldırmaması ve biten bir sınavın ardından yeni bir sınava hazırlanması çocuğunuzu da yıpratan bir yerde duruyor. Okuldan eve evden okula gelen çocuğunuz içinde güzel bir yılbaşı geçirmek onu motive edecektir. Tabi sizin iş yoğunluğunuz ve çalışma koşullarınızı da unutmamak gerekir.


Ankara Yılbaşı

O yüzden hem sizin hem de sevdiklerinizin yılbaşını muhteşem bir şekilde geçirme isteği en tabi bir durum. Bu yüzden şimdi arkanıza yaslanın ve yoğun bir şekilde stres altında olduğunuz ortamdan uzaklaşın. Ankara'dan size ve sevdiklerinize güzel bir haberimiz var. 2015'i arkanızda bırakıp umut ve dileklerinizle dolu bir yılbaşı geçirmenizi hedefliyoruz. Bu yılbaşını da geçen yıl yeni yılı kötü geçirdiğiniz mekânı unutun. Geçen yılbaşında evde oturmak zorunda kaldığınız o günleri de unutun ve planlarınıza Y. Ayrancı yılbaşı mekanlarını listeye katmayı ihmal etmeyin. Kişiye ve sevdiklerinize özel etkinlik ve programına şöyle bir göz atın.

Taraça Resto Pub

Çankaya

Taraça Resto-Pub 2012 'den bugüne faaliyetlerine Ankara Çankaya Cinnah caddesi Willy Brandt sokak 1A da devam etmektedir. Asaf Bey Silsüpür'ün kurduğu ve eşi Yeşim Silsüpür ile beraber evlerinde misafir ağırlar gibi işlettiği Taraça Resto-Pub misafirlerinden de evimizde gibiyiz yorumlarını sıklıkla almaktadır.

Yiyecek ve içecek kalitesine titizlikle önem verilen Taraça'da damak tadınıza ve tercihlerinize uygun mönümüzü sizlere, hafta sonları canlı müzik ve karaoke imkanı ile eğlenceli bir ortamla beraber sunmaktayız.

Butik bir işletme olan Taraça Resto Pub bugüne kadar pek çok şirket yemeği, doğumgünü, nişan, kına, grup organizasyonlarına ev sahipliği yaptı. Grup organizasyonları için gruba özel menü teklifleri alabilir ve tek başınıza bile rahatlıkla yemek yiyebilir, eğlenebilirsiniz.

Randevu almayı unutmayın.


Promosyonlar

AnkaraRestoranları.com sitesinden bizi ziyaret eden misafirler için güncel mönü fiyatları üzerinden %10 indirim.

Doğum günü organizasyonlarında 6 kişi ve üzeri gruplara doğum günü pastası bizden.

40 ve üzeri rezervasyonlarda güncel mönü fiyatları üzerinden yiyeceklerde %15 içeceklerde %10 indirim.

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.devamını oku...
Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara


Yılbaşına özel etkinlik ve programı ile tüm beklentileri iddalı bir şekilde karşılıyor. Herkesin dileklerine uygun bir yılbaşı gecesi geçirmesi ve unutulmaz bir geceye dönüşmesi sizi memnun edeceği kadar bizi de memnun eder. Uygun fiyat politikası ile her aileye ve kişiye benzersiz bir hizmet sunuyor. Zengin menü seçenekleri ile Y. Ayrancı yılbaşı mekanları tercihiniz de önemli bir seçenek. Canlı müzikleri ile ve yılbaşına özel müzik listesi ile sizi ruh doygunluğuna çağırıyor. Sadece memnuniyetiniz değil sizin ve sevdiklerinizin güvenliği de bizim için önemli. Yetkin kadrosu ile ve personelleri ile birlikte Y. Ayrancı yılbaşı mekânları sizi hazır olarak bekleyecektir. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Çünkü Y. Ayrancı yılbaşı mekanları sizi eğlencenin doruklarına çıkarmayı hedefliyor.
Y. Ayrancı yılbaşı mekanlarında geçen bu bir geceniz tüm yıllarınızı da aynı memnuniyet ile geçirmenizi umuyoruz. Şimdiden yeni yılınızı kutluyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.