ANKARADA LİG TV İZLENEBİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARADA LİG TV İZLENEBİLECEK MEKANLAR

Bu yazıda Ankara ilinde yer alan ve birçok kişi tarafından oldukça beğenilen Ankarada Lig TV izlenebilecek mekânlar üzerinden bahsedilecektir. Bilindiği gibi gerek süper lig karşılaşmaları olsun gerekse diğer lig ve kupa karşılaşmaları olsun uzun yıllar ülkemizde yayın hayatına başlayan ve başladığı andan itibaren pek çok izleyici kitlesini elinde bulunduruyor.

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Taraça Oyun Salonu

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu Taraça Oyun Salonumuz; Bilardo Satranç, Kâğıt Oyunları, Okey, Tavla ile yarım yüzyılı aşan bir süredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

150 kişilik oturma kapasitesi ile açık terasımız ve 180 kişilik kapalı alanı ile Türkiye'nin bildiğimiz kadarı ile en büyük Oyun Salonu.

Uluslararası ciddi dereceleri olan Bilardo ve Satranç ustalarımız geçmişten bugüne hala aramızda. Özellikle her Cumartesi olan Satranç Turnuvamız belki de bizi bu dönem en özel kılan özelliğimiz diye düşünüyoruz. Öyle ki 10 yaş kategorisinde Avrupa Şampiyonu ustamız ile; Avrupa ve Dünya dereceleri olan yetişkin ustalarımız ve az bilen çok bile fark etmez tüm oyuncularımız arasında bir arada keyifli geçen bu turnuvamız Cumartesi günlerimizi özel kılıyor.

Taraça Oyun Salonu Müşteri profili çoğunlukla 40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin ve işletmenizin değerinin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça Oyun Salonumuzda yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güleryüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara


Lig TV kanalının izlenebilmesi için kafelerde artık, Lig TV ve diğer Digitürk kanalları yüklü bulundurularak bu sayede kafeye gelen insanların buradaki süper lig maçlarını ve diğer müsabakaları seyretmelerine olanak tanınmış olmaktadır. İşte bu nedenle de son zamanlarda kafelerde giderek popülerlik kazanmaya başlayan Lig TV kanallarının olması hem kafe işletmenine hem de kafeye gelenlere adeta keyifli anlar yaşatmaktadır. Böylelikle insanlar da bu karşılaşmaları hem yüksek kalitede hem de evlerine paket alımı yapmadan kullanabilme ve seyredebilme imkânına kavuşmuş olmaktadırlar.

Açıkçası giderek moda olmaya başlayan ve başkentte de çoğu kafe işletenin barındırdığı Ankarada lig tv izlenebilecek mekanlar birçok semtte ve ilçede yoğunlukla bulunmaktadır. İşte bu yüzden de kafe sahiplerinin en çok üzerinde durduğu konulardan birisi olarak karşımıza çıkan bu yerlerin insanlar tarafından sıklıkla ziyaret edilmesi ve burada vaktin yoğun olarak geçirilmesi olanağı ortaya çıkmaya başlamıştır. Bu gibi nedenlere bağlı olarak Ankara ilindeki bu yerlerin ilgi odağı haline gelmesi gittikçe artış göstermeye başlamıştır. İşte bu nedenle bu mekânların günden güne artması ve özellikle futbola ilgi duyan gençler arasında giderek yaygınlaşarak ilgi görmesi söz konusu olmaktadır.

Başkentte Ankarada lig tv izlenebilecek mekanlar denilince akla muhakkak ki Kızılay ve buraya bağlı Tunalı Hilmi Caddesi civarındaki kafeler gelmektedir. Çünkü burada insanlar sosyalleşerek bir atmosfer meydana getirmektedirler ve bunun sonucunda da ortaya hep birlikte izlenen coşkulu bir ortamın yaşandığı yerler çıkmaktadır. İşte bu nedenle de bu mekânların Kızılay ve çevresinde yoğunlaştığı görülmektedir. Bu sayede hem kafe sahibi müşteri potansiyelini genişletmekte hem de insanlar evde tek başlarına izlemektense toplu halde izlemeyi tercih etmektedirler. Bu yazıda da özetlendiği gibi Ankarada lig tv izlenebilecek mekânlar Kızılay ve çevresinde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.