FASIL MEKANLARI - FASIL KİMLERE HİTAP EDER?

blog yazısı ekle !

FASIL MEKANLARI - FASIL KİMLERE HİTAP EDER?

FASIL MEKANLARI - FASIL KİMLERE HİTAP EDER?

Fasıl, özellikle orta yaş grubuna hitap eden harika bir müzik çeşididir. Türk Sanat Müziği'ni seven, dost ortamlarında eğlenmeyi ve kaliteli yemekler eşliğinde müzik dinlemeyi seven insanlar genellikle fasıl gecelerini tercih ederler. Nezih fasıl yapan mekanlarına sık sık giden bu insanlar genelde hayatı, yaşamayı ve dost sohbetini seven kişilerden oluşur. Ankara'da bu kitleye hitap edecek çok sayıda nezih mekan yer alır. Yüksek volümlü yerlerden pek hoşlanmayan kitle, fasıl yapan mekanlarda kaliteli servis, temizlik ile kaliteli meze ve yemek çeşitlerine önem verir.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara FasılAnkara Fasıl MekanlarıEğlence, damak tadı, fasıl ve TSM geceleri denilince akla ilk gelen şehirlerden olan Ankara'da da bu tür yerlerin sayısı bir hayli fazladır. Hele ki gittiğiniz mekanın aşçısı işinin ehliyse değmeyin keyfinize. işte o zaman fasıllı mekanların tadını çıkarabilirsiniz demektir. Tabi gideceğiniz yerin hizmet kalitesinin yanı sıra müzisyenlerinin de işinin ehli olması gerekiyor. Mesela istek parası talep ettiğinizde anında size hitap edebilecek repertuara sahip olmalıdır. Müzisyenlerin kalitesi, gecenizin kalitesini artıracak en önemli unsurlardan biridir.

Meyzende Meyhane

Çayyolu

Ailecek keyifli vakit geçirip eğlenmek hatta özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız Ankara'nın yeni nefesi MEYZENDE tam sizlik. Haftanın 4 günü canlı müzik eşliğinde tadı damağınızda kalacak mangal ateşi ile pişen yemek ve çok çeşitli enfes mezeler ile keyfinize keyif katacağız.
Şömine başında keyifli muhabbetler özel gün kutlamaları ile sizlere ayrıcalıklı ,nezih , lezzetli bir akşam vadediyoruz.

Sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyoruz hiç vakit kaybetmeden rezervasyon yaptırın.
devamını oku...
Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2866. Sokak 51/A Park Caddesi Çayyolu-Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Hayat Bir Sahne

Ümitköy

Her akşam canlı müzik eşliğinde lezzetli meze ve yemeklerimizle hizmetinizdeyiz. Hayat Bir Sahnedevamını oku... Adres: Mutlukent Mahallesi Mutluköy Sitesi 1946 Sokak No:16 Ümitköy-Ankara

Güzide Meyhane

Tunalı

CANLI FASIL HER CUMA CUMARTESİ GÖRÜŞMEK ÜZERE..
Taze ve lezzetli mezeler eşliğinde kalitenin keyfini Güzide Meyhane'de yaşayın.

Lezzetli yemekler, havaya kalkan kadehler ve dostlarla birlikte olmanın keyfini çıkarın. Güzide Meyhane'de yeriniz hazır.

Cuma ve Cumartesi akşamları fasıl eşliğinde nefis yemeklerimizin tadını çıkarın.

"Eğlence ve After Party'leriniz için de bekliyoruz."
devamını oku...
Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Tunalı Hilmi Caddesi 106/5 - C Çankaya - Ankara

Fiz Meyhane

Ümitköy

Mekanımız şık ama mütevazı dekorasyonu ile gözünüze hitap ederken, nefis soğuk mezelerimiz, güveçte sıcak yemeklerimiz ile damak tadınıza da hitap ediyoruz.

Keyifli rakı masalarının, birer kadeh şarabın yanında edilen hoş muhabbetlerin veya eğlenceli bira toplantılarının Ümitköy'deki adresiyiz.

Sizleri yeşilin içindeki küçük saklı bahçemizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Gelin, ailemizin bir parçası olun.

Not: Mekanımızda Pazar hariç her gün 20.00 - 00.00 saatleri arasında Fasıl yapılmaktadır.devamını oku...
Adres: Mutlukent Mahallesi 1946. Sokak No:3 Ümitköy-Ankara

Şilingir Meyhane

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara

Kolektif Meyhane

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergis Sokak No:7/2-3 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü-Ankara


Öyle ki pek çok kişi fasıl müziğin en iyi örneklerini incelemek isterken ortaya tahmin edilenden çok daha kötü sonuçlar çıkabiliyor. Bunun sonrasında da tekrardan aynı müzik türü ile alakalı tekrardan yeni bir yere gitmek istemiyor. Ancak son dönemlerde Ankara'da bu konuda oldukça kaliteli mekanlar ortaya çıkmaya başladı. Bu mekanların en önemli özelliklerinin başında ise kalitesi geliyor. Bu kalite yalnızca yapılacak fasıl müziği ile alakalı değildir.

İnsanlar bir mekana geldikleri zaman öncelikle oranın dış görünüşe bakarak fikir sahibi oluyorlar. Fasıl müzikleri genel anlamda insanların rahatlamasına ve keyifli vakit geçirmesine yardımcı olacak bir müzik türüdür. Böyle olunca da mekanın kendisi de insanların ortaya geldikleri zaman hiçbir şekilde rahatsızlık duymayacakları tarzda olmalıdır. Aksi bir halde müzik ne kadar güzel olursa olsun mekan özensizce, yapılacak çalışmalar gereksizdir. Şimdilerde artık Ankara içerisinde bu tarz mekanlar hiç olmadığı kadar fazla. Böyle olunca da istediğiniz zaman fasıl dinleme keyfini yaşayabiliyorsunuz.

Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara FasılAnkara Fasıl Mekanları