ANKARADA FUTBOL LİG MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARADA FUTBOL LİG MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

Futbol günümüzde her alana girmiş durumdadır. Günümüzde insanlar futbol oynamanın yanında futbol maçlarını da kaçırmamakta izlemektedirler. Futbol maçları ülkemizde daha çok büyük takımların yanı Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş gibi takımların yanı sıra Anadolu takımlarının maçları izlenmektedir. Ankarada futbol lig maçları izlenebilecek alanlar arasında ilk sıra da kahveler gelmektedirler. Kahvelerde insanlar bir araya gelerek maçları canlı bir şekilde izlemektedirler.

Futbol maçlarına bakıldığı zaman bu maçlar belli saatler arasında canlı olarak izlenmektedir. Futbol maçlarının izlendiği alanlara bakıldığı zaman bu alanlara kahve, cafe gibi alanları örnek göstermek mümkündür. Futbol lig maçlarına bakıldığı zaman bu takımların amacı lig de birinci gelmek ve sonuç olarak şampiyonluğunu ilan etmektir.

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Taraça Oyun Salonu

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu Taraça Oyun Salonumuz; Bilardo Satranç, Kâğıt Oyunları, Okey, Tavla ile yarım yüzyılı aşan bir süredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

150 kişilik oturma kapasitesi ile açık terasımız ve 180 kişilik kapalı alanı ile Türkiye'nin bildiğimiz kadarı ile en büyük Oyun Salonu.

Uluslararası ciddi dereceleri olan Bilardo ve Satranç ustalarımız geçmişten bugüne hala aramızda. Özellikle her Cumartesi olan Satranç Turnuvamız belki de bizi bu dönem en özel kılan özelliğimiz diye düşünüyoruz. Öyle ki 10 yaş kategorisinde Avrupa Şampiyonu ustamız ile; Avrupa ve Dünya dereceleri olan yetişkin ustalarımız ve az bilen çok bile fark etmez tüm oyuncularımız arasında bir arada keyifli geçen bu turnuvamız Cumartesi günlerimizi özel kılıyor.

Taraça Oyun Salonu Müşteri profili çoğunlukla 40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin ve işletmenizin değerinin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça Oyun Salonumuzda yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güleryüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara


Futbol lig maçlarına bakıldığı zaman birbirinden farklı alanlarda izlenmektedirler. Örneğin bir yemek için restoranı gitmiş bir kişi restoran içinde de futbol maçlarını rahatça izleyebilmektedirler. Futbol lig maçlarına bakıldığı zaman TV kanalları farklı ligleri TV kanallarında göstermektedir. TV kanallarının göstermiş olduğu Türkiye liglerine bakıldığı zaman gösterilen ligler arasında süper lig, birinci lig, ikinci ve üçüncü ligler gösterilmektedir. Lig maçları günümüzde hemen hemen tüm iller gösterilmektedir. Ankara ili de bu illerden biridir.

Futbol lig maçlarının gösterildiği mekânlara bakıldığı zaman bu mekânlar içinde bar pun gibi alanlarda bulunmaktadır. Bar bup alanlarına bakıldığı zaman bu mekânlara eğlenmek için giden kişiler eğlenceleri sırasında lig maçlarını da bu mekan da rahatça izleyebilmektedir. Futbol lig maçları daha çok toplu halde taraftar havası altında maçları izlemektedirler. Lig maçlarına bakıldığı zaman lig maçları eylül ayında başlamakta ve mayıs haziran aylarında bitmektedir. Ankara ilinde ve birçok ilçesinde futbol lig maçları sürekli olarak izlenmektedir.

Lig maçları günümüzde her alanda gösterilmektedir. İsteyen kişiler lig maçlarını seyretmek için evlerine bu kanaları çekebilir isteyen kişiler ise Ankara ilinde birçok alanda izleyebilmektedir. Bu alanlara meyhaneleri de örnek göstermek mümkündür. Meyhane gibi alanlara giden kişiler eğlenmek, kafa bulmak için giderken aynı zamanda da takımının futbol maçlarını izleme fırsatını da bulmaktadırlar. Futbol maçlarına bakıldığı zaman bu maçlar insanlara eğlenceli zamanlar geçirmekte ve bu zaman ile mutlu olmasını sağlamaktadırlar.