ANKARADA FENERBAHÇE MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARADA FENERBAHÇE MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

Eğer sizlerde Spor Toto Süper Lig maçlarını başkentte doğru ve güvenilir adreslerde seyretmek istiyorsanız ve Fenerbahçeliyseniz, bunun için bir an önce Ankarada Fenerbahçe maçları izlenebilecek mekanlar ile ilgili tüm bilgileri sitemiz içerisinde bulabilirsiniz. Böylece istediğiniz gibi bir konseptle sizlerde en iyi şekilde maç seyretmenin ne demek olduğunu bizzat görebileceksiniz. Ankara sınırları içerisinde farklı konseptlerle sizleri maçlarınız izleyebileceğiniz birçok yeri de beraberinde bulabileceğinizi söylemek isteriz. Bunlar arasında eğer güzel bir yemek menüsü eşliğinde takımınızın maçını seyretmek adına Restoran seçebileceğinizi de dile getirelim. Böylece sizlerde sorunsuz ve en iyi şekilde bir süreç yaşayabilirsiniz.

Yine daha rahat ve konforlu bir ortamda maç vaktinizi geçirmek istiyorsanız, kesinlikle tüm beklentilerinizi giderebileceğiniz Cafe alternatiflerini de değerlendirebilir ve artık çok iyi bir şekilde maç seyretmenin tadına varabilirsiniz. Hesaplı, ekonomik ve beraberinde hijyen konusunda son derece elit bir tercih olduğundan da asla şüphe duymayacağınız bilgisini verelim. Eğer içkili bir mekân arıyorsanız, bu noktada da kesinlikle sizlerin bütçenize ve aradığınız kriterlere hitap edecek opsiyonların başkentte bulunduğunu söylemeliyiz.

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Taraça Oyun Salonu

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu Taraça Oyun Salonumuz; Bilardo Satranç, Kâğıt Oyunları, Okey, Tavla ile yarım yüzyılı aşan bir süredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

150 kişilik oturma kapasitesi ile açık terasımız ve 180 kişilik kapalı alanı ile Türkiye'nin bildiğimiz kadarı ile en büyük Oyun Salonu.

Uluslararası ciddi dereceleri olan Bilardo ve Satranç ustalarımız geçmişten bugüne hala aramızda. Özellikle her Cumartesi olan Satranç Turnuvamız belki de bizi bu dönem en özel kılan özelliğimiz diye düşünüyoruz. Öyle ki 10 yaş kategorisinde Avrupa Şampiyonu ustamız ile; Avrupa ve Dünya dereceleri olan yetişkin ustalarımız ve az bilen çok bile fark etmez tüm oyuncularımız arasında bir arada keyifli geçen bu turnuvamız Cumartesi günlerimizi özel kılıyor.

Taraça Oyun Salonu Müşteri profili çoğunlukla 40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin ve işletmenizin değerinin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça Oyun Salonumuzda yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güleryüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara


En kaliteli, güvenilir ve hizmet anlayışı yüksek olan Bar Pub tarzı yerler ile de artık büyük keyif alarak maç izlemenin ne demek olduğunu görebilirsiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz gönül rahatlığı ile önereceğimiz diğer bir alternatifin ise Meyhane olduğu bilgisini vermek isteriz. Bu da çok daha iyi bir maç seyretmek isteyen binlerce kişinin büyük ilgi gösterdiği bir durum olmaktadır.

Artık Fenerbahçe maçları için Ankara' da dilediğiniz ve arzu ettiğiniz gibi bir Mekan bulmak tahmin ettiğinizden çok daha kolay ve gerçekçi olacak. Bu sayede birbirinden iyi karşılaşmaları izlerken, en makul ücretler ödeyecek olmanın da rahatlığını fazlasıyla duyacaksınız. Her zaman en makul ve içinize sinecek mekânları tespit etmek adına, doğru bilgileri alabileceğiniz tek gerçek web sitesinin de biz olduğumuz müjdesini sizlere vermek istiyoruz. Hepsi ve daha fazlası için yapmanız gereken şey doğru bir hamle yapmak ve bu yolu bizimle yürümek olacaktır. Herkese iyi bir gün dileriz.