ANKARADA FENERBAHÇE MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARADA FENERBAHÇE MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

Eğer sizlerde Spor Toto Süper Lig maçlarını başkentte doğru ve güvenilir adreslerde seyretmek istiyorsanız ve Fenerbahçeliyseniz, bunun için bir an önce Ankarada Fenerbahçe maçları izlenebilecek mekanlar ile ilgili tüm bilgileri sitemiz içerisinde bulabilirsiniz. Böylece istediğiniz gibi bir konseptle sizlerde en iyi şekilde maç seyretmenin ne demek olduğunu bizzat görebileceksiniz. Ankara sınırları içerisinde farklı konseptlerle sizleri maçlarınız izleyebileceğiniz birçok yeri de beraberinde bulabileceğinizi söylemek isteriz. Bunlar arasında eğer güzel bir yemek menüsü eşliğinde takımınızın maçını seyretmek adına Restoran seçebileceğinizi de dile getirelim. Böylece sizlerde sorunsuz ve en iyi şekilde bir süreç yaşayabilirsiniz.

Yine daha rahat ve konforlu bir ortamda maç vaktinizi geçirmek istiyorsanız, kesinlikle tüm beklentilerinizi giderebileceğiniz Cafe alternatiflerini de değerlendirebilir ve artık çok iyi bir şekilde maç seyretmenin tadına varabilirsiniz. Hesaplı, ekonomik ve beraberinde hijyen konusunda son derece elit bir tercih olduğundan da asla şüphe duymayacağınız bilgisini verelim. Eğer içkili bir mekân arıyorsanız, bu noktada da kesinlikle sizlerin bütçenize ve aradığınız kriterlere hitap edecek opsiyonların başkentte bulunduğunu söylemeliyiz.

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Çalgan Et Lokantası

Çayyolu

Demirci ailesi tarafından 1997 yılında Saklıköy-Çalgan Et Lokantası Ankara, Çayyolu Alacaatlı Mahallesin'de kurulmuştur.1 Eylül 1997 günü Beş Masalık tarihi köşk ve önündeki bahçe ile işletmeye açılmıştır.Bugün 7 kademe bahçe ve 3 adet salonu ile sizlere hizmet vermekteyiz. Salonların çevresinde bulunan çeşitli büyüklükteki havuzlar, şelale ve etraftaki yeşillikler Çalgan Et Lokanta'sını doğa içinde bir lezzet klasiğine dönüştürmüştür.Ağaçların altında yenilen yemekler , seçkin et ve balık menüsü , köy kahvaltısıyla sizleri köyünüzde gibi hissettirirken yemeklerimiz ve ortamımızla keyifli saatler sunarken Ankara'nın vazgeçilmezi haline geldik.

Düğün , nişan ve toplu yemek organizasyonlarıyla da mutlu günlerinizde yanınızda olmaktan büyük keyif duymaktayız. Zamanının başkentinde bir restorandan öte bir okul olan 'Washington Restoran' büyük işletmeciler yetiştirmiştir. Mehmet Demirci burada yetişip Ankara'nın çeşitli gözde mekanlarında işletmeci olduktan sonra kuruluşundan bu yana ortağı olduğu Çalgan Et Lokantası'nın işletme sorumluluğunu üstlenmiştir. Bu işi tecrübe ve ustalığıyla başarıyla sürdürmektedir.

Çalgan'da her mevsimin farklı güzellikleri yaşanır. Çam ve meyve ağaçları , asmalar ve şelaleyle bezenmiş Çalgan bahçelerinde yaz keyfi bir başkadır. Ahşap salonlar , kış ateşi ve kar altında sıcak şarap , sucuk partileriyle de kış keyfi başka bir güzeldir.

Özlediğiniz Kaçkar ve Uludağ'daki kar manzarasını uzağa gitmenize gerek kalmadan ayağınıza getiriyoruz.Çalgan kendini yenileyerek geliştiren , siz müşterilerimizin beğenisini kazanan bir Anadolu klasiği olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu gelişimi siz sayın müşterilerimize borçluyuz.

Beraberliğimizin uzun yıllar boyunca sürmesi dileğiyle,devamını oku...
Adres: Alacaatlı Köyü Girişi No:1 Çayyolu-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Boteco Bistro

Tunalı

devamını oku... Adres: Bülten Sokak No:9/26 Tunalı-Ankara

Ayıntap Sofrası

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Caddesi No:35 GOP-Ankara

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Marco Pascha Çayyolu

Çayyolu

Doğum tarihi bilinmeyen Marko Paşa 1888 yılında vefat etti. Asıl adı Marko Apostolidis olan bu Osmanlı Hekimi Rum asıllı idi. İlk ve orta öğrenimini Yunanistan'ın meyve bahçeleri ve bağları ile ünlü Syros Adası'nda yaptı. Daha sonra ailesi ile birlikte gittiği İstanbul'da Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane'yi (Askeri Tıp Akademisi) bitirdi. Mezun olduğu yıl, cerrahi kliniği şefliğine atandı. İyi bir hekim olarak kısa sürede ün kazandı ve mirlivarlığa (Osmanlılar'da Sancak Beyleri'ne verilen Paşalık Rütbesi) yükseltilen ilk hekim oldu. 1861'de Sultan Abdülaziz'in hekimbaşılığına atandı. 1871'de Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane Nazırlığı'na atandı. 1878'de, 2'nci Abdülhamit döneminde Meclis-i Ayan (Senato) üyeliğine getirildi. Kırımlı Aziz Bey ile birlikte Hilal-i Ahmer Cemiyeti'nin (Türkiye Kızılay Derneği) kurulmasına katkıda bulundu.

Marko Paşa çok sabırlı bir hekimdi. Hastalarını uzun uzun sabırla dinler, dertlerine tıbbi yönden yardımcı olmakla birlikte, onlara manevi huzur ve rahatlık vermeye de özen gösterirdi.

Marko Paşa'nın bu ünü halk arasında iyice yayıldı ve zamanla, yakınmayı dinleyecek kimsenin olmadığını vurgulamak için söylenen "Derdini Marko Paşa'ya Anlat" deyimi ortaya çıktı.
devamını oku...
Adres: Koru Mahallesi 2432. Cadde 200/D Çayyolu-Ankara


En kaliteli, güvenilir ve hizmet anlayışı yüksek olan Bar Pub tarzı yerler ile de artık büyük keyif alarak maç izlemenin ne demek olduğunu görebilirsiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz gönül rahatlığı ile önereceğimiz diğer bir alternatifin ise Meyhane olduğu bilgisini vermek isteriz. Bu da çok daha iyi bir maç seyretmek isteyen binlerce kişinin büyük ilgi gösterdiği bir durum olmaktadır.

Artık Fenerbahçe maçları için Ankara' da dilediğiniz ve arzu ettiğiniz gibi bir Mekan bulmak tahmin ettiğinizden çok daha kolay ve gerçekçi olacak. Bu sayede birbirinden iyi karşılaşmaları izlerken, en makul ücretler ödeyecek olmanın da rahatlığını fazlasıyla duyacaksınız. Her zaman en makul ve içinize sinecek mekânları tespit etmek adına, doğru bilgileri alabileceğiniz tek gerçek web sitesinin de biz olduğumuz müjdesini sizlere vermek istiyoruz. Hepsi ve daha fazlası için yapmanız gereken şey doğru bir hamle yapmak ve bu yolu bizimle yürümek olacaktır. Herkese iyi bir gün dileriz.